302 NESARA - GESARA - NOVÝ DOLAR 🦅- jistota třicetinásobku Judy Byington

[ Realita ] 2020-05-03

Čtyři různé a nesouvisející kontakty potvrdily, že Reno zahájil výplaty RV a uvolňovaní 800# pro Tier 4b by mělo začít v úterý 5. května. U Smluvních výměn Tier 4b by na smluvní sazby bylo zhruba 12 dní. Široká veřejnost by si mohla vyměňovat v bankách nové mezinárodní sazby kolem 1. června.

A

2. dubna 2020 Intel Military Contact, Fleming: Bílý drak dal všem vědět, že další zpoždění nebudou tolerována. Naléhali na začátek první poloviny následujícího týdne, takže nebylo nutné znovu měnit data smlouvy.

Advokát, který pracuje s admirálem, řekl: "RV je hotovo. Konečné vydání začíná uvolněním dluhopisů Žlutého draka, Petchilli dluhopisů a ZIM. Měly by být uvolněny do poloviny týdne."

Trump 🦅 a jeho tým asi 40 osob (DoD, UST, WH, State Dept) se snažili urychlit úkoly spojené s uvolňováním ohledně bezpečnosti, práva, správy a politiky, které by zastavily nebo zpozdily načasování vydání. Oznámení o startu T4a by mohlo být vydáno kdykoli do poloviny týdne.

Poslední tři týdny čekání byly do značné míry způsobeny Covid-19 Corona Virus Scamdemic, kterou se zabýval Trump a rušila bezpečnostní týmy DoD. Čínští senioři a Aliance během této doby tlačili k dokončení.

Sesazení Fauciho minulý týden bylo znamení, že Trump shodil Deep State, aby znovu otevřel ekonomiku a uvolnil RV / GCR pro opětovné otevření. Všechna zpoždění byla odstraněna z cesty kvůli intenzivní potřebě fondů GCR / RV k restartování globální ekonomiky právě NYNÍ!!!

Minulý týden v zákulisí došlo k řadě zatčení, včetně některých zatčení na vysoké úrovni, vázaných k vojenským soudům a civilním soudům. Bezpečnostní týmy ministerstva obrany chtěly pečlivě zvolit, které zatčení bude zveřejněno tento týden, ale bylo by to na úrovni Brennanové, Comeyho, McCabeho, Muellera atd.

Během uplynulého týdne čínští starší pokračovali v uvolnění GCR / RV, čímž sdělili týmům Trump a USA🦅, aby začaly.

V uplynulém týdnu byly prostředky převedeny Staršími na hlavní účty pro výplatu. Starší vydali peníze ze dvou multimilionových dolarových fondů, Heritage fondů (založených Royals před 100 lety) a z exotických dluhopisů, řady fondů z velkých balíčků fondů, aktiv založených na historických dluhopisech oceněných výše než ZIM a některé vysoce oceněné (z tohoto důvodu klasifikované jako exotické⭐) státní dluhopisy.

Předběžné aktivity pokladny úrovně 3-Tier 4, včetně vnitřních a vnějších skupin jádra (+ velcí hráči a elity), byly na rozpisu uvolnění finančních prostředků, problémy s blokováním. Začnou tento týden, včetně zahájení Tier 4b ZIM a držitelů měn.

Na obrazovkách bank se objevily sazby Dinar a Dong RV a přes noc zmizely, což ukazuje, že kvantovým finančním systémem proběhl reset a připravoval se na finální uvolnění a okamžitý start Tier 4b. Veškeré závěrečné uvolnění začalo 1. května.

1. května až do poloviny následujícího týdne jsme byli v novém okně, abychom věci uzavřeli, abychom uvolnili výplaty GCR / RV a nastartovali Tier 4a, b.

Od pátku 1. května byl celosvětově vytvořen finanční, právní a politický rámec vydání GCR / RV a byly provedeny resetovací přípravy. Informace a dezinformace se pomalu uvolňovaly, aby mohli chytit padouchy a dostat špatné lidi z dohledu.

Od pátku 1. května Trump začal formálně znovu otevírat zemi a ekonomiku vyžadující uvolnění prostředků RV / GCR následující týden.

