326 Přestaňte démonizovat Obamu.. prosím Stewe Beckow

[ Ezoterika ] 2020-05-16

Archanděl Michael

Čtenář mě požádal, abych se zeptal Obamu. Zavrčel jsem, nechtěl jsem se pát Archanděla Michaela na něco, co v minulosti tolikrát komentoval. Ale překonal jsem se. Učinil stejné komentáře jako v minulosti.

Lidé, NWO důkladně znemožnili Obamu jako prezidenta. Nyní, když jsou odhaleny jejich hříchy, činí Obamu strůjcem všeho, co se stalo. Nemůžete mít obojí. Nemůžete vykreslit Obamu jako víceméně bezmocného, a pak ho namaloval jako vůdčí ruku. Deep state zakrývá své vlastní zločiny tím, že je obviňuje Obamu a lidé zhltnou návnadu. A Michelle Obama není transgender. Zastavte prosím tyto komentáře. Pracovníci Světla přijímáním takových komentářů podle mého názoru jen přispívají k chaosu. A slouží agendě Kabaly, která odvádí zodpovědnost od sebe.

Pokud je Obama vinným z jakéhokoli zločinu, ať je obviněn a hájí se u nestranného soudu na základě důvěryhodných důkazů. Dokud mu není prokázána vina, měl by být považován za nevinného.

A totéž platí pro papeže Františka. Tito tři lidé (Obamové a papež František) dělají práci pro Světlo. Komentáře přenáší pozornost pravděpodobně původně se vznášející nad těmi, kteří skutečně dělali dané zločiny a důkazy v mnoha případech je vyrobili. Společnost a zástupci světla útočí na členy vlastního týmu. Jde o polarizovanou strategii kabaly: rozděl a znič. To vše se musí zastavit, pokud se podaří změnit planetární řízení.

Otázka: Vlna kritiky Obamy je jako tsunami. Co se děje? Proč je takový urputný pokus obviňovat jej za všechno, když během svého předsednictví byl neutralizován?

Archanděl Michael: No, v první řadě se mnoho z těch, kdo to tvrdí, jednoduše snaží najít obětního beránka a démonizovat někoho, kdo ve skutečnosti přinesl na vaši planetu velké množství světla, lásky a změn. Je to velmi reaktivní situace, a já vás povzbuzuji, abyste byli pozorovatelem, ne účastníkem. Jak jsem již mnohokrát řekl, ne každý by se měl angažovat v politice.

Otázka: Jak podat zprávu o současných událostech a nebýt ?zapojen do politiky? Někoho jednoduše démonizujeme, abychom ho diskreditovali. Je to radikální bílá nadvláda, rasismus. A kdo jsou tito lidé, kteří to dělají? Vypadá to, že je to jak na Trumpově straně, tak Demokraté ... Vypadá to, že jediná věc, na které se všichni shodnou, je démonizovat Obamu.

Archanděl Michael: Ne, tak to není. Pravdou ale je, že existuje velké množství dezinformací, které vycházejí z toho, čemu můžete říkat Trumpova strana. Existuje ale velké množství dezinformací, které jsou psány pod rouškou republikánů nebo demokratů, i když ve skutečnosti prostě přicházejí z radikálních rasistických prvků.

Otázka: A co schůzka 5. ledna 2017, kde byl Obama vylíčen jako strůjce celé aféry FISA tím, že ji označil za spravedlivý útok na Trumpa?

Archanděl Michael: Je to nepravda. Je to konstruovaná pravda. V ten den proběhlo setkání, ale to, co se stalo, bylo zkresleno. Zapojujete se do politických intrik, které vás odvádějí od skutečného procesu Vzestupu. V této intrice je tolik hlubokých vrstev, že byste strávili veškerý svůj čas a spotřebovali veškerou svou energii při pokusu najít pravdu. A to není směr, kam vás vedeme.

Otázka: Michelle Obama je opakovaně vydávána za transgender. Je to transgender?

Archanděl Michael: Ne, není. Ale tato energie jednoduše zdiskredituje, démonizuje a zničí to, co bylo dobré?

Otázka: Je vinen papež Francis ze zločinů, které mu připisují? Seznam zločinů, které mu připisují, stále roste. Je něco z toho pravda?

Archanděl Michael: Ne, není. Existuje jen velmi málo dokonalých situací a, jak víte, to platí zejména ve Vatikánu a v historii Vatikánu. Seznam obvinění proti této osobě však byl vyroben. Opět je to snaha poskytnout tolik dezinformací, aby démonizovali ty, kteří ve skutečnosti byli nadějnými vůdci lidstva.

Poznámky pod čarou

Vím, že se Q účastní #Obamagate. V této záležitosti s Q nesouhlasím.

Kabala vyrobila falešný rodný list a poté ?odhalila? svůj ?objev? (a zabila správce nemocnice, jehož důkazy by jim mohly překážet. Vytvořili falešnou univerzitní kartu a upravili video na radnici, aby prezident řekl, že se narodil v Keni. Několik z těchto padělků zmátlo dělníky světla.

***************************

Ježíš skrze Johna: Nyní je okamžik!

Pandemie vedla lidi k svobodnějšímu a hlubšímu zkoumání motivace těch, kdo jsou u moci, a poskytla jim čas a příležitost, aby tak učinili. Nezávislí investigativní novináři denně odhalují množství zlých skutků a zpřístupňují je všem na celém světě. Lidstvo skutečně vstoupilo do okamžiku obrovských tvůrčích možností, vzdalo se strachem naplněných egotistických motivů odhazuje masky, které si nasadilo z obav, že budou shledání neadekvátními a nerealisticky důvěřujícími. Když budete sami sebou, pak mohou být provedeny změny nezbytné pro přežití lidí na planetě Zemi. TEĎ je okamžik klíčového potenciálu, který je třeba rozvinout.

Archanděl Michael: Nenechte se chytit v dramatu bílých klobouků / černých klobouků

Nenechte se rozptylovat chaosem, nenechte se chytit v dramatu klobouků, dobrých nebo špatných lidí. Všechny bytosti pochází přímo ze srdce zdroje. (12. listopadu 2019)

Zdá se, že vesmír nás tlačí, abychom byli milující a otevření. To je životní vzor vyšších dimenzí.Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/05/16/stop-demonizing-president-obama-please/

Zpět