3219 Veganství - NEdoporučujeme Cosmic agency

[ UFO ] 2022-10-02

Taygetské vyšetřování - veganskou stravu NE

Swaruu (9): Pravda, syrová a nepříjemná, je, že veganství a vegetariánství je používáno jako zbraň proti lidstvu, protože způsobuje negativní zdravotní účinky u 95 až 98 % lidí na Zemi. Ať už to akceptují, nebo ne, protože už to je niterná a emocionální záležitost. Mohou jim vypadávat zuby a monumentální cukrovka, ale oni stále nechtějí uznat, že jsou nezdraví. Přišla jsem na to tak, že jsem to zkusila všechno dohromady.

Q: Páni. A jak si vysvětluješ tolik zdravých veganů a vegetariánů?

Anéeka: Nejsou. Nemusí se to nutně projevovat jako zjevná nemoc.
Swaruu (9): Veganství se už stalo náboženskou záležitostí. Systémem víry. Moje údaje ukazují, že nejíst živočišné produkty, zejména živočišný cholesterol, vyvolává v mozku reakce, které vyvolávají násilí a nenávist. Tedy opak toho, co tvrdí vegani. A ty nejsou zdravé. Pouze popírání a záleží na každém člověku. Někteří to snášejí více než jiní. Děje se to často. Ženy to snášejí více kvůli vyššímu % obsahu tuku v těle. Jíš ryby, které jsou ultravýživné. Díky tomu nebo právě proto zůstáváš zdravá. Tím lososem, kterého jíš, se vyživuješ, což ti rostliny nedají.

width=

Q: Dobře. A jíst maso... snižuje to tedy frekvenci, nebo ne?

Swaruu (9): Ne. To, co jsem předtím sdílela, jsem sdílela s nejlepšími dostupnými znalostmi a kvůli tomu, jak já osobně žiji a funguji.

Q: A jak je to s tím přesvědčením, že pojídáním zvířat dáváme svolení k tomu, aby nás snědli?

Swaruu (9): To je součást stejného systému víry. Vědět, že bez živočišných produktů nelze žít, a vědět, co se děje, je víc než dost. Neexistuje žádná jiná karma než ta, kterou si sami ukládáte. Existuje zde mnoho pozitivních čistě masožravých druhů. Například alfa draci a urmahové. Konzumují maso, ale ne zvířata. To znamená, že můžete vyrobit maso, aniž by to kdy bylo vědomé zvíře, jen buňky ve formě steaku. To je řešení, pokud se to dělá ve velkém měřítku. K tomu ale potřebují uvolnit technologie, protože čekat šest týdnů na vytvoření steaku není rentabilní ani logické.
Tu víru, kterou zmiňujete, cítíte jako platnou, proto ji přijímáte jako platnou. Stejné přesvědčení jako ty, Gosio, jsem měl ještě před několika měsíci i já. Protože to přesvědčení pochází odtud prostřednictvím Andromedánů. Ale ti ho Zemi vnutili s určitým záměrem už dávno. To, že jsem změnila názor, je způsobeno osobním vývojem, nikoli přeskakováním časových linií.
Nejsem tu proto, abych byla populární. Na Zemi už jsou lidé, kteří zastávají názor, že maso nemá nic společného s duchovností. Neexistuje však žádný ʺmimozemšťanʺ nebo ʺpovznesený mistrʺ, průvodce či guru, který by to tvrdil. Dříve jsem tvrdila, že vzdát se masa je pro duchovní povznesení nezbytné. Nyní to lidem usnadňuji. S faktem samotným to má pramálo společného, pouze jako přidružená morálka. Tato fakta předkládám. Moje data jsou silná a vědecká. Ani mně se to nelíbí, protože jsem vegan. Ale musím zdůraznit to, co je zřejmé: nejsem člověk a nemám stejný organismus jako lidé.
Pravdou je, že negativní kabala to používá proti lidem a veganství je velmi účinná zbraň proti populaci a působí velké škody na úrovni, o které jsem se s vámi zatím nemohla podělit. Stručně řečeno, vegetariáni a vegani u lidí nejprve propadají inzulínové rezistenci a poté cukrovce, protože lidské tělo zpracovává všechny rostlinné produkty jako cukr-glukózu. Seznam pokračuje dál a je velmi dlouhý.
Pokud nic neřekneme, pracujeme pro Kabalu a jsme jen dalším zaběhnutým duchovním kanálem nebo opakovačem New Age. Pokud to prozradíme, jdeme proti zvířatům. Je to prohraná situace. Není to ospravedlnitelné. Ale je to týrání lidí nebo zvířat.
Hvězdopravci, kteří jako první přijmou a osvojí si veganskou stravu, se stanou neplodnými a dříve zemřou. Tím se dostanou z cesty negativním plánům Kabaly.

Q: Jak je možné, že to bylo objeveno až nyní, a ne v 18. století? Je to proto, že veganství nebylo tak rozšířené? Proč jste to nezkoumali dříve?

Swaruu (9): Protože je to nové ve velkém měřítku. Veganství existovalo vždy, přinejmenším od roku 600 n. l. Ale ne ve velkém měřítku jako nyní. Není to potvrzeno.
Anéeka: Všechno to začalo tím, že Swaruu viděla, že Bill Gates a Al Gore otevřeně a zarytě propagují veganství. Podezřelé, jen pro začátek. Bill Gates se svými genocidními vakcínami. Al Gore se svým falešným globálním oteplováním.
Swaruu (9): Nic se nemění, jen se vyvíjí. Ale tohle je vážné, ty údaje o potravinách. New Age a všichni jejich ʺpovznesení mistřiʺ a indičtí guruové jsou prostě manipulováni negativy, a to už nejméně 2600 let. A ne, nikdo ani tady to tak neviděl, jen já.

Q: Do jaké míry je tedy důležitá strava, aby se udržela vysoká frekvence?

Swaruu (9): Pouze z hlediska udržení fyzického těla v dobrém stavu. Například cukr je dost toxický. To je problém rostlin, jsou to cukry. Spousta z nich je toxická i pro konzumaci.

Q: Dobře. Jaký druh masa je podle vašich údajů zdravější konzumovat?

Swaruu (9):
1.) Hovězí maso
2.) Vepřové maso
3.) Ryby a mořské plody
4.) Kuřecí maso jako nejméně výživné.

Q: Páni, já myslela, že nejhorší je červené maso.

Swaruu (9): To se jim to převrací, Gosio. Sama jsem se na to také dívala z tohoto úhlu.
To propaguje zemědělský průmysl, aby byl proti masnému průmyslu. Volkswagen versus Fiat, to je jen marketing, abyste to nekonzumovali, protože je to nejlepší pro lidské zdraví, a oni chtějí, aby populace byla nemocná kvůli depopulačním plánům a protože to živí farmakologický průmysl.
Jak jsem již řekla: Jste v rukou technologicky a mentálně nadřazeného invazivního druhu.

