304 Aktuální události - Aneeke z Temmeru Cosmic Agency

[ UFO ] 2020-05-06

Otázka: Jak se vzorky ze 3D dostanou k vám do 5D laboratoří, navíc přes van Allenovy pásy?

Je to obtížné. Vzorek musí být uchováván ve speciální nádobě, která udržuje obsah v přesné frekvenci. Občas si udrží svůj 3D vzor, protože je to původní vzor. Když se to povede, lze biologický vzorek zkoumat tradičnějším způsobem bez speciálního kontejneru. Poté, co jsme identifikovali tento problém, vybavili jsme jím laboratoře na lodích. Jedná se o válcovou průhlednou láhev o výšce asi 40 centimetrů s titanově zbarveným povrchem, s konektory a ovládacími prvky na malé holografické dotykové obrazovce a speciálními přístupovými otvory pro výzkumné nástroje.

Otázka: Pokud je virus exogen, proč jste našli viry ve vzduchu z Číny?

Příliš mnoho lidí, kteří to tajili, dokázali nasytit prostředí. Množství lidí bylo enormní. Atmosféra se stal nasycenou, protože předchozí znečišťující látky nad tím vytvořily bariéru. Stejně jako později v Japonsku kleslo znečistění později na zem jako černý déšť. Nyní, i když drony našli virový obsah nebo exogen, věříme, že množství bylo příliš nízké na to, aby bylo výsledkem chemtrails, jak jsme původně zjistili.

Otázka: Jak se o tyto pacienty postarat, zlepšit jejich dýchání?

Neprodleně byste je měli dát z dosahu jakéhokoli elektromagnetického zdroje. Například Faradayovy klece . Působí na i malý magnetický náboj, protože jsou oslabení. Žádné mobilní telefony a pokud možno dál od elektrických zařízení s vysokým napětím, jako jsou lékařské přístroje, televizory a zejména defibrilátory. Potřebují kyslík, ale respirátory způsobují poškození plic. Potřebují jiný druh respirátorů. To ničí jejich plíce, protože tkáně uvnitř jsou rozdrceny kvůli buněčné nekróze způsobené nedostatkem okysličování, které nutí plíce k umělé expanzi a kontrakci a ulceraci tkání a krvácení, které způsobuje ještě větší poškození utopením plicních alveolů.

Otázka: Co se stane se zbytkem vakcín - například v Mexiku dochází k vypuknutí spalniček u dětí, které nejsou očkovány.

Nyní jsou všechny vakcíny kontaminovány a jsou součástí stejné agendy. Už není otázkou, zda vakcína funguje nebo ne, což je sporné již samo o sobě. Všechny vakcíny obsahují těžké kovy, které zvyšují reaktivitu těla na elektromagnetismus a to je to, co zabíjí. Je prokázáno, že populace, která není očkována, je 400krát zdravější než očkovaná. Antivirové vakcíny jsou podvod. Zejména ty na papilomavirus, který dostávají mladé dívky ve věku 9 let a mladší. Dostávají papillom kvůli vakcíně. Také způsobují sterilitu a ve velmi vysokém procentu způsobují hrozné vedlejší účinky po celý život přibližně u 90 procent dívek. Úmrtnost na virus u očkovaných je také blízká 40 % v závislosti na typu populace. (Gardasil http://docteur.nicoledelepine.fr/1785-2/)

Otázka: AIDS

AIDS je další podvod. Neexistuje žádný virus AIDS nebo něco podobného. Je symptomatický mediatický a lidé umírají na léky. Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus z WHO je v blízký přítel Gatese a podílí se na tomto divadle.

Otázka: Aneka říká, že viry mají DNA, zatímco na Zemi se říká, že mají RNA

RNA je varianta DNA. Součást DNA. Nejmenší a nejjednodušší viry jsou tvořeny pouze nukleovou kyselinou a proteiny. Nukleová kyselina je virový genom umístěný uvnitř částice, může být DNA, nebo RNA. Tato sada genomů a úzce spojené proteiny se nazývají jádro, nucleus, nukleoprotein, nebo nukleoid

Otázka: Jak mohla být jakákoli loď v tajném režimu napadena a poškozena konvenčními raketami, pokud je v jiné hustotě a má energetický toroid, který ho chrání?

