2378 Závoje Meg Benedicte

[ Ezoterika ] 2022-04-07

Od 21. 12. 2012, kdy došlo k významnému odemknutí závojů a globálního kontrolního matrixu, prožíváme neustálé očišťování a uvolňování traumatické pozemské historie z našeho těla, srdce, mysli a aury. Husté závoje se postupně zvedají a iniciují duchovní probuzení všech, kdo usilují o lepší svět. Jsme svědky globální transformace na buněčné úrovni, zrychleného evolučního skoku do vyššího vědomí, povstání z temnoty a stínového světa, do kterého jsme se narodili. Od prvotních, rigidních závojů ega, traumatických, toxických emocionálních závojů, závojů iluzí, programování kontroly mysli, závojů generačních rodových linií a karmických reinkarnačních závojů... všechny energetické bariéry, blokády a husté zdi se postupně uvolňují. Přicházející plazmové sluneční vlny mění magnetické časové bariéry a ztenčují závoje mezi částicovým polem hmoty a vlnovým stavem ducha. Odkrýváním uvězněných informací a nezhojených traumat se otevírají sféry ducha. Je to proces odlupování falešného programování, vzorců, kódů a nevědomí, které nás držely v pasti nekonečného cyklu devoluce a odpojení od božství. Po vymanění z kolektivní otupující amnézie se probudí jiskra tvoření. Rozplétáme staletí stínového uvěznění, ale také transmutujeme a očišťujeme svou pozemskou historii v padlém vědomí. V roce 2022 se začínají rozpouštět galaktické závoje pro Hvězdné duše, které aktivně řeší svá karmická pozemská traumata a probouzejí kódy pro Vzestup. Rok 2022 nabízí více lehkosti a milosti všem, kteří vytrvale léčí Stíny na duši. Je to čas oddechu po dvou velmi náročných letech.

Stále probíhají masivními posuny a globální změny, ale s hmatatelnější stabilitou a rovnováhou. Se zvedáním závoje je pole volnější, lehčí a vnímavější k našim vizím, snům a záměrům. Kosmické konjunkce a sluneční aktivita v roce 2022 umocňují mimořádné období rychlých změn.

12. dubna se Jupiter spojí s Neptunem a rozpustí další závoje mezi sférami. Vzhůru ke hvězdám! Věnujte pozornost své intuici, snům, psychickým vizím a spontánním vhledům. Se zvedajícími se závoji vstupuje lidská psychika na nové území duchovních sfér. Rozšiřujte své obzory opatrně a obezřetně... Bude pravděpodobně nejdůležitější novoluní v tomto roce, kdy zatmění Uranu přinese nečekané změny a příležitosti. 30. dubna meditujte za aktivaci Brány zatmění Slunce. Zažijte kvantový skok v čase s Metatronem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/07/unlocking-the-veils/

Zpět