Q: A proč musí lidské tělo jíst maso, když jsme Lyřané? A Lyřané byli vegani.

Swaruu (9): Umělé maso ve velkém měřítku by problém vyřešilo, ale jen dočasně. ʺVzestupemʺ do 5D už lidstvo nebude muset jíst maso, protože už bude mít jinou DNA, která je lyřanská, a bude veganská. Nyní jsou ve 3. hustotě a nemají enzymy potřebné ke zpracování rostlinných živin, protože nemají aktivovanou celou DNA.
Říkají, že lidé nejsou masožraví, protože ʺstačí se podívat na zubyʺ. Ale to je opět ohnutá pravda, protože lidé pocházejí z Lyřanů, kteří jsou vegani. Ale dnes to nejsou Lyřané, jsou to lidé.
Zvířecí energie a zvířecí utrpení je přítomno. Ale stále nemám žádný důkaz, který by mi ukázal, že konzumace masa má něco společného s duchovním osvícením.
A ano, je velký rozdíl mezi zvířaty zvanými ʺzvířataʺ a lidmi: Nemusí mít stejná pravidla pro přežití, protože lidé používají jako zbraň svůj mozek, a ne zuby a drápy. Zuby a tesáky lidí jsou v každém případě stolní nože, kterými krájejí maso.
Jsou však Lyřané omezeni nízkou frekvencí, kterou jim vnucuje 3D Matrix.

Q: Ale my jsme přece pořád Lyřané, ne? Byli jsme mentálně změněni. Naše genetika se změnila v důsledku mentální manipulace. Nemohli bychom tedy být mentálně změněni znovu? Změnit naši lidskou genetiku tak, abychom byli opět Lyřany?

Swaruu (9): Ano, a to musíme udělat, ale lidé dnes musí jíst.
Nechci vám nic prodat, žádnou myšlenku, jen se snažím položit na stůl údaje, které mám, a mnohé z těchto údajů jsou na Zemi podložené. Pokud máte dostatečně silnou mysl, abyste to zvládli, ano, můžete a mnozí to zvládnou, ale většina ne. Nejsou na takové úrovni a mezitím umírají. A to myslím vážně. Člověk na počátku fungoval v malých skupinách sběračů a lovců. Škody na ekosystému byly minimální. Nyní je jich mnoho a jedinou možností, jak mít živočišné produkty, jsou strašlivé mučírny. To, že jsou dnes tato jatka špatná, hrozná a měla by se zavřít, nic nemění na tom, že jednotliví lidé potřebují jíst živočišné produkty. Problém je přirozený a vlastní 3D.
Je tu ještě jedna část, kterou zmíním, ale zní nebo by mohla znít lidem jako výmluva: zvířata, řekněme téměř všechna, jsou Matrix a nikdo v nich není, stejně jako se to děje u mnoha lidí (ale to nemůžeme vědět).
Pokud nemáte zdravé tělo, nespojíte se s vyššími rovinami. Zdravé alespoň do určité úrovně a s ohledem na centrální nervový systém, který bez živočišných produktů a aminokyselin trpí jako první.

Q: Proč nás tedy reptiliáni naprogramovali, abychom jedli maso? Když nás to udržuje zdravé a propojené? Protože na začátku tu byli jen Lyriané. Všichni vegani. Proč chtěli, abychom byli zdraví a propojení? Myslel jsem, že reptiliáni nás chtěli odpojit. Snaží se to propojit.

Swaruu (9): Především proto, že pro ně nebyl problém udržet svá hospodářská zvířata (lidi) zdravá, protože byla ve fázi chovu, ale teď jsou ve fázi sklizně a snaží se snížit počet lidí, takže teď propagují veganství.
Anéeka: A to jsme vám ani neřekli, co přesně se s lidským tělem při těchto programech děje.
Swaruu (9): Tématu se věnuji už nejméně čtyři měsíce. Neberu to jako plošné pravdy, ale jsou to velmi konkrétní údaje. A veganství v testech neprošlo.
Stejně jako jsi mi řekla, že existují zdraví vegani (a to se teprve uvidí, protože většina z nich to jen popírá), existuje také nespočet, a to po vagonech, lidí, kteří jsou zranění, zmrzačení a s vážnými chronickými problémy z veganské stravy.
Anéeka: Údaje přicházejí po kýblech. Průměr je prý dva roky. První rok se cítí skvěle, ale druhý rok se mnohým zhorší zdraví a to vážně. To je nejčastější případ.
Swaruu (9): Veganství je dobré jako energetická očista nebo pročištění. Tělu to někdy hodně prospívá. Musíte ho však poslechnout, když si řekne o další potravu. Protože pojídání rostlin ho nevyživuje.
Slyšela jsem například, že lidé říkají, že díky veganství neonemocní nachlazením nebo rýmou. Podle našich výzkumů je to ale způsobeno oslabením imunitního systému. Vytvoření problémového místa jinde než v nose a krku, které jsou k tomu určené, aby byly přední linií pro útok na nemoci.
Musíte také vzít v úvahu, že veganství přichází spolu s dalšími věcmi v tématu zdraví. Věci, které jsou velmi prospěšné, takže je nelze přičítat zlepšení pouze stravě. A musíte se také podívat na to, co jedí, protože pokud jedí doplňky stravy jako 99 % veganů, pak jedí zvířata v pilulce, aby zůstali zdraví.
Věřte mi, že jestli má někdo motivaci a prostředky k tomu, aby viděl a našel alternativy k masu, tak jsme to my a po čtyřech měsících nevidíme žádné řešení.
Příklad: Venkovští obyvatelé jižního Německa a jižního Ruska mají nejpočetnější populaci stoletých lidí. A ti jedí vepřové maso třikrát denně. 🧄 🧅 🥔 🍠 🫘 🥐 🥯 🍞 🥖 🥨 🧀 🥚 🍳 🧈 🥞 🧇 🥓 🥩 🍗 🍖 🦴 🌭 🍔 🍟 🍕 🫓 🥪 🥙 🧆 🌮 🌯 🫔 🥗 🥘 🫕 🥫 🍝 🍜 🍲 🍛 🍣 🍱 🥟 🦪 🍤 🍙 🍚 🍘 🍥 🥠 🥮 🍢 🍡 🍧 🍨 🍦 🥧 🧁 🍰 🎂 🍮 🍭 🍬 🍫 🍿 🍩 🍪 🌰 🥜 🍯 🥛 🍼 🫖 ☕️ 🍵 🧃 🥤 🧋 🫙 🍶 🍺 🍻
----------
Anéeka: Myšlenku, že by člověk neměl jíst maso kvůli duchovnímu pokroku, vnutili vládci starověké Indie za účelem kontroly populace. Vegetariánská populace je totiž poddajnější, protože není silná, i když je agresivnější. Mniši nejedí maso, proto bez živočišného cholesterolu nemohou vytvářet hormony, zejména testosteron a estrogen. To způsobuje, že tělo využívá to málo cholesterolu, který mu zbývá (ten, který si tělo samo vyrábí), pro přežití nervového systému. Uhasí sexuální touhy. To způsobuje, že mniši zůstávají v celibátu. Zůstávají však neplodní, stejně jako se dnes stávají neplodnými tisíce a tisíce vegetariánů a veganů. A to je prokázaná skutečnost. Děti se vyvíjejí špatně. S křehkými kostmi bez svalů a s nesčetnými kosterními a nervovými chorobami, jako je roztroušená skleróza, a také s problémy, jako je autismus a Parkinsonova choroba dokonce i u dětí, abychom jmenovali jen několik věcí nebo nemocí. Zuby, které se nedostavují nebo vypadávají (to se stává i mnoha dospělým). Vážné oční problémy, jako je makulární degenerace, protože oko potřebuje ke své funkci hodně cholesterolu (slepne).
V otázce veganství se chystáme jít hlavou proti New Age a proti mimozemskému kontaktismu. Budeme podivnou rybou plující proti proudu. I když ve skutečnosti to tak není. My půjdeme s proudem bez odporu, ti, kdo plavou a bojují proti proudu, jsou ti druzí, kteří si věci příliš komplikují. Nepřicházíme proto, abychom byli populární. Dost bylo falešných mimozemšťanů rozdávajících lásku a světlo, kteří pracují proti obyvatelstvu.

