243 Změny Suzanne Lie

[ UFO ] 2020-03-17

Arkturský kolektiv

Nejste jen člověk třetí dimenze. Mnozí z vás jsou galaktickými bytostmi, stejně jako ti z nás, kteří se rozhodli během této velké planetární transmutace Gaie mít trojrozměrné ?pozemské tělo?. Nezapomeňte, že rozdíl mezi ?změnou? a ?transmutací? je v tom, že ke změně může dojít i ve vašem třetím, čtvrtém a dokonce i v pátém dimenzionálním vyjádření sebe sama. Někteří zůstávají zatím nevědomí. Existuje mnoho důvodů, které mnozí z vás zažili, díky nimž jste zapomněli, že jste mnohorozměrní. Vaše podstata NENÍ omezena na fyzickou rovinu třetí dimenze. Můžete být v ?neustálém kontaktu? se svým vlastním Vyšším Já ve vyšších dimenzích reality. Vaše Vyšší Já vám může připomenout, že jste se osobně rozhodl přijmout inkarnaci během tohoto mimořádně důležitého teď svého ?lidského já?. Je to také nesmírně důležitý okamžik v životě vaší milované planety Gaia. Vaše ?lidské já? je jen nejnižší frekvencí vašeho vrozeného vícerozměrného Já.

Musíte se spojit se svými vyššími frekvencemi myšlení a emocí, díky kterým se budete moci povznést nad strach a hněv, který mnoho lidí má, a mohl by vás také uvěznit. Existuje však jedno silné antidotum pozemského strachu. Antidotum je *******************. Většina lidí má stejnou strašnou zkušenost ve stejném teď. Všichni, kteří jsou v této chvíli spojeni strachem, jsou ve skutečnosti SPOJENÍ! !

Jednotně spolupracují na nalezení řešení problému, který má celý svět. Nelze nikoho obviňovat (...asi tam nečtou české diskuze). Právě tento nedostatek viny druhých nebo sebe samých může umožnit soustředit se na lásku a světlo, které umožní lidem rozšířit své vědomí do svého čtvrtého a pátého dimenzionálního vyjádření svého multidimenzionálního Já.

Zpočátku je možné, že jen několik lidí si vzpomene, ale jsou schopni bezpodmínečně milovat sami sebe, a povstat nad strach a zaměřit se na vyslání bezpodmínečné lásky všem bytostem, které trpí tímto virem. Jak jejich počty porostou, budou schopni vytvořit velmi silné energetické pole, které si zapamatují a rozhodnou se žít uvnitř, a také vyslat bezpodmínečnou lásku VŠEM Gaiiným bytostem. Gaia potřebovala, aby ji lidstvo slyšelo. Lidé poškozují svůj domovský svět po nesčetné věky. Bylo nevyhnutelné, aby určitém časovém okamžiku byl vrozený systém planetárního zdraví a péče silně poškozen.

V rukou lidstva Gaia velmi trpěla. Masakry domorodých lidských bytostí, které uctívaly Gaiu, ničivé války, radiace, lov jako sport. První Američané našli sport v zabíjení indiánů, aby mohli ukrást jejich zemi a nazvat se vlastníky. Lidé truchlili nad ztrátou své lidské rodiny a přátel, ale ignorovali škody na jejich vlastní Planetě. Nyní se diví, že je jejich svět nemocný. Část této ?pandemie? začala pojídáním zvířat, která neměla být ?pouhou potravou?.

Teď netrpí jen Země, voda, obloha, rostliny a další bytosti, teď trpí také lidé. Samozřejmě mnoho, ne-li většina, lidí, jsou dobří lidé s laskavými a milujícími pocity pro Zemi a pro jiné lidi. Sklízí energie od těch druhých. Nemoc si bohužel nemůže vybrat. Potřebujeme silné vedení lidí, běžných lidí, kteří ?žijí svůj život? a chtějí pokračovat a starat se o svoji planetu a realitu více než o peníze. Lidstvo musí najít svoji vlastní sílu, která je uvnitř k dispozici každému, kdo je ochoten vyslat bezpodmínečnou lásku do světa, který trpí strachem a nemocemi.

Bohužel, někteří se rozhodli žít přes sílu vně. Je nám líto, že stále existuje mnoho lidí, kteří zapomněli, že se rozhodli přijít na Gaiu teď, aby pomohli s jejím planetárním vzestupem. Stále více lidí si uvědomuje, že všichni sdílíme stejnou planetu, a všichni budeme muset spolupracovat jako jedna bytost na Zemi, abychom vyléčili její rány. Gaia lidi za špatné zacházení neobviňuje. Místo toho žádá, aby se spojili v lásce a světle. Budou silnější než jakýkoli ******, který byl probuzením lidstva, že ?něco bylo velmi špatně a je třeba ho hned opravit?.

Lidé byli zamýšleni jako ochránci planety. Vzpomeňte si a přistupte k tomu, proč jste se rozhodli během této těžké velké planetární výzvy vzít pozemské tělo. My, členové vaší Galaktické rodiny, uznáváme mnoho našich přátel a rodiny, kteří se rozhodli být na Zemi teď. Mnozí z vás nás navštěvují v našich vyšších rovinách reality během vašeho spánku a vašich časů hluboké meditace. Slibujeme, že vás všechny pozdravíme, a pomůžeme vám vzpomenout si na misi, kterou jste se rozhodli splnit. Přicházíme k vám ve vašich rozjímáních a snech, abychom vám pomohli vzpomenout si, jak můžete svůj slib co nejlépe splnit, což je také důvodem vaší inkarnace v tomto teď! Odpovězte na naše volání.

Zdroj: https://lovehaswon.org/message-from-the-arcturian-collective-the-winds-of-change-are-upon-us/

Zpět