303 Q & A Irina Podzorová

[ Ezoterika ] 2020-05-03

Kdo je Ashtar Sheran?

Ashtarovi je více než 12 000 pozemských let. Je vůdcem flotily, která je ve vesmíru na velkých lodích. Zúčastnil se obrany naší planety a sluneční soustavy před reptiloidy ve válce před 12 000 lety, ale bohužel jeho domovská planeta, která byla poblíž Sirius B, zahynula v důsledku této války, protože napaden nebyl jen náš systém, ale také jejich. Přesunuli se na lodě a žijí na lodích. Mají tam mají celé generace, více než 25 tisíc bytostí. Lodě mají průměr několika desítek kilometrů a podobají se planetě.

Odkud je Reiki?

Existuje mnoho různých typů reiki. Každý typ reiki je proud energie zvláštního druhu přivedený plazmmoidní civilizací, jedna část plazmoidů se přímo podílí na tvorbě tohoto energetického potenciálu, který je zaměřen na obnovu hmotných těl humanoidů pozemského typu. Účastnit se mohou i jiné civilizace plazmoidů. Plazmoidi jsou tvůrci tohoto systému. Jsou z různých rovin a hvězdných systémů, například v souhvězdí Síria jsou tři civilizace. Všechny jsou v naší galaxii.

Bude nějaký kontakt s mimozemšťany?

Kontakt s pozemšťany je možný pouze se svolením vedení mezihvězdné unie. Ten nebude udělen dříve, než naše civilizace splní všechny podmínky pro připojení k mezihvězdné unii, protože po hromadném kontaktu musí do pěti - šesti let následovat přistoupení do unie. Museli bychom například změnit některé zákony, očistit přírodu a spoustu dalších podmínek.

Jak došlo ke vzniku Sahary?

V důsledku války, protože toto území bylo kolem základny, která je nyní u dna Středozemního moře na břehu Turecka. Před 12 000 lety byla pod tímto územím velká zahrada velkého ráje. Teď je to zlomek zemské kůry a a při roztržení ji písek zasypal. Je to výsledek výbuchů. Hodně hluboko pod Saharou je voda.

Stejnopohlavní páry

To není norma. Může to vzniknout zablokováním vzpomínek na minulé životy. Snižuje to zejména vibrace duše, protože to vyvolává otázku, proč se narodila ve špatném těle. Je to jako by bojovala s bohem, a proto snižuje své vibrace. Vibrace těla jsou narušeny skutečností, že jde o stejné pohlaví a neprobíhá mezi nimi běžná výměna energie. To narušuje psychické zdraví a tím poškozuje člověka.

Šamanské lektvary

Byliny používané v nápojích šamanů mohou dočasně změnit vibrace lidského mozku a nakonfigurovat ho na příjem signálů. Kromě toho usnadňují vstup do astrální roviny. Šamani tak komunikují s plazmoidy a energetickými koulemi a nazývají je bohy a pomocníky bohů. Také navštěvují astrál. Velmi to mění sebeuvědomění a mohou zapomínat, co se stalo, nebo dochází ke konfiguraci paměti, kdy je paměť zkreslena pod vlivem těchto látek. Promíchají se vzpomínky. Plazmoidy nejsou často konfigurováni humanoidní civilizací, protože mají jinou frekvenci vibrací. Ke spojení pomáhá například rituální buben.

K čemu je epifýza

Epifýza je energetické centrum odpovědné za intuici a kontakty s astrálem, za vlastní myšlení atd. Ve fyzické rovině uvolňuje hormony, které regulují intelektuální aktivitu člověka, jeho nálady. Dokonce i astrální tělo je regulováno uvolňováním celého spektra hormonů. Spánková paralýza je také regulována poměrem hormonů epifýzy a hypotalamu. To znamená, že záleží na spojení mysli a těla prostřednictvím epifýzy.
Člověk nikdy úplně nezapomíná na životní úkol ve ztělesnění. Je důležité, aby naše vyšší já bylo vždy v té části, která není ztělesněná. Komunikujeme s ním prostřednictvím intuice, svědomí. Člověk chce dělat to, co má nejraději, na něco má talent. Rozmanitost je dobrá.

5G záření

I bez 5G záření jsou všichni v radiových vlnách. Například televize šíří vysoké vibrační vlny anténami po celém světě. Jsou tu desítky kanálů a všechny pronikají do vašeho těla, i když nemáte přijímač. Nejsou to tak silná záření, aby narušily tok energie vašich atomů.

Duch, duše

Duch je božská nesmrtelná bytost, která je součástí boha, světla. Duše je stejný duch, ale již spojil životní síly s tělem. Duch přichází, když chce být ztělesněn v hmotném světě jakékoli hustoty, vhodné pro splnění jeho úkolů. Může se zbavit, nebo být zbaven své inkarnace, to znamená, že opět čeká ve frontě.
> Pouze v astrální rovině je možné navštívit jiný čas. V materiálním světě minulost již neexistuje a budoucnost ještě neexistuje. Proto je nemožné vrátit se do hmotného těla jiné doby.Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=awJN4e_sT7s

Zpět