Robert: Začínám testovat vody, až budeme mluvit o veganství. Říkám lidem, aby to pojmenovali: ʺpovznéstʺ = musíte být zdraví... lidé, kteří mají rakovinu a tak dále.

Swaruu (9): Na jedné straně musíte mít dobré zdraví. Ale na druhé straně to, že ho nemáte, je příčinou mnoha věcí, včetně toho, že člověk chce jít duchovní cestou.
Například rakovina. Vážný problém, ale většinou způsobený existenčními dilematy. V tomto případě například odpor k nesmyslnému životu v kanceláři. Člověk vidí, že musí ve svém životě udělat drastickou změnu, jinak zemře (to je skutečná léčba rakoviny). Právě nemoc ji přiměla k tomu, aby se vydala směrem k duchovnímu životu.
Tím, že máte zdravé tělo, mám na mysli spíše to, že pokud jste plní zdravotních problémů a bolestí, bude pro vás obtížnější najít potřebný vnitřní klid. Jen si zkuste meditovat s klackem přes ruku. Sice to jde, ale jen těm, kteří už mají hodně zkušeností. A to už se podařilo. Tím, že jste nemocní, neztrácíte právo na ʺvzestupʺ.
----------
Swaruu (9): Způsob, jakým realizují Agendu 21, není něčím konkrétním, ale souhrnem několika malých agend, které lidé mohou vnímat jen jako izolované záležitosti, a ne jako koordinovaný útok, který v součtu dává velmi silný výsledek proti lidstvu: genocidu.
Maso / Chemtrails / Geneticky modifikované organismy / Kontrola mysli / Vakcíny / Falešné nemoci / Gay agenda / Feministická agenda / MGTOW agenda / Seznam pokračuje. Vše směřuje ke genocidě.
Pokud se na jednu či druhou agendu díváte samostatně, nevidíte konečný cíl. Ale dohromady jsou škody obrovské. A každý sektor obyvatelstva, který se zabývá některou z těchto agend nebo ji bere osobně, ji bude bránit pro dobro Kabaly:
Promluvte si o tom s gayi... a oni se na vás vrhnou.
Promluvte si o tom s vegany, a ti se na vás vrhnou.
Promluvte si o tom s feministkami, a ty se do vás pustí.
To je cesta, kterou jdeme.
Ano, vážně pochybuji o tom, že má cenu to řešit, protože zveřejnění těchto informací jen zvyšuje hluk, který už tam je. A nakonec vám to uškodí. Protože nevím, co si o tom myslíte a jak vás to ovlivňuje nebo jak to udělat, aby vás to neovlivňovalo.
Sociální média jsou přirozeně toxická a jsou navržena s veškerým záměrem, aby taková byla, jako další agenda separace s cílem směřujícím k Agendě 21. Je to zbraň proti lidem převlečená za svobodu projevu. Tam je třeba řešit další problém. Nevím, co si zatím myslíte <---
Například homosexuálové: Jeden nebo dva nebo jednotlivě, to je hodně jejich věc. Ale Kabala s médii propagujícími, že tak to má být a je to správné, ʺcoolʺ, s cílem spojit to s militantním feminismem a jeho obdobou MGTOW, to má za následek katastrofu nebo tsunami gayů, tudíž se nerozmnožují.

----------

Q: Lyřané byli vegani, když tu byli? Ve kterém okamžiku historie se z nás stali masožravci? Byl to důsledek potlačení 3D? Nebo v důsledku manipulace reptiliánské mysli?

Swaruu (9): Je to něco, co se stalo postupně. Když nebyla jiná potrava, začali lovit, a tak to všechno začalo. Také máme důkazy o tom, že krávy, gorily a veverky jedí syrové maso a milují ho! Lyřané byli vegani, ano. Ale okolnosti, ovládání mysli, životní prostředí, 3D Matrix... z nich udělaly masožravce.

Q: Ale proč nebylo jídlo? Chceš říct, že po uzavření ve 3D Matrixu pro ně nebyl dostatečný ekosystém? Nebyly tam zdroje, které měli předtím?

Swaruu (9): To je další bod, který jsem zmínila včera. Na Zemi bylo a je asi 10 % druhů rostlin, které jsou na kterékoli jiné planetě s lidmi lyřanského původu.

Q: To chápu. Takže nešlo ani tak o to, že by je Plazi manipulovali, aby jedli maso, nebo o to také?

Swaruu (9): To, že Lyřané byli v takovém stavu, ano, byl to důsledek působení plazů <---

Q: Pochopila jsem, že nás Reptiliáni chtěli odpojit od Zdroje. Pokud ano, proč by nás nutili jíst maso, když by maso bylo dobré? Spojování bodů.

Swaruu (9): Maso je dobré pro spojení se Zdrojem pouze z hlediska toho, že jsme zdraví a máme zdravý a výkonný nervový systém. Ne proto, že by mělo nějaké duchovní vlastnosti.

Q: ʺVždyť je to jenom maso: Ano, rozumím. Ale pokud je to udržovalo zdravé a pomáhalo jim to při spojení se Zdrojem, proč nás Plazi nutili jíst maso? Protože chtěli, abychom byli zdraví a napojení na Zdroj jako jejich dobytek?