Širokopásmové skalární energetické zbraně dokáží zasáhnou loď, která v tu chvíli není v jiné hustotě, protože fyzicky interaguje s 3D. Harmonizace štítů trvá zlomek vteřiny. I když je poškození velmi slabé, pokud k tomu dojde, je nepříjemné, že cosi prošlo štítem. Není to již problém, protože jsme změnili dynamiku štítů tak, aby byla skalární. Uvědomte si, že škálování je řada frekvencí, které jsou přenášeny nebo mnohokrát měněny - až tisíce za sekundu, jsou ovlivňovány více než jednou hustotou.

Otázka: Co je chřipka?

Energetické dekompenzační vyčerpání spojené se stresem, následované dalšími infekcemi.

Otázka: Genetické testy na koronavirus?

Stále stejné testy. Geny jsou tam z mnoha důvodů. Nezjistí nic, jen objevili určité řetězce genetického materiálu, které jsou přítomné, když je tělo pod velkým stresem, ať už dostanete chřipku, otravu zářením. Testy nedokáží zjistit rozdíl. Otravu zářením ignorují.

Otázka: Proč testují populaci?

Aby dokázali upravit virus rychleji.

Otázka: Co je s respirátory?

Respirátory poškozují plíce , ale svádí to na virus. Nutí plíce k expanzi a kontrakci způsobující vnitřní ronění a buněčnou smrt. Způsobují vnitřní krvácení, a tím i větší ztrátu schopnosti vázat kyslík v hemoglobinu, což způsobuje smrt. Frekvence 5G interferují s absorpcí kyslíku. V podstatě se buňky utopí a nemohou dýchat. Ve Wuhanu v lednu lidé padali, protože nemohli dýchat kvůli 5G. Molekula kyslíku se začíná měnit, když je vystavena k této frekvenci elektromagnetického záření. Jinými slovy je to, jako by v atmosféře nebyl kyslík. K tomu dochází i v místech, kde 5G oficiálně není, například ve Švýcarsku nebo v Latinské Americe. Armáda prakticky ve všech zemích používá 5G ke vzájemné komunikaci mezi svými zařízeními a automatizovaným zařízením, což vysvětluje, proč některé vzdálené regiony také hlásí postižené. Nestačí zastavit 5G pro civilní použití.

Otázka: Sociální distancování ? je to kvůli geolokaci satelity?

Pokud by se vyskytly viry, je to zbytečné, stejně jako jsou zbytečné masky. Masky mimo jiné zvyšují v těle CO2, tělo přechází do stresu a snižuje imunitu. Tím jste náchylnější k infekcím dýchacích cest a dokonce to podporuje rakovinu, protože ta je spojena s nízkým obsahem kyslíku v těle.
Ano, sociální distancování je pro satelity. Pokud jste příliš blízko, nemohou dobře číst, takže nechtějí, aby se víc lidí sešlo dohromady. Samo 5G nezpůsobuje to vše. Covid 19 se používá k aktivaci nanotechnologií, čímž se také ničí buňky a způsobuje to nekonečné problémy ve všem živém, dokonce to způsobuje popáleniny. Musí to být zcela odmítnuto. 95% způsobují lži médií, pak už stačí jen 5% 5G. Již nemůžete věřit ničemu v oficiálních médiích.

Otázka: Co bude s naočkovanými dobrovolníky?

Jsou prakticky mrtví. Ale až tak na tom nezáleží, protože je to také manipulováno. Vstříknou jim vitamíny a řeknou, že vakcína je úspěšná. Poté dají masové populaci satanskou vakcínu se smrtícími nanotechnologiemi. Dobrovolníci nebudou mít nějakou dobu žádné nepříznivé příznaky, takže mohou ostatním říct, že nic není špatně a tak získají masy.
5G není důvodem covidového šílenství. Tím je ovládání populace čipy - kvůli objemu informací musí být zpracovávané 5G a proto potřebují planetární pokrytí. Vyvolává to mnoho příznaků, jako je chřipka nebo covid. Na některých místech se používá jako energetická zbraň. Pak mohou vyhlásit ohnisko nemoci.

Otázka: Proč to pojmenovali Covid 19?