Od pátku ráno 1. května ve 2 hodiny dopoledne EDT byl Forex aktualizován a byl spuštěn algoritmus uvolňování identifikující rizika uvolnění RV měn - Irán a Saúdská Arábie, ačkoli mají sankce jsou stále v nabídce (1. košík), protože kontrola deep state nad těmito zeměmi byla snížena.

Od pátku 1. května byly výměny-výplaty podle algoritmu pro uvolnění, ale bezpečnostní tým ministerstva obrany potřeboval některé věci upravit, takže nemohly spustit Tier 4b podle plánu 1. května. Plán do poloviny následujícího týdne podle vůdců (Royals, Čínští starší, Trump a jeho tým asi 40 osob na ministerstvu obrany, americké ministerstvo financí, státní oddělení a Bílý dům) by mohl být dodržen.

1. května bezpečnostní týmy ministerstva obrany potvrdily, že výplaty začaly, ale vyskytly se některé problémy (mimo jiné zmrazení a zrušení převodů peněžních prostředků držitelů z deep state), ale uvedly, že problémy nebyly závažné, takže by vše mělo pokračovat o víkendu podle plánu do okamžitého startu následující týden.

Od pátku 1. května byl připraven nový digitální dolar podporovaný aktivy na všech obchodních platformách. To bylo velmi důležité pro zahájení výměnných burz Tier 4b, protože všechny ostatní země by navýšily své RV sazby na sazbu USN, včetně iráckého dináru.

Mezitímní účty, které zákonně musely předcházet výplatě Tier 4b, jako jsou CMKX, Farm Claims, domorodé americké osady a suverénní účty, byly vypláceny od 20:20 EDT a dále v pátek. 1. května. Konečné uvolnění sekvence probíhá následující týden (od 4.5)

Ministerstvo obrany bylo celý víkend v pohotovosti pro uvolnění 800 #. Tento víkend 2.-3.5 šest generálů ministerstva obrany odpovědných za národní a mezinárodní vydání GCR / RV pověřilo bezpečnostní týmy aby zajistily, že deep state nebude mít přístup k uvolňovaným prostředkům (zejména dokončením globálního zatčení účastníků skupiny Deep State Tier 3-4a, držitelů měn a držitelů ZIM) a že Deep state nebude zasahovat do procesu uvolňování.

I po zadání kódů do systému existovalo několik úrovní implementace kódu. Byly zadány kódy, ale všechny čekaly na konečnou sekvenci událostí spojených s bezpečnostními, uvolňovacími a autorizačními kódy, které Royals & Elders implementují, společně se stranou USA (DoD, UST, WH, týmy státních zástupců, asi 40 lidí v DC, Reno atd.)

Tento víkend byl vytvořen právní a finanční rámec, takže lídři každé strany posunuli proces konečného uvolnění kupředu, včetně našeho startu úrovně 4b pro následující týden. Výplaty za tento víkend na zprostředkující účty přes víkend přesouvaly věci k dalšímu uzamčení. O víkendu probíhala řada auditů a recenzí.

V sobotu 2.5. ve 12:30 proběhl bezpečnostní a další audity, které umožnily všem postupovat vpřed. Byly vyplaceny historické dluhopisy, což vedlo k likviditě pro výplaty na nižší linii.

Přes noc na 3. května bude další fixování sazby RV.

Aktuální plán UST požadoval vydání 800 # potvrzení, jakmile byly provedeny prioritní platby na zprostředkující účty. Někteří odhadovali 800 # potvrzení již v sobotu. 2. května nebo v pondělí 4. května.

Ministerstvo financí USA pod vedením ministerstva obrany požádalo HSBC a Wells Fargo o připravení rozeslání 500 000 + 800 # notifikačních e-mailů v pondělí - úterý 4.- 5.⭐ Načasování záviselo na spolupráci a obstrukcích agentur.

Tento víkend se snažili dostat všechny prioritní platby na zprostředkující účty, takže v pondělí 4. května by mohlo být pevně stanoveno, kdy úroveň 4b zahájí výměnu - směnu a okamžitě se zahájí sekvence fondů.

