292 Od srdce Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2020-05-01

Apollo
Zpráva od Apolla 29. dubna 2020: ?Provázíme děti. Děláme to, co pomáhá jejich uzdravení a obnově. S těmi, kteří jim udělali tyto strašlivé věci, se jedná konečně. Už nikdy jim nebude dovoleno vstoupit na tuto planetu. Držíme se pravdy, že veškeré lidstvo je stvořeno rovnocenné. Duše těchto temných bytostí jsou za hranicí vykoupení. Pro děti a pro celou populaci je zapotřebí hodně lásky a uzdravení.

30. dubna 2020 - Musíme být velmi přesní. Funguje to dobře. Výsledek stojí za to. Zůstaňte spolu spojeni a rozšiřujte pozemní posádku. Spojte všechny v rozumných podmínkách. Toto je velké finále, kdy planeta stoupá z temnoty do světla. Pozornost brzy ulpí na těch, kteří se skryli a udělali škodlivé věci. Celý svět uslyší ten příběh. Slepí odmítači pravdy budou šokováni až na dřeň. Musí se tak stát. Už nebude víc ukolébání. Světlo uzdraví vše. To je duchovní cesta. Jsme s vámi. Požehnání všem.

Jak se vede, pozemní posádko. Na planetě jsou intenzivní časy. Všichni jsou zasaženi a děláme, co můžeme, abychom jeli na vlně změn. Jsme v době velkého probuzení. Životy se budou lišit, jakmile budou omezení zrušena. Nevíme jak budou životy odlišné, ale mnozí nyní přehodnocuje své životy, hodnoty a priority. Někteří jsou kreativní a nalézají nové pravdy.

Mnoho lidí se začíná probouzet a klade otázky. Někteří stále spí a jsou kořistí vymývání mozků a ovládání mysli mainstreamem. Může být náročné, když mluvíte s přáteli a členy rodiny, kteří jsou pod kouzlem. Nemůžete je probudit. Existuje plán a je naší úlohou tomuto plánu důvěřovat. Každá duše je brána v úvahu, nikdo nezůstane pozadu. Snad největší strach je z toho, že se blízcí neprobudí. Snažte se, abyste se se svými rodinami nebo přáteli nerozdělili. To by jen hrálo do rukou temných, kteří by rádi viděli rozpad rodin.

Někteří dostávají informace, že od 1. května do července se budou věci opravdu zahřívat. Tajemství vyplave, takže pravděpodobně přijdou velké šoky. Je na nás, abychom zůstali klidní, uzemnění, vyvážení a soustředění. Bude to potřeba, ostatní přijdou pro útěchu a porozumění. Ujišťujeme vás, že to, čím právě procházíte, je klíčové pro velké probuzení.

Důvěřujte ve všem. V některých ohledech můžete sedět, relaxovat a sledovat show!

Pro povzbuzení duše :
- Psaní poezie - Dobré jídlo - Příroda - Přátelé a rodina - Stálá vděčnost - Hudba - Vizualizace toho, co přichází - Modlitby a meditace - Malé libůstky - Sledování něčeho zábavného na YouTube - Dobré zprávy o vítězství světla - Tanec - Noční obloha s galaktickými přáteli -

Všichni jsme herci na jevišti, světlo už vyhrálo, neustále hledejte pravdu a světlo

Zdroj: http://www.thegroundcrew.com/category/straight-from-the-heart-2/

Zpět