245 Odstraňování Kabaly + Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-03-15

Soren z plejádských Delta sil

Soren: My z Delta Forces jsme další fází vašeho procesu osvobození. První etapou byla Galaktická federace, která ve spolupráci s vaší Aliancí a hnutím odporu osvobodila vaši planetu od temných frakcí. Osvobození Země mělo galaktické a dokonce vesmírné důsledky. Před rokem jsme vstoupili my z Delta sil a dochází k předávání. Galaktická komunita začne ustupovat a dovolí silám Delta převzít celý proces, protože v této fázi vašeho osvícení jsou Plejáďané vaší primární vyučovací silou.

GFL bude i nadále zapojena, ale v omezenější kapacitě. Jejich hlavním úkolem bylo zatknout temnou metlu na vaší Zemi a obrátit proces do té míry, že jste schopni převzít svůj svět, a mít na starosti své vlastní procesy. Síly Delta budou pomáhat konkrétnějším způsoby, než GFL. Jsme tu, abychom vás vedli na dalším úseku vaší cesty.

Prozatím pomáháme s osvobozením vaší planety. Máme divize a existuje ozbrojená síla, ale existují i další divize, které učí, pomáhají s politikou, uzdravují. Vaše Sluneční soustava je ve skutečnosti součástí oblasti Plejád, proto se očekává náš vstup na vaší planetu.

Centrální slunce je Alcyone v Plejádách. Vaše sluneční soustava se otáčí okolo. Solární systémy jsou v různých frekvenčních (energetických) zónách. Podle toho jsou nastaveny divize. Jsme primární pečovatelé ve frekvenční zóně, ve které je vaše planeta.Osobní kontakt je v tuto chvíli minimalizován.

Aliance provádí své vlastní operace bez naší fyzické přítomnosti. Jednotky hlídáme, protože existují také negativní mimozemské frakce. Nemůžete postavit pozemšťana proti armádě pozemšťanů a mimozemšťanů. Hlídáme vaše jednotky, chráníme vaše vůdce, dodáváme energii místům, kde útočí na Světlo. Jinými slovy, změníme polaritu zpět na pozitivní. Někteří z negativní frakce se s tímto přílivem energie vzdávají bez velkého boje. Pokud jsou na scéně reptiliáni, drakonici atd., jsme přítomni. Jak vidíte, děláme vše, co je v našich silách, abychom vaše jednotky a vůdce nechali starat se o pozemské živly a mimozemské živly jsou naše. V tom spolupracujeme s GFL.

Nyní jsme ve Vatikánu. Jsme znepokojeni z péče o dokumentací a vytváříme silové pole, které ji chrání. Tyto dokumenty patří veřejnosti, nikoli temným. Znovu ukradli to, co není jejich. Uvidíte mnoho lidí, kteří mají údajně virus. To je kód, protože jsou zatčeni za zločiny proti lidskosti.

Sharon: Zatkli papeže! To by mělo udělat Ashtara šťastným!

Soren: Ano, měl osobní zájem proti papeži a Vatikánu. Pád Vatikánu si vzal za osobní cíl. Náboženství nepadne, zůstanou administrátoři. Pozice papeže již nebude. Vatikán byl infiltrován Světlem. Bude pokračovat, ale řekne se pravda náboženství. Musí být učiněna oznámení. Vaši lidé se musí přizpůsobit pravdě. Snažíme se o to, aby to bylo co nejsnazší. Vše přijde ve správný čas. Stále probíhají bitvy mezi světlem a temnými. Osobně jsi viděla anděly a archanděla Michaela, jak vytáhli temné bytosti.

Vatikán bude šok. Armáda bílých klobouků pracuje proti zbývajícím pozemským vojenským silám. Snažíme se nikoho nezabít. Tito lidé byli uvedeni v omyl. Armádní síly jsou odváděny do rekondičního střediska, kde jim říkají pravdu. Někteří to přijímají, jiní to odmítají. Trumpova armáda míří do Evropy, proto říkají, že máte kvůli viru zůstat doma.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět