246 Globální situace 🏴 Cosmic agency

[ UFO ] 2020-03-20

Aneeka z Temmeru

Mám přímé zdroje po celé planetě. Stále říkáme, že neexistuje žádný virus. Všechny zpravodajské agentury, se kterými jsem hovořil, jsou přesvědčeny, že je to biologická zbraň. V Číně uvolňovaná prasečí chřipka a ptačí chřipka a Ebola a AIDS jako hospodářské a bio zbraně proti lidem a kvůli kontrole, měla zabít 95% světové populace, ale nefungovaly podle plánu.

USA jsou korporace Kabaly založená v roce 1871. Lidé a jejich majetek jsou jejich aktiva. Korporace USA ztratila biliony dolarů v petrodolaru kvůli špatnému bankovnictví a falešným dolarům založeným na ničem. Rockefellerové a Rothschildové vlastní vše. Jsou propojeni na anglickou královnu a Vatikán. Za poslední tři desetiletí ztratily obrovské množství peněz, což vytváří problém s peněžním resetem a bezprostřední hrozbu pro lidstvo.

Protože 16. února 2020 hrozil krach USA, uvolnili v Číně virus jako ekonomickou bio zbraň, která zastaví čínskou ekonomickou moc a vrátí ji do Spojených států. Před měsícem jsme naším dronem zachytili tento virus v chemtrails. Jde o virulentní kmen SARS. Krysy opouští loď a vysocí ředitelé korporátních firem resignují, např. Disney. Jiná frakce převzala kontrolu nad médii a začala propaganda šílenství. Žádný tvrdý virus zde není. Virus je používán jako krytí pro válku. Fakticky je zde více bojů. Nejsilnější boje jsou v místech, kde hledají lídry kabaly a jejich rodinné příslušníky. Méně genocidní frakce kabaly se pokouší zatknout více genocidní.

Zároveň je zde spojení na 5G sítě. Tisíce lidí neonemocněli virem, ale kvůlí 5G sítím. Lodě Cruise a Diamond Princess jsou jako jedny z prvních vybavené 5G sítěmi. Lidé onemocněli kvůli radiaci.

Výzvědné služby vyzývají, aby se nešířila panika a lidé zůstali v klidu, a to i v případě finančního resetu, zásobování potravinami a infrastruktura bude udržena. Dobrá Kabala zamýšlí provést kolaps ekonomie ve prospěch lidí s jednorázovým odpuštěním dluhů. Šílená propagace je z mnoha důvodů, ne všechny jsou špatné. Vzorky krve a chemtrails, které jsme testovali, ukázaly obyčejný chřipkový virus SARS. Pravděpodobně nikdy žádný nebezpečný virus ani neexistoval. Jediným nebezpečím je bankrot Číny, která má velké množství amerických akcií a tudíž je nyní velmi silná. Na virus celosvětově zemřelo 7 tisíc lidí, což rozhodně není nebezpečné číslo. Původně upravená virulentnost viru na začátku tohoto roku automaticky zmutovala do běžné formy. Virus se reprodukuje miliardkrát za jediný den, což v laboratořích nevzali do úvahy. Ti, kteří rozšířili virus ve Wuhanu, byli zatčeni. Jsou to ti samí, kteří stojí za přípravou Fukushimy. Zatčení musí provést armáda, protože místní policie je většinou zkorumpovaná.

Mutace na původní blueprintovou verzi je automaticky ovlivněna čímsi na vyšší úrovni. Rychlost závisí na komplexnosti bytosti. U lidí návrat k původní formě může trvat tisíce let, vzhledem k reprodukčnímu cyklu 50 let. Ovocná muška se geneticky srovná za několik měsíců. U viru to trvá den, maximálně týden. Po tisíce let zde nikdy nebyl nebezpečný virus. Pro smrtelnou pandemii musí být zmutovány v laboratoři. Virulentnost je pro viry přirozená, nebezpečnost nikoli.

Je tu jiný důvod pro karanténu. Virus odráží cosi výše. Pokud neuvidíte zatčení některých známých osob, je to proto, že jsou to jen loutky. Skuteční vládci jsou v pozadí, a proto je v Evropě US armáda.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=90uP5sLknrU

Zpět