3046 Nekonečná COVID hysterie v Číně ZeroHedge

[ Ezoterika ] 2022-08-29

Nekonečná hysterie kolem COVID v Číně je temným experimentem sociálního podmiňování

Existuje mnoho lidí, kteří budou tvrdit, že Američané se ʺpřevrátiliʺ tváří v tvář omezením COVID a nátlaku na očkování, přestože existují rozsáhlé důkazy, že ani jedna z těchto věcí neměla žádný vliv na zastavení nebo zbrzdění pandemie. Ale představa amerického pacifismu prostě není pravdivá. Kdyby tomu tak bylo, pak by se USA nyní mnohem více podobaly Číně. Rostoucí odpor proti nesmyslným kovidovým výlukám a očkovacím pasům byl v USA oporou, která znemožňovala vládní prosazování. Pokus Joea Bidena zavést federální pravidla pro vax pasy pro podniky ztroskotal, červené státy se během několika měsíců od začátku pandemie výlukám vzepřely a státy, které omezení zachovaly, měly VYŠŠÍ míru nakažení, zatímco jejich ekonomiky se propadaly. Když bylo establishmentu jasné, že miliony Američanů se nehodlají podřídit, musel ustoupit. Dokonce i modré státy a města byly nuceny uznat, že fraška skončila; okres Los Angeles se nedávno pokusil znovu zavést povinnost masek a opatření ztroskotalo na neúspěchu, protože mnoho obcí prohlásilo, že hodlají jakékoli nové nařízení ignorovat.

Medián úmrtnosti na infekce Covid ve výši 0,23 % nebyl dostatečnou hrozbou, aby přesvědčil veřejnost, aby se vzdala svých ústavních práv. Nebýt milionů odvážných lidí, kteří se odmítli podřídit, mohla dnes naše země vypadat úplně jinak. ČKS se setkala jen s malým odporem veřejnosti vůči svým drakonickým pravidlům covid, a když už se tak stane, nedělá si s tím velké starosti, protože obyvatelstvo je zcela odzbrojeno. Výsledkem je skutečný svět nočních můr pro občany. Vlastně to vypadá téměř jako experiment, který má zjistit, kolik psychického mučení a útlaku jsou lidé ochotni snášet. Roztleskávači mandátu se donekonečna chlubili tím, jak Čína účinně zastavila šíření a je připravena se znovu otevřít, zatímco západní svět se potácí, protože jsme se odmítli podřídit a přijmout lékařskou tyranii ʺpro vyšší dobroʺ. Nyní ti samí lidé mlčí, když Čína prochází řadou epidemií a uzavírek, které se neustále opakují. Mezitím se většina západních zemí znovu otevřela a některá místa (například desítky konzervativních států) jsou otevřena už déle než dva roky.

Vzpomínáte si, jak levičáci a zahraniční vlády tvrdili, že budeme vymírat na ulicích a ruinovat naše rozhodnutí řídit se spíše vědou než hysterií? Velká očista konzervativců, v niž doufali, se nikdy nekonala. Otevřené autoritářské systémy vyžadují dramatickou účast ovládaných lidí. Musí chtít být uzamčeni, jinak systém nemůže pokračovat a nakonec bude svržen. Člověk se musí ptát, zda si Číňané vůbec ještě pamatují, proč se zamykají? Nebo už prostě přijali mandát jako nový normál? V současné době je masové testování kovidů běžnou praxí ve většině velkých populačních center v Číně. Téměř každý velký podnik nebo vládní budova uvnitř vyžaduje doklad o negativním covidovém testu. Toto neustálé testování je součástí čínské politiky ʺnulového výskytu covidůʺ a vedlo k tomu, že testovací kabiny jsou téměř v každé čtvrti. Čína se zdokonaluje v používání QR kódů a sledovacích aplikací, které slouží k tomu, aby veřejnost byla katalogizována; bez těchto aplikací a kódů by čínský občan nemohl získat práci ani se zapojit do ekonomiky. Nejdříve by zemřeli hlady; nepatrná šance, že zemřou na covid, by byla tím nejvzdálenějším, na co by mysleli. Ačkoli testy PCR často vyhodnotí asymptomatické případy jako naprosto stejné jako plnohodnotné infekce, ČKS tento rozdíl neuznává a ke každému případu přistupuje, jako by každý člověk byl pacientem nula v zombie apokalypse.

Například šestiletý chlapec s asymptomatickým kovidem byl pozitivně testován a pomocí sledovacích aplikací bylo zjištěno, že před několika dny navštívil obchodní dům IKEA v Šanghaji. A tak místo toho, aby úřady ČKS přiznaly, že testování a sledování je nefunkční systém, který nijak nezabrání šíření kovidu, pokusily se raději na týden uzavřít budovu IKEA se stovkami lidí uvnitř. Zde byl výsledek: Testovací šílenství se rozšířilo i na zvířata. Vláda nyní požaduje testování pro 5 milionů rybářů a také testování RYB, které dodávají komerční rybářské lodě do čínských přístavů. Obrázek ryby, které se dělají stěry na kovid, je spíše k popukání, ale je důležité poznamenat, že ČKS pravděpodobně není tak hloupá, aby věřila, že se kovid přenáší prostřednictvím mořských plodů. Pravděpodobnější je, že jde o zahájení bouře veřejného podmiňování s cílem přesvědčit obyvatelstvo, že covid je navždy za každým rohem a pod každou postelí. Cílem je neustálá kampaň strachu, aby se lidé stali poddajnějšími. Jde o hodnocení, co vládě projde. A přinejmenším v Číně jim toho projde docela dost.

Orwellovská hrůza, kterou Čína představuje, v podstatě zničila jejich turistický průmysl. Miliony potenciálních zahraničních návštěvníků se nyní obávají, že by mohli být uvězněni na čínských hranicích, pokud by svou návštěvu načasovali tak, aby se shodovala s dalším nečekaným hromadným uzavřením. Čínská ekonomika kulturou uzamykání značně trpí, ale ČKS je to jedno. Experiment je důležitější než cokoli jiného. Ten nikdy neskončí. Jakmile vláda získá takovouto všeprostupující moc, nezastaví se před ničím, aby si ji udržela. USA sice mají mnoho problémů, s nimiž se musí vypořádat, a mnoho elitářů na vedoucích pozicích, které je třeba sesadit, ale my máme alespoň šanci. Některá místa, jako například Čína, jsou tak otrávená samolibostí, že botě neuniknou; už na nich přistála.

Zdroj: https://tinyurl.com/55whj2fp

Zpět