Swaruu (9): Ano, v podstatě ano, Gosio. A protože z mnoha hledisek, jak jsme již komentovali, přináší konzumace masa více utrpení. Z předchozích hledisek. To všechno je třeba velmi pečlivě rozebrat. Na tvou otázku nemám přímou a jednoduchou odpověď.

----------

Q: Pokud je známo, že reptiliáni jsou tak intelektuálně vyspělí, a pokud víte, že studujete data pozemských vědců pro svou analýzu, nemyslíte si, že je možné, že infiltrovali pole ʺnesystémovýchʺ pozemských vědců, aby vám později poskytli data? Protože vrstvy Matrixu sahají hluboko, a co když data byla falešná, aby vás uvedla v omyl? Nepřemýšleli jste o tom? Bylo by to možné?

Swaruu (9): Jako zápletku, abychom jim s tím pomohli, to nevidím jako proveditelné. Spíše jsme objevili spiknutí, abychom pomohli Reptiliánům donutit lidi jíst rostliny, aby onemocněli a stali se závislými na lécích a zemřeli. My kvůli tomu všemu trpíme také, ale máme rozšířenější pohled. Co se týče masa, pro mě je to něco, co může být pro lidi osvobozující.
Chybí tam ten zvířecí aspekt. Ale jak jsme říkali, jedí a jsou jedeni (lidé) a nemusí vytvářet karmu a samotný koncept karmy jako něčeho nevyhnutelného je pro mě, pro nás, jen systém víry.
Nemůžete být dokonalý a ʺbožskýʺ anděl, čistý, být tam ve 3D. Nemůžete ani tady, natož ve 3D. Je to součást zkušenosti života v něm, ať už kuřecího, nebo lidského. Existují i jiné možnosti stravování, to ano. Je to ale proces a nevyřeší se tím, že se bude házet vina za to, že jedni jedí něco a druzí něco jiného. To je oddělování, rozdělování, a to je přesně to, co kontroloři chtějí.

Q: Nebudou se ale sami Plazi cítit oprávněně, když budou dělat to, co dělají? Mohli by říct, že jsme pokrytci. Bojují proti nim, aby nebrali lidi jako maso, ale my děláme totéž.

Swaruu (9): Ne ti, kteří to dělají s plným úmyslem. Ti budou stejně zatčeni. Ale nemůžeme jít proti celé reptiliánské populaci, protože je stejně nebo více kontrolovaná a vykořisťovaná než samotná lidská populace.

Q: Ale oni neřeknou: ʺJíme lidi, protože to po nás chce naše biologieʺ?

Swaruu (9): Není to odůvodněné jako výlučnost, pokud jde o lidi. A jako plazi, kteří mají více technologií, mohou vyrábět umělé maso (jako mnoho vyspělých masožravých druhů), ale nedělají to ve prospěch lidské farmy. To je to, co se netoleruje. Lidé umělé maso vyrábět neumějí, plazi ano. To je ten rozdíl.

Q: Řekla jsi: ʺNemůžeme jít proti celé populaci plazů, protože jsou stejně nebo více kontrolováni a využíváni než samotná lidská populace.ʺ Plazi jsou vykořisťováni? Kdo je vykořisťuje?

Swaruu (9): Jejich vlastní vláda. Díky sedmikastovnímu systému, kdy ti dole vykonávají otrockou práci a tak dále až po nejvyšší úroveň bílých Kingu. Vykořisťování na středních úrovních tohoto systému 7 je srovnatelné s lidmi na Zemi. Útlak, kterému jsou vystaveni, je stejně tyranský.

Nai´Shara: Víme, že toto téma je velmi obtížné a kontroverzní, ale v žádném případě nemá být vnucující. Každý si vezme, co chce, i když se téma zveřejní. Cirkus, jak správně říká Swaruu, je a bude nevyhnutelný, takže ho budeme ignorovat. Lidé však potřebují znát pravdu, která se za tím skrývá.
Swaruu (9): Navrhuji soustředit se na podstatu věci: Co je nejlepší pro lidské zdraví? A nechme stranou otázku karmy a práv zvířat, Agendu 21 a další, dokud nebude vyjasněna první otázka.

Nai´Shara: Nejprve bych ráda řekla, jako trochu historie, že na Zemi již existují zcela zásadní knihy, jako například ta s názvem ʺDoktoři a pacientiʺ vydaná v roce 1954, která říká, že vegetariánství má velmi negativní účinky na organismus, protože rostlinné produkty jsou tělem interpretovány a zpracovávány jako cukry s jejich následnou potřebou inzulínu, což následně způsobuje inzulínovou rezistenci vedoucí k cukrovce a dalším podobným problémům. Rostlinné bílkoviny nejsou kompatibilní s lidskou anatomií. Dříve nebo později dojde v mnoha případech k vážnému a nevratnému poškození celého organismu.

Nejprve se začnou objevovat komplikace nebo problémy takříkajíc na ʺslabýchʺ místech, kde již byly. Zde to lidé budou popírat a přisuzovat genetice, což není pravda.
Swaruu (9): Máme velmi konkrétní data. Nebýt již plně potvrzena na vědecké úrovni, bychom je zde neprezentovali jako pravdu. Tyto údaje jsou potvrzeny nejen našimi laboratořemi, ale i různými lidskými výzkumníky na Zemi. Jsou v rozporu s tím, co se prodává jako propaganda jak v médiích, tak v tisku a ʺalternativníchʺ médiích.

1.) Lidé mohou trávit pouze maso, ryby a mléčné výrobky. Živočišné tuky a bílkoviny (intolerance laktózy je další ojedinělá věc).

2.) Rostlinné bílkoviny nejsou stravitelné a nelze je vstřebat. Nekonzumováním živočišných produktů se tělo dostává do stavu hladovění. Najdou se vegani, kteří tvrdí, že jsou zdraví. My a já tomu ani na okamžik nevěříme, protože popírají a, jak řekl Nai´Shara, dříve nebo později budou mít problémy na svých nejslabších místech.

3.) Veganství slouží pouze jako ʺočistaʺ, jako ʺdietaʺ, a to maximálně na tři měsíce. Poté budete muset jíst živočišné produkty, jinak budete čelit vážným problémům.

4.) Lidé nedokáží trávit rostliny, kromě malých množství, a vše ostatní si vykládají jako cukr, jak řekla Nai´Shara. Nevyhnutelně se tak z lidí stávají diabetici.

5.) Vegani, kteří tvrdí, že jsou zdraví, popírají, protože na první pohled je vidět, kolik z nich je ve vážném úpadku a viní ze svých špatných příznaků vnější činitele, jako je genetika a pesticidy.