Mezi pondělím 4. května a pá. 15. května by se mělo uskutečnit nejméně 12 dnů 800 # pro výměny Tier 4b, takže zahájení Tier 4a, b bylo zamýšleno na úterý 5. května, pokud by nevznikly významné překážky.

Starší se koordinovali s týmy mezinárodního měnového fondu (MMF) a Trumpa, aby načasování proběhlo, jinak by se musela uskutečnit nová setkání mezi Trumpem, DoD, Čínskými staršími, MMF a Světovým soudem, aby se stanovila nová data.

Příští týden všichni musí dokončit vše k okamžitému spuštění, včetně velké části směny Tier 4b k 15. květnu, aby MMF mohl zahájit veřejnou Tier 5 od 1. června.

Globálně GESARA byla založena a začala právně a finančně prostřednictvím odpuštění dluhů africkým národům a dalším zemím. GESARA / NESARA bude plně implementována během příštích 3-6 měsíců, přibližně do listopadu 2020.

B

Nedávná historie GCR / RV:

Obnovení republiky: Pro tiskové konference Trumpa bylo běžné, že stál za pódiem, kde byla prezidentská pečeť, a před americkou vlajkou obklopenou zlatým okrajem - což znamená, že jsme byli pod námořním právem nebo námořním zákonem, ne Ústavním právem.

26. dubna Trumpovo pódium již neobsahovalo prezidentskou pečeť a stál před sedmi americkými vlajkami bez zlatého ořezu - což znamená, že americká korporace již nebyla dále platná a my jsme se vrátili k fungování podle původní ústavy.

Těchto sedm vlajek bylo představovalo 7 trubek, nebo 7 vysílání, která by vydala informace k Nové obnovené republice. První trubka zazněla vydáním dokumentů Wikileaks na internetu. Druhá trubka znamenala oznámení o osvobození generála Flynna🦅, který byl falešně obviněn, souzen a uvězněn, protože věděl, kde byla těla spálena.

Od 22. dubna Irák již nepřijal fiat americký dolar, zatímco irácký dinár přeceňoval domácím kurzem 9,87 $. Zimbabwe mělo vlastní měnu a již nepoužívalo fiat americký dolar. Čína již neobchodovala s americkým dolarem. Vietnam již nepoužíval fiat americký dolar a vietnamský Dong přeceňoval. Austrálie zahájila své výměny RV.

Čt. 30. dubna: Prezident Trump podepsal výkonný příkaz Vojenského práva. Poté zadal autorizační kódy pro uvolnění RV / GCR. Admirál dostal zelenou a zpracoval novou americkou bankovku krytou aktivy, která byla poté přijata k mezinárodní výměně. Pokladna se stala likvidní. Následující den v pátek 1. května aktivoval Mezinárodní zákon o mimořádných ekonomických silách a Zákon o národních krizových situacích a poté odešel do Camp David.

Bezpečnostní tým ministerstva obrany označil více než 1 000 měnových účtů operátorů Deep State a držitelů Zim, u nichž bylo zjištěno, že perou peníze RV / GCR do společností Deep State, nebo na osobní účty herců Deep State jako Soros, Pelosi, Obama, Holder, Dorsey (Twitter), Zuckerberg (Facebook), Bezos (Amazon) nebo Brennan atd.

Operátoři byli zatčeni, účty zmrazeny a převody finančních prostředků obráceny. Bezpečnostní týmy ministerstva obrany, armáda a NSA Intel v posledních několika měsících zatkly více než 12 000 těchto typů, a více než 184 000 federálních obvinění globálních a politických elit bylo odpečetěno a provedeno.

Reference:

Pád Kabal 1-10 https://ho1.us/2020/03/the-fall-of-the-cabal-parts-1-10-the-awakening-of-a-liberal/

May 1 2020 No Fringe on American Flag, No Flags at the UN: NO FRINGE on American flag! NO FLAGS at U.N.!
https://timothycharlesholmseth.com/no-fringe-on-american-flag-no-flags-at-u-n/

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-ordering-selected-reserve-armed-forces-active-duty/
https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-speaker-house-representatives-president-senate-72/
https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-speaker-house-representatives-president-senate-73/
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-05-01/trump-to-visit-camp-david-after-spending-month-at-white-house

C

Pá. 1. května 2020 Fleming:

1. Náš vojenský kontakt společnosti Intel uvedl, že mezitímní účty, které zákonně musely předcházet na úrovni 4b, jako jsou CMKX, Farm Claims, domorodé americké osady a suverénní účty, byly vypláceny od 20:20 EDT onward pátek. 1. května.

