3044 Aštar: Vylepšená aktualizace DNA Rafael (Neva/Gabriel RL)

[ Ezoterika ] 2022-08-29

Zdravím vás, rodino!

Je dobře, že jsem opět tady.
Země pokračuje ve své cestě k setkání se svou původní světelností a vy pokračujete v tolika učení a nesete ve svých srdcích energii obnovy, protože právě to se v poslední době mocně stalo. Nedávno jsem vám v jednom ze svých poselství vyprávěl o ʺPozorování prachuʺ a nyní vám přicházím tento proces trochu více přiblížit: jak vašim tělům pomáhají lunární a solární síly.

Drazí, nedávno jsem informoval náš vysílací zdroj - Nevu - o těchto energiích: o tom, jak v poslední době zesílily, jak se výrazně zvýšily sluneční projekce a jak se výbuchy ve slunečním jádru odrazily a vyslaly na Zemi transformační vlny, a také o intenzitě lunárních sil a o tom, jak si tyto síly pohrávají se všemi vašimi buňkami. Po celé eony času byla všechna vaše těla rozladěná kvůli mnoha traumatům, která utrpěla, a v této době sluneční a lunární anděl zahájili svou nejpřímější spolupráci na těchto vyrovnáních. S každým úplňkem budou sluneční nebo lunární zatmění, nebo dokonce Země, stejně jako sluneční exploze, zvyšovat své energetické účinky na zemský povrch a na všechny živé bytosti, bez ohledu na to, zda jsou v těle nebo mimo něj. Když tyto vlny dorazí a setkají se s vašimi energetickými poli, zahájí skutečnou očistu tím, že obrátí vaše buňky a ʺseberouʺ z nich vše, co je impregnováno a co již nemůže být jejich součástí.

Je to doslova ʺvymetení koberceʺ a oprášení vašich energetických polí. Zřejmě budete vnímat větší potřebu odpočinku, protože vaše těla se budou muset rekalibrovat s každou novou vlnou přijatou od Slunce nebo Měsíce, a je nutné, abyste tuto výzvu k odpočinku respektovali. Všechny tyto vlivy ve vašich tělech otevřou vaše jasnovidectví a vaše schopnosti více přistupovat k multidimenzionálním polím, protože se odstraňují hustší vrstvy, které tomu brání. Je přirozené, že mnozí z vás nyní začínají mít více snů, mnohem více jasných snů a mimofyzických zážitků, protože závoj se stále ztenčuje a odstraňované vrstvy umožňují tato znovuotevření do jemnějších prostředí existence. Budete také vnímat větší schopnost porozumět našim poselstvím na multidimenzionální úrovni.

V krátké lineární budoucnosti umožní kvantové zařízení ʺspojeníʺ s jinými sférami existence, kde stejně jako zavoláte příteli v jiném městě, budete moci udržovat podobný kontakt s jinými dimenzemi. Je zřejmé, že způsoby komunikace s námi budou rozsáhlé, a jak budete postupně směřovat k setkání s vlastní multidimenzionalitou, nebudete již potřebovat žádné vnější informace, když vše bude již zcela jasné ve vašem nitru.

Samozřejmě je na Zemi také mnoho duší, které stále potřebují pomoc. Budou jim poskytnuty všechny možnosti znovusjednocení a vyrovnání jejich těl, aby si mohly užívat svobody duše bez bolesti a utrpení. Bohužel stále existují duše, které si vybírají obtížnější cesty, a my je musíme na jejich cestách respektovat. I se všemi přívaly nejvyšších vibrací přicházejících ze Slunce a Měsíce a všech andělských sfér, které vám pomáhají, stejně jako s miliardami lodí, které mám na povel, budeme připraveni pomoci ve všem, co bude nutné, abyste se mohli znovu pozvednout a setkat.

V zákulisí vlád vašeho světa způsobují vlivy slunečních a měsíčních projekcí také obrovský pohyb. Ti, kteří na této planetě stále ještě drží určitou doménu, budou brzy zcela vyklizeni, ne však tak, jak si představují, ale tak, jak se o to postarají Vesmírné zákony, spravedlivějším a etičtějším způsobem. Vy, citlivější Pracovníci světla, jistě nějak vnímáte veškerý zmatek na povrchu a na třech blízkých orbitách. Mnozí z vás mohou najít zmatek na nebesích, protože tam probíhá mnoho očistných prací a sluneční a lunární infuze umožňují pokročit v naší práci v těchto vrstvách. Takové energie rozpouštějí ochranné vrstvy nesourodých kosmických lodí, které obíhají kolem Země a pokoušejí se ohrozit život na Zemi. Žádáme našeho hlasatele, aby vám zde uvedl příklad toho, co se stalo na nízké oběžné dráze Země, když naše lodě vstoupily a neutralizovaly temné síly, které stále pracují.

Nedávno se zhmotnila nefederační loď z nižší čtvrté dimenze, která v důsledku přítomné intenzivní sluneční vlny ztratila oporu, a než dopadla na zem, rozpadla se. Všechny členy této lodi jsme přemístili do našich regeneračních laboratoří a jsou v péči Vrillona, našeho spolupracovníka. Někteří obyvatelé státu Sao Paulo mohli vnímat ʺduněníʺ, když jsme ji dezintegrovali, čímž jsme zabránili dalšímu narušení tělesnosti. Tímto vám chceme dát na vědomí, drazí, že jsme velmi aktivní, mnohem více, než si představujete. Podobných situací bude přibývat, jako když ʺpadají hvězdy z nebeʺ. Nefederační flotily jsou nesmírně ovlivňovány krystalickými projekcemi, které omývají sedm sfér, jež tvoří Zemi a její podvrstvy. Uprostřed toho všeho, drazí pracovníci světla, posilujeme naši neustálou podporu a ochranu ve všem, co je pro nás možné, vždy prostřednictvím vašich otevření a vedení. Nemůžeme jít nad rámec toho, co nám vy sami dovolíte. Užívejte si každý den svého života na Zemi, protože nikdy nezapomenete na všechny zkušenosti, které z vás udělaly mistry, jimiž jste dnes. (pozn. v posledních dvou měsících na Prahou duní často, v pondělí po půlnoci znovu)

Vím, že se zeptáte: ʺCo ten Virus?... A zvěsti o válce?ʺ. Už jsem to řekl: ʺPozor na prach!...ʺ Buďte připraveni, že až se úplně usadí, uvidíte víc, než jste si představovali. I když jste o tom, co se dělo, velmi dobře informováni, stejně budete překvapeni vším, co se děje. Sledujte prach... Sledujte!... Zaručuji: NA ZEMI UŽ NEBUDE ŽÁDNÁ GLOBÁLNÍ VÁLKA ANI JADERNÝ VÝBUCH, KTERÝ BY POSTIHL LIDSKOU MASU.
To je můj slib vám všem.

Jsem Aštar Šeran a velím miliardám lodí. My všichni jsme připraveni přímo zasáhnout, kdyby někdo - kdo nemluví naším jménem - jednal s tímto zlým úmyslem.
A tak se také stalo.
Adonai!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/25/ashtar-enhanced-dna-update/

Zpět