6.) Cholesterol není špatný. Je dobrý, všechny produkty s cholesterolem živočišného původu jsou pro lidský organismus prospěšné. Je nezbytný a čím vyšší je cholesterol, tím je člověk zdravější. Čím je člověk starší, tím více cholesterolu potřebuje.

7.) Maso je pro lidské tělo lehce stravitelné, rostliny nikoli. V rozporu s tím, co se vám říká.

Nai´Shara: Představte si fazoli, kde 15 % tvoří bílkoviny a zbylých 85 % sacharidy, škroby, vláknina a dokonce i jedy, protože fazole je sama o sobě určena k ʺobraněʺ před přirozenými predátory. A objektivně těch 15 % není určeno pro lidskou spotřebu, jako většina zeleniny. Stačí se podívat na své žaludky, nejsou stejné jako například žaludky krav.
Swaruu (9): Spoléhání se na příjem bílkovin z fazolí apod. způsobuje, že musíte jíst 85 % jiných věcí, které způsobují prudký nárůst inzulínu, takže než budete mít dostatečné množství bílkovin, stanete se nejprve diabetikem. A rezistence každého člověka je jedinečná.

Veganství je přímo spojeno s těmito problémy:
1.) Neplodnost u žen. Impotence u mužů.
2.) Makulární degenerace a slepota.
3.) Degenerace zubů spojená se ztrátou zubů.
4.) Autoimunitní problémy, jako je lupus.
5.) Problémy s nadváhou a obezitou.
6.) Kardiovaskulární problémy, infarkty a arterioskleróza. Cévní mozkové příhody a vnitřní mozkové příhody.
7.) Degenerativní duševní problémy, jako je demence a Alzheimerova choroba.
8.) Duševní problémy agresivity, schizofrenie, bludy pronásledování a nedostatek duševní čilosti.
9.) Závažné neurologické problémy různého druhu.
10.) Nedostatečný vývoj a podvýživa u dětí a mladých lidí.
11.) Problémy v těhotenství a potraty.

To je jen několik příkladů. Ještě nikdy nebylo na světě tolik veganů. Neexistují žádné dlouhodobé studie, kterým by se dalo věřit.

Nai´Shara: A jak jsme již řekli, stalo se z toho další ʺnáboženstvíʺ pro lidi.
Swaruu (9): Většina veganů je vegany ze sentimentálních důvodů. A média jim dávají jen to, co chtějí slyšet, a to jsou dezinformace. Od koho? V nižších vrstvách to pochází od velkých zemědělských podniků, jako je Monsanto, ve větších vrstvách jsou to kontroloři, kteří chtějí Agendu 21.
Ve velkém měřítku je zemědělství výnosné a snadné, na průmyslové úrovni a v chovu hospodářských zvířat nikoli. Na nízké úrovni několika málo druhů zeleniny, které uživí rodinu, to prostě nejde, protože je to nesmírně obtížné, potřebujete spoustu znalostí a potřebujete spoustu půdy, na které tu zeleninu vypěstujete. A produkt se nedá vypočítat, takže nelze předvídat, kolik jídla z té zeleniny budou mít. Nemohou se na to spolehnout.
Dokonce i na naší úrovni tady máme v těch velkých skladech třídy Toleka plochu zeleniny založené na akvaponii. Ani tady to neslouží k výživě posádky, ale jen jako podpora, protože dávají ovoce a zeleninu a v malém množství i kuchyňské bylinky. Na akvaponickou palubu se při obživě spoléhat nemůžeme.
V měřítku malého soukromého hospodářství je však možné chovat zvířata ke konzumaci. Problémy jsou však obrácené. Pro velké podniky je chov hospodářských zvířat velmi obtížný, mají malou ekonomickou odměnu a zemědělství je pro ně výhodné. Pro lidi v malém měřítku je chov hospodářských zvířat výhodnější. Teprve pak můžete začít chápat, proč je veganská agenda, proč jsou lidé tlačeni k veganství.

Nai´Shara: A ano, jak říká Swaruu, mělo to ʺsentimentálníʺ začátek. Stačí se podívat zpátky, předtím se o zvířata nestarali, vlastně říkali, že jsou to bytosti bez adma, ale co se stalo potom? Veřejné osobnosti vystupují s tím, že se stávají vegetariány, protože kdyby ʺjatka měla skleněné stěny, nikdo by nebyl masožravýʺ, ale pravda je, že právě tady začínají, probouzejí ʺempatiiʺ, která je samozřejmě správná, ale tady hrají dvojí diskurs, dvojí účel.
Swaruu (9): Velké společnosti, které produkují rostlinné potraviny, velké zemědělské společnosti, ničí svými plodinami statisíce hektarů, ničí ekosystémy a nespočet druhů zvířat a dalších rostlin. Ničí půdu a zanechávají ji neúrodnou. A z globálního oteplování viní krávy, doslova kvůli jejich plynatosti. Jakkoli se to může zdát hloupé, právě toho se chytají a prodávají to veřejnosti jako pravdu.
Je prokázáno, že úrodná půda na Zemi vznikla díky přítomnosti velkých pasoucích se býložravců. Jedni planetu ničí, druzí ji léčí. To jsou moje fakta.

Q: Docela šok tohle všechno slyšet, ale dobře, můj svět se za ta léta tak či onak změnil, takže je v pořádku, když se musím zase přizpůsobit něčemu novému. ʺC´est la vieʺ.
Jak jste přišli na to, že to souvisí s veganskou stravou, jak přesně? Předpokládám, že tam nemáte žádné lidi, na kterých byste mohli experimentovat. Bylo to snad prostřednictvím cestování do budoucnosti a pozorování následků, nebo jakým způsobem jste provedli analýzu? Vím, že jste velmi technicky vyspělí a že se najdou způsoby, ale ráda bych věděla trochu víc.

Swaruu (9): Hlavně to bylo tak, že jsme provedli vyčerpávající výzkum nebo jsme se spolehli na lékaře na Zemi, kteří nejsou ze systému a kteří mají data online. Příkladem těchto lékařů je doktorka Natasha Campbellová McBrideová, a pak jsme to porovnali s tím, co nám říkají naše laboratoře tady na vědecké lodi Ventra.
Vzhledem k jasným motivům, které stojí za prosazováním veganské stravy, se přikláním k tomu, že je to jen součást negativních plánů Kabaly. Údaje jsou stručné a věcné.
🍏 🍎 🍐 🍊 🍋 🍌 🍉 🍇 🍓 🫐 🍈 🍒 🍑 🥭 🍍 🥥 🥝 🍅 🍆 🥑 🥦 🥬 🥒 🌶 🫑 🌽 🥕
Nai´Shara: Donutili nás ʺpozvednout obočíʺ, jak se říká na Zemi, když jsme začali vídat lidi jako Bill Gates atd., kteří o sobě tvrdili, že jsou vegani.