Krycí Operace Virové Ieminentní Destrukce 2019 ? ano, je to vojenská operace. Legálně bylo zakázáno říkat slovo virus nebo koronavirus. Nikdo jej už nepoužívá, je to covid 19, protože to není virus. Oznámili vám to prostřednictvím svých loutek, kterým dali v každé zemi moc prostřednictvím svých tajných společností. Lékaři si vytváří vlastní verze, proč se to nazývá covid 19. Je to další vrstva lží.

Otázka: Nanotechnologie ve vakcínách?

Nejsou jediným problémem. Vakcíny obsahují bezpočet chemických a organických látek včetně částí fetusů, které samy o sobě způsobují kolaps imunitního systému. Obsah očkovacích látek se mění. Obsahují špinavé věci, jako jsou zvířecí mozky, výtažky ze zvířecí a lidské dřeně. Psychopati dávají očkovacím látkám rituální satanistické významy. Jsou navrženy s cílem vyvolat nemoc, počínaje záměrem, aby byli závislí na lékařském systému, bigpharmě a jejích drogách, až k útokům na populaci, která musí onemocnět. Také sterilizují, nebo připravují na programovanou a kontrolovanou smrt. Drtivá většina lidí se symptomy covid19, nebo pozitivně testovaných, byla očkována proti chřipce.

Otázka: Vyvolávají vakcíny závislost či sterilitu?

Část jejich obsahu může vyvolávat závislost na určitých produktech Bigpharmy, nebo např. na drogách, jako kokain, heroin a jiných moderních syntetických drogách. Vše za účelem kontroly populace.

Otázka: Lze zjistit tyto nanotechnologie ve vakcínách?

Jednotlivé druhy a šarže vakcín se liší. Ve vzorcích vyžádaných ke kontrole nic nenajdete. Sami nanotechnologie jsou velmi malé, v elektronovém mikroskopu vypadá jako bod nebo fragment kovu. Nanotechnologie mohou být jako roboti s pohyblivými částmi, nebo inertní kov, který uvolňuje látky nebo dává magnetické stimuly. Zkoumání vzorků pro populaci by bylo validnější. Najdete v nich všechny druhy odpadu a chemikálií, kovů a organického odpadu.

Otázka: Dají se spustit při 60 GHz?

60 GHz nemusí stačit, nereagují pouze na jednu frekvenci , mohou reagovat na specifický signál se specifickými příkazy, co má být aktivováno. To může být plně vzdáleně kontrolovaný objekt, skupina buněk způsobí imunitní odpověď v těle, ale také zánětlivou autoimunitní a alergickou odpověď. Otázka: Co univerzální vakcíny?

Taková nemůže existovat. Nemůžete vložit více patogenů, aniž by nedošlo ke zhroucení systému, jako se například děje u trojvakcíny, která dětem způsobuje autismus, i když to může způsobit jakákoli očkovací látka. Bez ohledu na věk jeden ze sektorů může nebo nemusí být citlivější na jednu nebo druhou věc. Liší se to jeden od druhého. Rasy jsou jen minoritním faktorem. Vymyslí příšernou injekční substanci, vyvolají falešnou pandemii a zatlačí na masy.

Otázka: Masky a CO2?

Lékaři nosí masku u pacienta s otevřenou ranou, aby nedošlo ke kontaminaci slinami v jeho blízkosti. Maska se nepoužívá k zabránění průniku viru, protože látka je příliš propustná, aby zastavila viry. Jako drátěný plot proti komárům. Maska ale způsobuje, že lidé jsou náchylnější k onemocnění dýchacích cest, čímž se zvyšuje šance na oznámení covid 19. Nenoste masky, budete nemocní.
Nošení masky má i ezoterický význam. Umlčuje a izoluje vás to, nemůžete se usmát, omezuje to lidské interakce a dává mechanickou sterilitu bez výrazů obličeje, které jsou velmi důležité. Nemohou vás všechny zastavit, takže byste měli jít ven bez masek, musíte bojovat za svá práva. Lidé, kteří nosí brýle, mají zamlžené čočky a to způsobuje nehody, mají snížené reakce za volantem kvůli snížení obsahu kyslíku. Musíte být vynalézaví pro místa, kde je to povinné.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=P8U4wF8E0OI

Zpět