3220 Yazhí Swaru live - broučci Cosmic agency

[ UFO ] 2022-10-04


Robert: Co si myslíte o pojídání hmyzu?
Yazhi: Je to hrozné. Tady už jsme viděli, že to není zdravé. Začněme tím, že jejich skořápky (chitinový exoskelet) jsou pórovité a uvnitř plné obrovského množství různých toxinů, které tam způsobují nebo vytvářejí patogenní mikroorganismy, a ty se vařením nezničí. Kromě toho vlákna hmyzu prořežou střeva uvnitř, protože jsou silné jen jednu buňku, což způsobí vnitřní únik a otravu krve. V angličtině se tento poměrně závažný stav nazývá Leaky Gut. (krvácející střeva)

Další věcí je, že neposkytují potřebné požadavky na udržení lidského života, pokud jde o bílkoviny a jejich typ, protože ne všechny bílkoviny jsou stejné. Proto fazole plné bílkovin k výživě lidského těla nestačí.

width=

Gosia: Někteří lidé tam venku říkají, že ve Federaci došlo k velkým změnám a že už Zemi neřídí.
Yazhi: Federace je velmi velká a skutečně ovládá tuto oblast. Problém je právě v tom, že je velmi velká a s tím jsou spojeny problémy v komunikaci mezi stranami i zde. To svádí k mnoha rozporům mezi těmi, kteří mluví o věcech týkajících se Federace.
Ale jak už jsme řekli, Federace přímo tady NEMÁ kontrolu nad tím, co se děje. Takže pojem ʺzměnaʺ, jako že už to nemají pod kontrolou, skutečně platí, a to je velmi znepokojivé, protože se neví, kdo to je. Pouze se spekuluje, a to znamená, že nejsou transparentní, a to spolu se zrychlenou negativitou na Zemi naznačuje, že je pravda, že to nejsou ti samí jako dříve. Je možné, že lidé, kteří to říkají, si právě uvědomují to, co jsme říkali před několika měsíci. Nevidím, že by se tu dělo něco nového. Spíš víc toho samého.

Q: Někteří říkají, že Alcyone je teď ve vedení?
Yazhi: Alcyone? Ne, my si přejeme, aby velela Alcyone. Vím, že některé skupiny ovládané jezuitskými ilumináty a třípísmennými agenturami považují Alcyone za negativní. Bude negativní - pro ně a jejich zájmy. To, že by Alcyone byla ve vedení, by znamenalo, že by zde byla ve vedení Alenym, protože je v tomto sektoru zastupuje. A to není tento případ.

----------
Yazhi: Ohledně výhrůžek atomovou bombou - k tomu nedojde. Především proto, že jaderné bomby nefungují tak, jak se lidem říká. A za druhé proto, že mezi zeměmi není žádný skutečný konflikt, protože je ovládá stejná skupina. Prostě je nastaví tak, aby proti sobě bojovaly jako trenér boxu, který financuje oba boxery v zápase.
To, co je zajímá, je masová kontrola. Takže to, co mohou udělat, je odpálit konvenční vysoce účinné výbušniny. Někteří vyrobí nebo vytvoří slavný hřibovitý mrak tím, že předstírají samotný výbuch. Příkladem může být palivová letecká bomba GBU-72 a její varianty. A pak veřejnosti prodat, že šlo o jadernou bombu.
Spekuluji, ale trvám na tom, že věci nejsou takové, jak se lidem říká, a nikdy by nepoužili něco, co by vše kontaminovalo na úroveň nepoužitelnou pro Kabalu, kdyby měli možnost stejnou událost zfalšovat se stejným výsledkem.
Vysoká radiace však zvýhodňuje některé nelidské organismy, které žijí na nízkých frekvencích, protože ionizující záření snižuje frekvenci místa a teraformuje ho pro takové tvory.

Robert: Takže Hirošima byla energetická zbraň?
Yazhi: Existují spekulace, že nemusela být jaderná, protože rekonstrukce Hirošimy nastala bezprostředně po výbuchu, nebo téměř bezprostředně. A to není možné, když to srovnáme s účinky a následky kontaminovaného místa od použitých komponent.
Je také známo, že děti narozené s vadami po Hirošimě a Nagasaki (na Nagasaki se vždy zapomíná) jsou jen sbírkou fotografií poválečných deformovaných dětí z celého Japonska, které byly použity jako propaganda proti tomu, co se v těchto dvou městech stalo.
Neexistuje však žádný způsob, jak potvrdit cokoli, co jsem právě řekla, ale je to velmi pravděpodobné. Stejně jako je velmi pravděpodobné, že výbuchy byly provedeny konvenčními hlavicemi.
Typ výbuchu a poškození, které je vidět na fotografiích z Hirošimy a Nagasaki, naznačují výbuch ve vzduchu, tj. bomba explodovala v určité výšce a ne při kontaktu s povrchem. To odpovídá tomu, co se uvádí o detonační výšce použitých atomových bomb ʺLittle Boyʺ a ʺFat Manʺ, ale odpovídá to také bombě typu Fuel Air, jako je GBU-72, která je konvenční a také detonuje v určité výšce.
Existují také pevné zvěsti, že takové bomby, ať už jaderné nebo ne, byly německé výroby. .........

Takže je velmi pravděpodobné, že Hirošima byla energetickou zbraní. Nezapomeňte, že skutečná technologická úroveň kabaly NENÍ ani zdaleka podobná tomu, co předvádí obyvatelstvu

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/yazhi-swaruu-is-back-in-contact-updates-live-with-gosia

Zpět