Q: Vy jste komentovali pozemské lékaře, kteří nejsou ze systému. Nyní jistě existují další, kteří také nejsou ze systému a kteří, kdybychom je hledali, by předložili jiné údaje. Tak to s ʺdatyʺ bývá. Jedna skupina říká to a druhá zase ono. Nikdy jsme se tím nezabývali z žádné strany, protože můj důvod, proč jsem vegetarián, byl vždycky sentimentální, jak už bylo řečeno. Ale stručně řečeno: můžete těmto údajům od pozemských lékařů věřit, i když nejsou ze systému?

Swaruu (9): Veganství podporují i ʺjiníʺ a všichni mají vazby na Monsanto nebo ilumináty. <--- Příkladem je Bill Gates a Al Gore, oba usilovně pracují pro veganství. Nyní je to zbraň proti lidstvu. Proti lidem využívají sentimentální aspekty.

Robert: Dvě otázky:
1.) Co víte o vitamínu B12?
2.) Mají rostliny také bolest?

Swaruu (9):
1.) B12 se v některých rostlinách vyskytuje v malém množství a špatně se vstřebává. Problém je v tom, že laboratoře ho berou jako B komplex, nikoliv jen B12, když je molekula umělá nebo rostlinná a je obrácená od té živočišného původu. Nevstřebává se.
2.) Rostliny cítí bolest. Je pravda, že dochází k reakci, kterou bychom mohli nazvat bolestí. Ale to je také ʺzlidověláʺ představa, interpretace. Nakonec žádný život nechce být sněden. Je to součást bytí naživu. Bez smrti není života, není života bez nějakého umírání a pak je to naopak. Říkat, že život krávy má větší cenu než život kuřete... nebo mrkve, je samo o sobě jen zlidštěná interpretace. Je to jen pohled založený na předsudcích a osobních interpretacích.


Gosia: Nemůžeš tedy za to, že jsou to plazi? Mohou se živit něčím jiným než lidmi?
Swaruu (9): Na Zemi existují skupiny Kingu Plazů v DUMBech, které nesouhlasí s vykořisťováním lidí a berou si to velmi k srdci. Aby se však uživili, jsou nuceni nadále konzumovat lidské maso. Zamyslete se nad tím.

Q: Proč s tím nesouhlasí, když musí konzumovat lidské maso pro své biologické potřeby?

Swaruu (9): Ze stejného důvodu, proč mnoho lidí nesouhlasí s týráním zvířat, a přesto jsou nuceni maso nadále konzumovat. Nejsou ve své podstatě zlí. Chtějí se také zdokonalit. Mají rozum a srdce. A řeší stejné dilema jako mnozí lidé, kteří maso jedí, ale jsou probuzení.
Řešením je umělé maso, ale záleží na tom, jak se vyrábí, protože pokud se snadno replikuje, je vysoce toxické. A co budou mezitím jíst?

Q: Proč s nimi tedy bojujeme? Když nemají jinou možnost.

Swaruu (9): Protože ne všichni plazi jsou stejní. I tam panuje represe a prý je to ještě horší než na povrchu u lidí.
Metafyzicky vzato... kde je špatná karma konzumace masa, když lidé jsou konzumováni stejně? Existuje pouze karma, pokud ji chcete. Zabíjení kvůli jídlu a přežití je nevyhnutelnou součástí 3D.

Robert: Otázka: Co si myslíte o lidech, kteří se živí pránou? Je to pro lidstvo možnost? Děkuji.

Swaruu (9): Jaký je váš názor? V tuto chvíli nevidím žádný důkaz, že by se to dělo, ani to není proveditelné ve velkém měřítku, i když toho hrdinně dosáhne někdo, kdo v podstatě hladoví a vydrží dlouho, aniž by zemřel, protože jeho tělo jen leží v lotosové pozici a nic nedělá, tudíž nemá velkou potřebu výživy.
Jděte ven a promluvte si s dělníkem, který opravuje silnice a tráví dny na slunci taháním kamene a stěhováním strojů. Řekněte mu, aby konzumoval pránu, a uvidíte, jak bude jeho tělo reagovat. Veganství by ho zabilo za méně než měsíc.

Nai´Shara: A tady je rozumná otázka: Opravdu přicházíte do 3D, abyste zažili pobyt v lotosové pozici, nebo abyste rostli?

Q: Dobře. Jaké jídlo je zdravé kromě masa? Co doporučujete jíst někomu, kdo ještě nechce jíst zvířata? Alespoň pro tuto chvíli.

Swaruu (9): Abyste konzumovali více stejných ryb, které jste jedli doposud. Ale nakonec to způsobí alergii na mořské plody. Musíte to střídat, jinak ztratíte schopnost jíst mořské plody. Více mléčných výrobků, sýrů, másla (ne margarínu, který je jed), vajec ve velkém množství. Ovoce a zelenina. Ovoce má hodně cukru. Zelenina také, i když není sladká. Existují rostliny, které mají více cukru než samotný cukr. To znamená, že mají vyšší glykemický index než samotný cukr. Jako těstoviny, bílé pečivo, evropská rýže (ne čínská nebo japonská).

Robert: Co je na prvním místě, etika nebo biologie?

Swaruu (9): Myslím, že to je osobní věc. Nikdo nemá právo rozhodovat o tom nad druhým člověkem.

Q: Ořechy, mandle atd.? Hnědá rýže, quinoa? Tyto druhy věcí?

Swaruu (9): Co je to? Mají spoustu výživných látek v tucích, omega a vitamínech, ale mají také toxické vlastnosti, stejně jako fazole a podobně, protože jsou to semena a mají přírodní látky, aby je nesežral hmyz víc než cokoli jiného. Velkému zvířeti ty přírodní jedy nic neudělají, ne tak pokud ty ořechy a fazole konzumuje ve velkém jako vegani. Může je konzumovat, ale ne ve velkém měřítku.
Nai´Shara: Vyhněte se všemu, kde je napsáno celozrnné, není to tak, jak vám říkají, škodí to zdraví a také to způsobuje trhání střev.

Q: Ale bílé je také špatné? Existuje bílý nebo celozrnný chléb. Bílá nebo hnědá rýže. Která je tedy dobrá?

Swaruu (9): Jak uvidíte, je to v podstatě opak toho, co vám říkají odborníci na výživu z Matrixu.
Obecně platí, že veškeré pečivo je lepek a ten je cukr s glykemickým indexem vyšším, než je jeho vlastní váha v rafinovaném cukru. Ačkoli by se to zdálo rozporuplné, bílý chléb by byl méně špatný. Celozrnné pečivo jíst můžete, ale ne ve velkém měřítku, protože jsou v něm ořechy a semena. V populaci způsobuje přibývání na váze a zažívací potíže, ale jak jsme si již řekli, liší se to člověk od člověka, takže byste se neměli příliš znepokojovat.