2. Sekvence konečného uvolnění je nyní v plném proudu na následující týden.

3. Zvláštní poděkování patří těm, kteří vysílají modlitby, aby byli pracovníci Deep State rychle a terminálně vyřazeni, abychom mohli následující týden začít co nejdříve.

D

Čt. 30. dubna The Big Call, Bruce: Thebigcall.net: 712-770-4016 pin123456 # https://dinarrecaps.com/our-blog/bruces-big-call-intel-th Tuesday-night-4-30-2020

1. V 12:01 pá. ráno 1. května budeme mít digitalizované USN - nebo USTN.
2. Oznámení o dolaru zajištěném aktivem by mohlo přijít již v pátek. 1. května.
3. Vše začíná dnes - zelené světlo začíná 12:01 1. května 2020 - pro skupiny, které mají být vyplaceny - to zahrnuje skupiny zprostředkující platby.
4. Úroveň 4a se začíná vyplácet v pátek a sobotu 1. - 2. května.
5. Úroveň 4b bude o 36 - 72 hodin později - od pondělí odpoledne ve 13:00, pokud budeme informováni, ale pravděpodobněji by náš start byl v úterý. 5. května.

E

2. května 2020 12:52 hod. EDT White Hat Paladin Aktualizace: White Hat Paladin: Q, Trump a připravované změny https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2020/05/white-hat-paladin-q-trump-and-coming.html

1. Od listopadu 2010 dávají Bílé klobouky zprávy - zatím 68.

2. Zpráva č. 35 se týkala 3-5 bilionů amerických dolarů, které zmizely v systému SWIFT.

3. 16. února 2012 lord James požádal parlament Spojeného království o vyšetřování, které odhalilo krádež peněz Kabalem.

4. Začalo hromadné zatýkání v Evropě a potom v USA.

5. Obama měl být zatčen, ale zatím není.

6. Veřejné zpřístupnění by nastalo poté, co byla odstraněna infrastruktura Kabal, zveřejnění začalo včera osvobozením Flynna.

7. Minulý týden na tiskové konferenci stál Trump🦅 před sedmi vlajkami bez třásní. Sedm vlajek představovalo 7 trubek nebo vysílání, aby uvedlo informace o nové republice. Prstenec na americké vlajce představoval, že jsme byli pod námořním právem, nikoli ústavním. Vlajky bez okrajů znamenaly, že jsme nyní pod ústavním právem, pryč od Kabalu.

F

Mezinárodní obchodování s dětmi:
30. dubna 2020 Illinois propustilo 146 sexuálních delikventů a nebezpečných osob: https://www.crimeonline.com/2020/04/30/alert-illinois-releases-146-sex-offenders-including-sexually-dangerous-perps/

Globální odhalení obchodování s lidmi:
http://human.globalincidentmap.com/

2. května 2020 8:50 EDT Caylee Anthony rituální oběť:
https://timothycharlesholmseth.com/

Timothy Charles Holmseth- Fox News: Casey Anthony se přiznává k překročení rychlosti na Floridě. https://www.foxnews.com/us/casey-anthony-confesses-to-speeding-in-florida
Zatímco korporátní falešná zpravodajská média trivializují případ Casey Anthonyho, je pravda o vraždě Caylee Anthony děsivá. Během mých rozhovorů s Wayanne Kruger, spolupracovnicí Clintonové o prodeji na černém trhu prostřednictvím ukrajinského velvyslanectví ve Washingtonu DC mi řekla, že rev. Richard Grund zabil malou dívku v satanském rituálu a doufala, že to samé neudělal s Caylee Anthony.

Grund a nájemný lovec z Broward County na Floridě jménem William Staubs (a.k.a. Cobra) mi řekli, že rodina Anthony uzavřela tajné spiknutí, které by Grunda obvinilo z vraždy dítěte.

