2379 Siriusané: Vydržte u svého světla Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2022-04-07

Mnozí z vás se v poslední době cítí sklesle a trpí podivnými příznaky. Všichni jste toho za poslední dva roky prožili tolik, že se možná cítíte ztraceni a zmateni. Tak dlouho jste drželi Světlo mezi svými přáteli a rodinami. Může se zdát, že se všichni vracejí do normálu a vy zůstáváte trpět. Mnoho se děje takříkajíc v zákulisí, a všichni se vyvíjejí. Všichni na planetě Zemi a vlastně i samotná Gaia jsou ovlivněni pohybem ze třetí dimenze do páté a výše. Zvyšují se energie, které jsou na Zemi vysílány z Velkého centrálního slunce, a to způsobuje v mnoha ohledech velký zmatek. Jako by se vše vznášelo ve vzduchu, ale až se vše usadí, čeká vás nový, klidnější svět. Stará nepřátelství budou vyplouvat na povrch, aby se konečně vyjasnila. Budou existovat ohniska narušení jako v současné takzvané válce, která probíhá. Narušení skončí stejně rychle, jako začala, Duše budou po planetě hledat své právoplatné místo pro Vzestup, budou se stěhovat fyzicky a některé duše bohužel opustí planetu. Jakkoli je to smutné, všechno to mělo být a duše budou pokračovat v cestě své duše v jiných říších. Do oblastí narušení pošlete své Světlo, jsou součást Vzestupu.

Neposlouchejte hlavní média ohledně toho, co se děje, protože mnohé se děje pro dobro a vše není tak, jak se zdá. Jakkoli je možná těžké tyto bitvy vidět, vzejde z nich mnoho dobrého, protože komunity se spojí v jednotě, aby pomohly těm, kteří měli méně štěstí než oni sami. Možná zjistíte, že vaše vlastní drahé rodiny nebo přátelé ve vás vyvolávají spoušť a vyplouvají staré problémy, které jste v minulosti neřešili. Nevěnujte těmto časům pozornost, protože nebudou trvat dlouho. Možná ani nevíte, co je příčinou problému, možná se spouští bez jakéhokoli důvodu. Naučte se nad tyto spouštěče povznést, nedržte se zášti a časem bude vše v pořádku. Blízcí jsou vaše nejlepší spřízněné duše a dělají jen svou práci, aby vám pomohli ve vývoji. Jako Pracovníci světla jste přišli na Zemi, abyste pomohli lidstvu ve vývoji, a vybráni byli jen ti nejupřímější. Jste jedněmi z dobrovolníků. Věděli jste, že to nebude snadné, věděli jste, že budete muset opustit své hvězdné rodiny a zapomenout na to, kým jste byli, věděli jste, že budete muset mnoho vytrpět, ale přesto jste přišli. Neochabujte na posledním kroku. Všichni toho tolik pročistíte, abyste mohli pomáhat ostatním, až budou procházet tím, čím nyní procházíte vy.

Energie jsou takové, že očistíte poslední zbytky negativity jak emocionálně, tak fyzicky ve své duši. Všechno toto rozčilení brzy skončí a nakonec to bude stát za to. Tyto silné energie mohou způsobovat pocity závratí, točení hlavy, hučení v uších, podivné bolesti, které přicházejí a odcházejí, a příznaky podobné chřipce, které se zdají být nekonečné. Jeden den se můžete cítit plní energie a druhý den zcela vyčerpaní. Mění se váš spánkový režim a můžete potřebovat více nebo méně spánku než dříve. Každý se vyvíjí jiným tempem. Vždy je dobré tyto příznaky prověřit u svých lékařů, i když často nic nezjistí. Vaše tělo se mění z uhlíkového na krystalické, a mnoho vašich pozemských lékařů tento koncept nepochopí. Pozemští lékaři budou muset v blízké budoucnosti změnit své pojetí zdraví, protože vaše pozemská těla se mění a něco z toho, co se učili, bude nepoužitelné. Big Pharma po léta ovládala medicínu, a mnozí se teď budou vracet k alternativním způsobům léčby, a vyškolení v těchto metodách budou velmi potřební. Jako Pracovníci světla máte nyní za úkol léčit sami sebe, abyste byli dostatečně silní a mohli léčit ostatní, až přijde čas.

Se svým vyšším já a se všemi svými průvodci a anděly na sobě musíte pracovat, abyste pročistili svou duši a stali se zářivým diamantem, kterému temné energie nikdy neublíží. 5. dimenze čeká, můžete do ní vstoupit TEĎ. Nemusíte se obávat, nebo čekat, až se ostatní připojí. Přijdou, až přijde jejich čas. Všichni mají před sebou svou vlastní cestu a připojí se včas. Pobyt v páté dimenzi nebude znamenat, že se odloučíte od svých přátel a rodin, které se ještě neprobudily, jen budete emocionálně na jiném místě. Nebudete mít strach z ničeho, co by se kolem vás mohlo dít. Budete zářit a tím, že budete sami sebou, budete pomáhat ostatním kolem sebe, aby se vyvíjeli a připojili se k vám v 5. dimenzi. Držte světlo a přejdete most ze třetí do páté dimenze. Nejsme v nějaké vzdálené galaxii, jsme tady s vámi na planetě, vedeme vás a pomáháme vám všem ve vývoji, jako jsme to dělali před mnoha a mnoha lety. Jsme vaše vlastní rodina a posíláme vám na vaší cestě mnoho Lásky a požehnání. (pozn. nazdar entity...)

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/07/the-siriusians-hold-your-light/

Zpět