Robert: Říká se, že maso je rozkládající se část těla? Nakolik je to pravda a můžete být zároveň sportovcem a veganem?

Swaruu (9): Jaký je váš názor? Rozkládající se maso je výživné, pokud se dokážete vypořádat s mikroorganismy. Mnoho Eskymáků ho jí a jsou velmi zdraví. Problémy začnou mít, až když se jim vnutí průmyslově upravená strava. Opět je to otázka úhlu pohledu. Pokud máte pocit, že vám to ublíží, tak to ublíží, ale to se stává u všeho.
Sportovec a vegan... prostě ne. Máme mnoho zdokumentovaných případů lidí, kterým to zničilo sportovní kariéru, a to i v mladém věku.

Q: Nejsilnější muž na světě je vegan. Je to sportovec. Ale neznám jeho zdravotní stav. Ale oficiálně je nejsilnějším mužem na světě.

Swaruu (9): Na YouTube je spousta lidí, kteří jsou svalnatí a silní, ale existují důkazy, že nejsou vegani, jedí maso a dávají je tam jen proto, aby podpořili veganskou agendu, nebo jsou to prostě lháři. Všechno kvůli lajkům a sledovanosti na Youtube. O tom pochybuji, Gosio. S tím listem v puse to křičí veganská agenda.

Nai´Shara: Dělejte to, co říkáme tady: Lidé by měli dělat přesný opak toho, co vám říkají vaše vlády a instituce.
Swaruu (9): Dobře řečeno, cílem je tě zabít. Pokud uděláte opak, výsledek je jen logický.

Q: Mám kamaráda vegana výživáře, který není ze systému, hodně studoval výživu, věnuje se tomu. A učí lidi, jak se vymanit z manipulace a průmyslu. On není Matrix. Deprogramuje lidi od mnoha průmyslových mýtů. A je to vegan. Má také spoustu dat. Jak si to tedy vysvětlujete? Představuji si, že data, která studoval, by pak byla také zmanipulovaná? Když si myslíte, že se dostanete z Matrixu, je za ním ještě větší Matrix?

Swaruu (9): Jeho data pocházejí ze stejného systému. Údajně to tak není, ale vychází z alternativy, která je také řízena systémem. Proto také povznesení mistři říkají, že musíte být vegani. To, že někdo říká, že není ze systému, už nic neznamená. Vše je stále ze systému, založené na ʺalternativníchʺ údajích.

Q: Kde končí systém a začíná pravda?

Nai´Shara: Růst je kontinuita, plyne. Neustále se pohybuje vpřed.
Swaruu (9): Musíte udělat to nejlepší, co můžete, s údaji, které máte v danou chvíli k dispozici. My vám nabízíme pouze tato data. Můžete je zkoumat sami.

Q: A jak víme, že tato data nejsou také Matrix? Protože za každou vrstvou Matrixu se skrývá další? Jen tak filozofuji. Kde končí Matrix?

Swaruu (9): Gosia: Dělej to, co umíš nejlépe. Nemohu ti dát nic, co by tě stoprocentně přesvědčilo. Nabízím pouze údaje.

Q: Ano. Děkuji vám všem. Mám ještě jednu otázku. Pokud jde o mléčné výrobky. Říká se, že obsahují růstové hormony, takže lidé s rakovinou by neměli jíst žádné mléčné výrobky. Je to pravda?

Swaruu (9): Je to lež, protože to nemá s rakovinou nic společného. Hormony a chemické látky v mase jsou problém, ale není to něco, co je vlastní masu, ale tomu či onomu konkrétnímu. Ani maso nezpůsobuje rakovinu, ani když je napůl uvařené, spálené nebo něco podobného. To je obrovská dezinformace v médiích.

Q: Mám ještě jednu rychlou otázku týkající se cholesterolu. Nesouvisí to s nemocemi srdce? Říká se, že pokud máte vysoký cholesterol, musíte ho snížit, abyste se vyhnuli infarktu atd.

Nai´Shara: Mluvit o cholesterolu je velmi dlouhé téma, bylo by velmi dobré o tom mluvit jindy a s větším časovým odstupem, aby to bylo jasnější, protože to není to, co vám říkají.
Swaruu (9): To je pravda. Stručně řečeno: To, co způsobuje arteriosklerózu a infarkty, je chronický zánět způsobený především velmi vysokým množstvím inzulínu v těle způsobeným cukry a sacharidy. Cholesterol má opačný účinek, protože zabraňuje infarktu a arterioskleróze. To, co vám říkají lidští lékaři, je špatné, ignorantské a zločinné. A čím jste starší, tím více cholesterolu potřebujete. Cholesterol není problém, pokud nemáte velmi nízký cholesterol.
Naproti tomu cukr v krvi problémem je. Triglyceridy nejsou problém, protože jsou to tuky ve formě ketonů pro spotřebu buněk těla.

Q: Cholesterol je vysoký, protože tam máte něco špatně. Chrání. Nebo ne?

Swaruu (9): Aha, ano. Stejně jako u vysokého krevního tlaku. Je to kvůli něčemu a to něco je obvykle proto, že se krev a její živiny nedostávají do některé části těla. Pokud ho uměle snížíte, aniž byste opravili skutečný problém, pak tuto část těla připravíte o krev s následným selháním. Nikdy tlak nesnižujte. Měli byste odstranit problém, který zvýšení tlaku způsobil.

Q: A bio maso je nejlepší?

Swaruu (9): Jistě, tak je to vždycky. Bio z malých soukromých farem, které nemají nic společného se systémem.

Q: A mlékárenský průmysl?