Richard Grund tvrdil, že Casey Anthony navštívil jeho syna, Jesseho Grunda, a pokusil se ho nalákat do sprchy, aby z něj mohl extrahovat sperma. Richard Grund věřil, že Casey Anthony chtěl semeno odebrat spolu s ochlupením z drenážní sprchy a dát ho na tělo Caylee (které dosud nebylo nalezeno). Richard Grund také prohlásil, že Anthony "napadl" jeho počítač.

Myslím, že se Grund bál, že by jeho sperma a ochlupení bylo nalezeno na těle Caylee. Také si myslím, že natočil satanskou rituální vraždu. Získal jsem důkazy, které odhalily, že Staubs a jeho spolupracovníci znali polohu těla Caylee, než byla nalezena. Zvukový důkaz (tj. Veřejný záznam) je ve spisech Polk County, Minnesota Clerk of Court v Crookston, Minnesota. Agenti Deep State mě opakovaně unesli a věznili v Polk County v Minnesotě kvůli mému úsilí odhalit tyto pravdy

G

Doporučeno ke shlédnutí The Fall of the Cabal Parts 1-10:https://ho1.us/2020/03/the-fall-of-the-cabal-parts-1-10-the-awakening-of-a-liberal/
The Storm: Saving the Children from the Hands of Evil https://c-vine.com/blog/2020/04/24/the-storm-saving-the-children-from-the-hands-of-evil/
Od loňského října a pod vedením pracovní skupiny Pentagon Pedophile Task Force vyvedly americké vojenské a námořní pěchoty z podzemních tunelů,⭐přes 50 000 mučených dětí a dospívajících, někteří mrtví.

Tunely Kabal: od Mexika do Kanady, z Kalifornie do New Yorku. https://youtu.be/l5cUsNTr4Yw https://www.youtube.com/watch?v=l5cUsNTr4Yw&feature=youtu.be
ITNJ Judicial Commission Inquiry into Child Trafficking, Robert David Steele: https://www.bing.com/videos/search?q=ITNJ+Judicial+Commission+Inquiry+into+Child+Trafficking&&view=detail&mid=2C69C1CEF10BD4AE77422C69C1CEF10BD4AE7742&rvsmid=95FD55C07EC5722C470495FD55C07EC5722C4704&FORM=VDRVRV

Trump vs. the Deep State:https://www.youtube.com/watch?v=0onyMMHvYBc

Epstein Network Map Published:https://3speak.online/watch

Satanic Pedophilia Network Exposed, Fiona Barnett:https://thefreedomarticles.com/satanic-pedophilia-network-exposed-australia/
Pedogate 2020 an in-depth Exploration: https://www.publishedreporter.com/videos/pedogate-2020-an-in-depth-exploration/

Out of Shadows (ven ze stínů - oficiální video): https://www.bing.com/videos/search?q=Out+of+Shadows%2c+Official&view=detail&mid=508CC84B5AF097E6E2BF508CC84B5AF097E6E2BF&FORM=VIRE0&ru=%2fsearch%3fq%3dOut%2bof%2bShadows
Jak mainstream a Hollywood manipuluje a kontroluje masy s využitím kontroly mysly propagandou podle CIA.

America: Svoboda fašismu [Full] Federal Reserve Act:https://www.youtube.com/watch?v=tYgToC11NVE&feature=youtu.be

Adrenochrome: tajná superdroga z krve mučených dětí. https://www.bing.com/videos/search?q=adrenochrome+youtube&docid=608003206554845584&mid=598B91EFE350C6D56B75598B91EFE350C6D56B75&view=detail&FORM=VIRE

The Storm is Here: https://www.bing.com/videos/search?q=The+Storm+is+Here+youtube&docid=608026983458801035&mid=808957745C8516D4F9E6808957745C8516D4F9E6&view=detail&FORM=VIRE

Ilumináti začali pandemii pro spuštění NWO, Bílé klobouky to využili pro záchranu více než 50,000 mučených dětí a uvěznili jejich mučitele.

H

Směna / vykoupení dluhopisů: ⭐Prosím, chovejte se k níže uvedenému jako k mému odhadu. Oficiální pokyny budou k dispozici při likviditě RV a uvolnění 800 #.

