244 Zpráva od Ježíše Tina Spalding

[ Ezoterika ] 2020-03-15

Všichni jste byli vybráni. Na této planetě není tolik vtělených duší náhodou. Všichni jste tady, protože chcete zažít proměnu této planety, mít příležitost co nejlépe přispět ke změnám, ke kterým dochází v této době. Koronavirus se používá jako nástroj k získání kontroly nad lidmi. Na této planetě se často vyskytují mnohem horší epidemie, jako je malárie, tyfus nebo HIV. Ptali jste se, proč nikdy předtím nedošlo k tak přísnému provádění kontrol na celé planetě kvůli tak malému počtu úmrtí, když to porovnáte s čísly, která jsou každoročně zaznamenána na vaší planetě.

Musíte se dostat z emocí, a to je to, co se děje. Dochází ke snižování inteligence, snižování moudrosti, snižování schopnosti přijímat zdravá rozhodnutí, takže to, co se děje globálně, je příprava na katastrofická opatření globální kontroly nad obrovským počtem lidí. Proč se to děje se ukáže v několika příštích měsících. Události způsobí, že si budou chtít zejména udržet kontrolu nad běžnou populací. Vše se nyní děje jako preventivní napětí k získání kontroly nad celou světovou populací, protože teď přichází velká transformace.

Nyní máme limity, co vám můžeme říci, ale přichází transformace pro celou vaši planetu v takovém rozsahu, že se rozhodlo o preventivních kontrolních opatřeních, aby nedocházelo k chaosu, nepokojům na ulicích. Všichni jste přesvědčeni, že shromažďování s ostatními nyní ohrožuje život. Je to velmi chytrá strategie. Pokud si myslíte, že jít ven a mluvit s ostatními lidmi vás zabije, budete mnohem zvládnutelnější jako populace. Nebudete zpochybňovat vládu, nebudete na místech, kde by se lidi neměli objevovat. Budete velmi jasní a čitelní a snadno ovladatelní.

Říkáme vám to, protože chceme zmírnit vaše utrpení, abyste mohli dělat zdravá rozhodnutí s vašimi investicemi, nákupy, se svým zdravím, informacemi, které posloucháte. Pokud se začnete ptát, co se děje, i když to možná nebudete moci změnit, vás přivede na mnohem silnější strategická místa, když se tyto události objeví. Nebudete se bát, budete připraveni. Možná nebudete moci utéct, ukrýt se, nebo odcestovat, ale nebudete ochromeni strachem.

Chceme, abyste nyní využili vaše současné omezení jako výhodu. Namísto plýtvání času ve strachu a obavách vám doporučujeme soustředit se na své zdraví nikoli jako způsob, jak se vyhnout smrti, ale jako způsob přípravy na transformaci. Všichni se budete mentálně, emočně a duchovně transformovat. Nechceme, abyste byli ve strachu, tak to duchovně nefunguje. Povzbuzujeme vás k expanzi, lásce, ke spojení. Pokud máte strach z fyzického spojení, spojte se telefony, internetem, mluvte s těmi, které máte rádi, často je uklidňujte a dejte jim vědět, že když musí být uzamčeni v izolaci kvůli zákonům vaší země, nepotřebují být uzamčeni ve strachu, což je volba. Nemusíte mít svobodu těla, ale máte svobodu mysli.

Upřímně, pokud nemáte svobodu mysli, nezáleží na tom, zda je svobodné vaše tělo. I když jste se stal vězněm, využijte tento čas k uvolnění mysli, použijte tento čas ke studiu moudrých duchovních učení, která vás posílí, využijte tento čas k výsadbě zahrady, k vylepšení svého domova, aby váš život byl efektivnější a více prospěšný pro vás, vaši rodinu. Jsou to nádherné časy, kdy vaše planeta prochází evolucí. Toto je retardér na dálnici, že vás donutí zpomalit, abyste byli lépe připraveni. Ale nedopřejte strachu, aby vás naštval, přiměl vás vnímat sebe jako slabé. Nejste slabí, ale musíte ovládat svou mysl, svá rozhodnutí. Musíte vzít otěže svého života do svých rukou. Nedávejte jiným moc nad vámi vládnout. Mohou vás omezit fyzicky, ale nemají moc vládnout vašimi srdci, vaší myslí a duší.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Ov4XiSZJ9Hk

Zpět