3045 Stíny ukazují nerovnováhu JEnnifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2022-08-26

Ashian
Zdravím vás a žehnám vám všem. Dnes bychom chtěli diskutovat o stínové energii. Jakákoli energie může být stínovou energií, pokud je nevyvážená. Štědrost může být stínovou energií, pokud cítíte, že je známkou slabosti nebo ctností, kterou nemůžete nebo nemáte zastávat. Laskavost může být vnímána jako slabost. Citlivost může být také vnímána jako slabost. A jsou tu také tradičnější stínové energie, jako je pýcha, chamtivost, arogance, zloba.... Chceme říci, že přicházíte do energie, která vás zve - nebo dokonce naléhá! - abyste všechny energie vnímali jako neutrální. Všechny energie jsou vyzývány, aby byly v rovnováze. Podstatný je stupeň. Jste v rovnováze? Pokud vás zahltí nějaká emoce, je pravděpodobné, že jste ponořeni do svého stínu. Vyvstává, aby byl vyčištěn. Toto je váš kosmický, karmický okamžik, kdy můžete nastolit rovnováhu a odpustit tomuto svému aspektu. Už nejste obětí svých vlastních životů. Tato doba již dávno minula. Pokud se ve vašem životě děje něco, co se vám nelíbí, co jste si vědomě nevybrali, pak se to děje proto, že si vaše nevědomí přeje, abyste tuto část viděli a mohli ji uzdravit.

Neexistují žádné oběti - jakkoli se toto tvrzení může někomu zdát kontroverzní. Existuje nekonečně moudrá, soucitná energie stvoření, která usiluje o rovnováhu ve všech oblastech a aspektech života. Tam, kde je nerovnováha, je potřeba přílivu lásky a laskavosti; můžete tak rozeznat, kde se vzdáváte své moci, kde ztrácíte svou lásku. Přistupujte ke svým nerovnováhám se soucitem, se zvědavostí. O co se s vámi chtějí podělit? Jakou rovnováhu chtějí vyjádřit, která vám v současné době chybí? Je to jemné cvičení. V tomto vesmíru neexistuje žádné ʺšpatnéʺ. Ti, kdo zastávají tento názor, hledají trojrozměrný model správného/špatného. Ten mimo 3D vidění neexistuje. Vy jste mistry a tvůrci 5D. Nepodléhejte žádným argumentům, které vás chtějí připravit o vaši moc a mistrovství tím, že z vás udělají oběť. Tvoříte, abyste zažili rovnováhu. Tvoříte, abyste zažili své mistrovství ve formě, v akci. Když jste přetíženi, přijměte výzvu. Vesmír hlasitě křičí, abyste viděli nerovnováhu a mohli vytvořit rovnováhu. Existuje pouze láska; inteligentní, soucitná láska, která přesahuje jakoukoli myslitelnou lásku. A v centru této lásky jste vy. Všechno a nic.

Jste vyjádřením božské tvůrčí formy v proudu. Zaposlouchejte se do písně svého života a zjistěte, kde jsou tóny příliš ostré. Jaké události, okolnosti nebo lidé vás zahlcují, omezují nebo způsobují, že ztrácíte víru v sebe sama? Rovnováha vás zve hlouběji do svého nitra.

Nejste v tom sami. Nikdo z vás není. Rozlišujete pro kolektiv, vytváříte vědění, mřížky nebo kódy, které mohou použít ti, kdo přijdou po vás, aby jim pomohly rozlišit jejich rovnováhu. Jsme s vámi v tomto i ve všem ostatním. Všichni jste požehnáni za práci, kterou děláte pro sebe i pro kolektiv.
Splétáte se s hvězdami, s kosmickou energií Božství, abyste vytvořili světlejší budoucnost pro všechny bytosti na vaší planetě i daleko za ní. Jednoho dne to brzy uvidíte. Je to kolektivní gobelín, to, že vidíte jen barvu vlny, kterou tkáte, neznamená, že pracujete sami. Uvidíte svou tapiserii, něžná srdce čisté lásky. Uvidíte ji.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/08/shadows-show-imbalance-ashian-via.html

Zpět