VAROVÁNÍ: NEDÁVEJTE měnu nebo Zim bondy či jinou v Čechách relevantní poukázku nikomu jinému na výměnu nebo k vyzvednutí. Pokud vám slíbí, že by pro vás mohli získat lepší sazby nebo cokoli jiného, neříkají pravdu.

..... jistota třicetinásobku

Kdokoli si může vyměnit a uplatnit svou vlastní měnu se stejnou možností získat vyšší smluvní sazby jako kdokoli jiný.
Nevím, jak může někdo mimo USA vykoupit Zim Bondy.
Asi hodinu před vydáním 800 # Wells Fargo a HSBC Banks rozeslaly více než 508 000 e-mailů držitelům měny a Zim Bondů po celém světě, spolu s pokyny, jak je vyměňovat a vyplácet ve vaší vlastní zemi. Tyto e-maily obsahují odkazy na zabezpečený web. Kliknutím na tento web v počítači nebo telefonu se automaticky vygeneruje kód, který identifikuje vaši individuální výměnu / uplatnění při nastavování schůzky.

Informace o výměně budou k dispozici také na některých webových stránkách, jak je uvedeno níže:
Dinar Chronicles: http://www.dinarchronicles.com/tetelestai.html
Dinar Recaps:https://www.dinarrecaps.com/our-blog
MarkZ: https://www.twitch.tv/theoriginalmarkz
MarkZ Twitter: m.twitter.com/originalmarkz
Bruce: http://bigcalluniverse.com/callarchive/
TNT Tony:https://twitter.com/the_tnt_team
Dinar Detectives: https://dinardetectives.com/

I

Odkupování měn a ZIM dluhopisů: Tyto informace se vztahují na výkupníky v USA. Různé země by měly mít své vlastní předpisy a pravidla - názor autora článku:

Fleming: Chceme, aby držitelé měny, zejména držitelé ZIM, šli co nejrychleji na první schůzku, která by trvala 20-25 minut.

Starší chtěli, aby držitelé měny a Zim dostali nejvyšší sazby na provádění humanitárních projektů. Každý držitel měny by měl při prezentacích svých projektů stejnou šanci na nejvyšší smluvní sazby. Byly by to rovné podmínky.

První schůzka: Obdrželi byste debetní/kreditní kartu s miliony kreditů, abyste mohli čerpat mezi první a druhou schůzkou. Během prvních deseti dnů po vaší první schůzce by vám byl přidělený manažer financí a pomohl by vám vybrat jednu ze šesti prověřených trustových společností schválených americkou státní pokladnou (Abbott Downing & ekvivalent trust companies⭐).

Druhá schůzka: Manažer financí a tým privátního bankovnictví, který si vyberete, by vám pomohl jít vpřed s obrysy projektu humanitární pomoci a vytváření pracovních míst. Rádi vezmou vaši prezentaci projektu do americké státní pokladny, aby získali vyšší sazby pro váš ZIM anebo nejvyšší smluvní sazby pro vaší měnu. Po uplatnění / výměně by měli šest měsíců (180 dní) na to, aby u Ministerstva financí USA našli vyšší sazby pro obrysy vašeho projektu.

MarkZ: Proces zpětného odkupu bude proveden ve dvou částech. Banky již měly jednu část vašeho balíčku. Druhá část vám bude doručena. Poté přejdete do banky a dokončíte proces výplaty. Mluvil jsem s bankéři, kteří tvrdí, že fyzicky viděli bankovní část balíčků.

Při své první schůzce v Centru pro zpětné odkupy byste vyměnili měny za smluvní sazby a vykoupili Zim za výchozí kurz. Tyto peníze budou vloženy na váš účet. Pokud byste chtěli vyšší sazby, než jsou nabízeny ve vaší měně anebo Zim, můžete o ně požádat při druhé schůzce se svým Manažerem financí a bankovním týmem.

Bylo nám řečeno, že při této první schůzce bude nabídnuta výchozí sazba ZIM ve výši 11 milionů USD na 100 T Zim bankovku.