Swaruu (9): Vegani tam mají částečně pravdu. Ale když mluvíme jen o vápníku, vápník prodávaný jako doplňky stravy se nedokáže vstřebat a tvoří jen ledvinové kameny. Vstřebávají se pouze doplňky vápníku na bázi mušlí. Ale s těmi mléčnými výrobky je to trochu složitější, protože mléko obecně může být poněkud škodlivé, ale ne tolik, jak se říká. Na druhou stranu sýry, pokud se jedná o pravé sýry, jsou v pořádku a naprosto zdravé.
Alternativy k mléku bude třeba studovat jednu po druhé, prozatím jsme viděli, že mandlové mléko není dobré. Rýžové mléko nemá žádné výživové vlastnosti kromě vitaminů, které nejsou pro člověka vstřebatelné. Med, za předpokladu, že se nejedná o falešný med, je dobrý. Ale ne ve velkém množství, protože je to cukr.
Existují však věci, které způsobují více inzulínu než cukr, které jsou pro tělo z negativního hlediska ʺsladšíʺ než cukr. Bílá rýže a pečivo s lepkem, téměř všechny. Celozrnná pšenice má méně lepku, ale obsahuje hodně zrníček nebo semínek. Problém je, že jsou fyzicky velmi silné, jako když jíte dřevo. Stává se, že poraní vnitřek střeva a způsobí malé trhliny, které krvácejí, protože tkáň vytvořená pro vstřebávání živin je velmi jemná.
To způsobuje, že prvky, jako jsou toxiny a výkaly, procházejí střevem přímo do krevního oběhu a způsobují otravu krve a přetížení imunitního systému. Z jednoho pohledu je zdravější celozrnná pšenice, ale z jiného pohledu je zdravější bílá pšenice. Z historického hlediska bylo zavedení chleba do lidské společnosti vnuceno jako náhrada masa.
Anéka: Zjistili jsme, že je také vysoce toxický a poškozuje neurony. Ti, kteří jedí hodně lepku, mají mentální kapacitu ovlivněnou o poměrně silná %.
Swaruu (9): Tady máme další důvod, proč pro kontrolu zavést v lidské populaci stravu s vysokým obsahem lepku. A lepek je silně návykový. A saláty jsou potřeba, ale ne v takovém množství, jak se říká.🍭 🍬 🍫 🍿 🍩 🍪 🌰 🥜 🍯 🥛 🍼 🫖 ☕️ 🍵 🧃 🥤 🧋 🍶 🍺 🍻 🥂 🍷 🥃 🍸 🍹 🧉 🍾 🧊
Anéeka: Co jsme také viděli, je, že Země s námi a dalšími přirozeně veganskými rasami sdílí jen asi 10 % všech jedlých druhů rostlin. A chybí ty nejdůležitější, z výživového hlediska, které máme my. Nebo mají různé odrůdy bez živin.
To je případ mořských řas, které jsou na Zemi docela dobré, ale postrádají obsah bílkovin jako ty, které máme my tady. Mořské řasy jsou pro nás základem mouky (lepší překlad neexistuje) pro chléb a pečivo v naší společnosti. Takže jsme bezlepkoví. To vysvětluje, proč můžeme jíst chléb a koláče, až nám břicha svítí, aniž bychom ztloustli.🍭 🍬 🍫 🍿 🍩 🍪 🌰 🥜 🍯 🥛 🍼 🫖 ☕️ 🍵 🧃 🥤 🧋 🍶 🍺 🍻 🥂 🍷 🥃 🍸 🍹 🧉 🍾 🧊
Swaruu (9): Houby obecně jsou problematické. Zatím nevíme, jak moc vážně. Rády se spojují s rakovinnými buňkami.
Alespoň losos, kterého jíte, je velmi zdravý. Proto jsi neonemocněla.
Anéeka: Problém s tuňákem: To, co vám prodávají, už není tuňák, protože obsahuje velmi vysoké a u různých značek proměnlivé množství modifikované sóji. Tuňák jako takový je velmi dobrý, jak se dalo očekávat... ale to, co vám prodávají, není tuňák.
Těžké kovy, jako je rtuť v tuňákovi a dalších rybách: Bylo prokázáno, že při zdravé střevní flóře je 99 % těchto kovů odfiltrováno a nedochází k jejich vstřebávání.
Vejce jsou zcela v pořádku. Konzumujte jich tolik, kolik chcete. Zdravé základní potraviny.
Doporučení: Používejte máslo a ne oleje na vaření (nikdy ne margarín).

Q: Vy jako civilizace jste nikdy nebyli zmanipulováni jinou rasou? Vaše strava nebyla nikdy manipulována?

Swaruu (9): Zajímavá otázka, Gosio. Jsme svobodnou civilizací už asi 850 000 lidských let. I když data se nedají spočítat. Podle všeho s naší stravou nebylo nikdy manipulováno. Je součástí 3D.

Q: Svobodná už 850 000 let. A předtím?

Swaruu (9): Předtím byla doba Velké expanze, což je doba, kdy Lyřané, předkové asi 400 000 ras lidem podobných bytostí, museli uprchnout ze sluneční soustavy Vega kvůli invazi reptiliánů. Přibližně před jedním milionem let.

Q: A těmto Reptiliánům se nikdy nepodařilo ovládnout vaši společnost, jako se to stalo nám? Jinými slovy, například vaše strava... jste si stoprocentně jistí, že je pro vás dobrá? Neexistují protichůdné programy pro vaši civilizaci a uvnitř vaší civilizace?

Swaruu (9): Měli jsme spoustu času filtrovat a analyzovat to, co jíme. Naše medicína je vlastně bylinná. Jídlo je lék, v tom není rozdíl.

Q: A ostatní ET rasy? Protože si dovedu představit, že také podporují veganskou stravu, a když kontaktují lidi, říkají jim, aby nejedli zvířata. Předávají se tyto údaje i ostatním rasám? Jsou na palubě, takže je vše koordinováno mezi vámi a ostatními rasami, nebo každá rasa sdílí svá vlastní data?

Swaruu (9): Údaje o veganství způsobily mezi rasami Federace revoluci. Ne proto, že by to změnilo náš jídelníček, ale kvůli tomu, co všechno z toho vyplývá za nesčetné důsledky pro to, jak to ovlivňuje lidi. Naše údaje o veganství způsobily řadu třenic a diplomatických problémů mezi různými rasami zde. Stále probíhají.

Q: Souvisí tato série třenic mezi rasami s tím, že těmto údajům nevěří? Nebo co je příčinou těchto třenic?

Swaruu (9): Je to mnoho věcí najednou. Ti, kdo těmto údajům nedůvěřují, se s nimi ještě podrobně nesetkali. Pokud naznačujete, že ostatní rasy mohou přijít a tato nová data vyvrátit, nebude to možné. Je jen málo věcí, které jsou nyní námi více zdokumentovány, než téma potravin. A my nemáme zájem sledovat to, co vidíme, že je ve prospěch Kabaly. Zvířecí prvek nám ubližuje stejně jako kterékoli jiné zdejší rase.
V tuto chvíli se musíme rozhodnout, co uděláme s tím, co máme k dispozici. V této době má obyvatelstvo Země vážné potíže, protože je vyhlazováno. Vstupujeme tedy do doby, kdy se musíme, byť dočasně, rozhodnout, zda jde o zvířata, nebo o lidi. Krutost vůči zvířatům, nebo vůči lidem.
Osvobodit planetu není snadné a musíme vše řešit jako celek, a ne jeden problém po druhém, protože tak to nepůjde. Stejně jako při řešení Rubikovy kostky není možné vyřešit pouze jednu stranu nebo barvu, kostku je třeba vyřešit uspořádáním jejích stran a příslušných barev najednou.

Zdroj: hhttps://tinyurl.com/2kh2paeh

Zpět