Prezident Trump poskytl americkým bankám seznam 250 humanitárních projektů a projektů zaměřených na vytváření pracovních míst, do kterých by bylo možné investovat. Váš manažer bohatství a bankovní tým by mohli podrobnosti vysvětlit při druhé schůzce. Vysvětlili by mezinárodní humanitární projekty, do kterých byste mohli investovat, a mohli byste představit humanitární projekt. Doporučilo se, abyste na druhou schůzku chodili na vyšší sazby, abyste mohli pomoci těm, kteří to potřebují.

Pokud byste měli nějaké množství dluhopisů Zim až do 9 100T bankovek, neměli jste humanitární projekt a chtěli jste vyšší než výchozí sazbu, pak by vám při druhé schůzce váš manažer financí a tým rádi ukázali seznam 250 humanitárních projektů a projekty zaměřené na vytváření pracovních míst, do kterých se investuje vyšší než výchozí sazba na ZIM.

Pokud byste měli nějaké množství dluhopisů Zim Bonds do 9 100T bankovek a měli jste humanitární projekt anebo pokud byste chtěli investovat do schválených mezinárodních projektů, pak vám při druhé schůzce pomůže váš manažer financí a tým získat vyšší Zim sazbu.

Mnoho držitelů ZIM mělo 10 nebo více 100T bankovek ZIM, takže výchozí sazba by byla považována za přiměřenou, aniž by byla udělena vyšší sazba podle smlouvy nebo zim.

J

Dvacet dvě tváře: uvnitř mimořádného života Jenny Hill a jejích dvaceti dvou rozmanitých osobností," Judy Byington

VAROVÁNÍ: Jenny provedla grafický popis znásilnění, mučení a nucení prohlížet dětskou oběť ve věku pěti let - na rozdíl od morbidních zážitků tisíců dalších dětských obětí satanských uctívačů. Uctívači satanistů byli byli organizováni CIA, královnou Alžbětou,devátým kruhem ve Vatikánu až po Clintony, Hollywood, Pizzagate a místní dospívající děti. Zdálo se, že jsou financovány stejným Kabal, který provozoval náš globální měnový systém - přesně tou organizací, která byla postižena procesem snižování pri aktivaci globálního resetování měny. Není divu, že prezident Trump řekl:"Tito lidé jsou nemocní." Http://www.youtube.com/watch?v=F626Lsrdwg4

K

Poznámka Judy: Ještě nikdy jsem neobdržela peníze za psaní aktualizací a článků. Kompenzace spočívá v letácích, které pomáhají zachránit děti, odhalením pravdy o tajném zneužívání satanskými rituály, pedofilii a dětských obětech v mezinárodní společnosti. Chcete-li se zeptat na náš Mezinárodní humanitární program pro zotavení dětí, Trauma Survivors (CARTS), pošlete e-mail: info@22faces.com

Výše uvedené bylo shrnutím informací z internetu. Je na čtenáři, aby provedl svůj vlastní výzkum a rozhodl se, zda je nebo není platný. Děkuji těm oddaným a statečným poskytovatelům informací, kteří si přáli zůstat neznámí. Nepřetržitě pracující odhalovač pravdy - Wildfirelady Martha

Rozdělte jejich snahu, zničte jejich vůli WWG1WGA na podporu POTUS, následujte Q & věřte plánu Děkujme Q, že reset konečně přišel. Přeji vám hodně úspěchů ve vašem humanitárním úsilí a těším se, až vás uvidím na druhé straně, kde společně zlepšíme život pro všechny. Trpělivost je ctnost. Mít ctnost je známkou dobré morální bytosti. Dobré morální bytosti mají sílu překonat zlo a změnit svět. Judy Aktualizace týdne Prior:
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 2. květnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Zvláštní zpráva z 1. května 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 1. květnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Zvláštní zpráva ze dne 30. dubna 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 30. dubnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: zvláštní zpráva z 29. dubna 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 29. dubnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 28. dubnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 27. dubnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 26. dubnu 2020
Obnovená republika prostřednictvím GCR: Aktualizace k 25. dubnu 2020

Kontakt na autora: UniversalOm432Hz@gmail.com Copyright @ 2020 Dinar Chronicles

Zdroj: https://sananda.website/rv-update-by-judy-byington-may-3d-2020/

Zpět