2380 Vzestup nebude brzy Fourwinds

[ Ezoterika ] 2022-04-05

Vzestup se v nejbližší době neuskuteční, říká duchovní channeler Ivan Teller.
Co se týče stávající časové osy, musím souhlasit... je prostě příliš mnoho:

-Klonů
-pochybovačů
-Rozptylování
-Lidí ve strachu
-Hněvu
-Nevyřešených traumat
-Hněvu na Boha
-Nedostatku duchovní oddanosti
-Neochoty ke změně
-Lidí bavících se temnými energiemi
-Lidí neochotných vytvářet věci od základu
-Masivního popírání
-Technologického ovládání mysli

Lidé stávají ve skutečnosti lidskými hybridy. Věřili byste, že stále existuje asi miliarda ʺkřesťanůʺ, kteří stále pořádají zesměšňující satanistické rituály, při nichž pojídají ʺJežíšovoʺ tělo a kněz pije ʺkrevʺ... A očekávají, že se ʺJežíšʺ kdykoli vrátí... Kdyby vám to dělali naši přátelé, chtěli byste jim zaklepat na dveře a oslavovat? To samo o sobě představuje asi 11 % lidstva!!!

A tak to pokračuje...
Tohle není řečeno proto, aby to odradilo... je to řečeno proto, že pravda je láska. Věci se mohou změnit... a je to nevyhnutelné... ale stane se to za našich životů? Vesmírné lodě nepřijdou ʺbrzyʺ... v tom smyslu, že to bude příští týden.....

Bůh také pomáhá....
Výbuch světla z velkého centrálního slunce je nevyhnutelný. Bůh vždycky pomáhá
Když Boha odstrkujeme... Bůh pomáhá i s tím.
Když pochybujeme... Bůh nám pomáhá udržet si pochybnosti, pokud chceme.
Když se zlobíme... Bůh nám poskytne další důvody, proč se zlobit.
Když vidíme život jako bolest a utrpení... Bůh nám poskytne více důvodů, proč tomu věřit.

Vidíte, že lidstvo JE zaseknuté. CHCEME změnu, ale nevytváříme ji. CHCEME, aby nás Bůh poslouchal a zachránil. CHCEME být zdravější, ale stále jíme nezdravé věci. CHCEME mít lepší život, pokud všechnu tu těžkou práci udělá někdo jiný. A tak nám zbývá než to, že vzestup lidstva se posouvá dál.
Vím, že k němu dojde, ale bude to ještě za našich životů? Pokud ano, musí lidstvo zintenzivnit svou hru. Teď, když jsou zřízena vězeňská centra... je už čas zintenzivnit naši hru?

Budeme čekat, až sousedy odvlečou a už je nikdy neuvidíme? A co my... opravdu můžeme očekávat, že někdo jiný udělá to, co my nejsme ochotni udělat, co je třeba? Tajemství Walmartu s PŘÍBĚHY, které si nemůžete nechat ujít! Sam Walmart zpravodajský agent/Mgr. internační tábory, 50-100 miliard dolarů dotací, flotila pro případ katastrof, vězeňská zadržovací zóna, podzemní tunely a vězni!!!
Archanděl Michael: Celý proces máte na starosti vy, ne my, ale všechno má své hranice a mohu vám říci, že naše hranice testujete. Temná strana společenství pracovníků světla, která se vydává za světlo!!!
Načasování RV, Med-Beds, Rozdělení časové osy, Sluneční záblesk/Ascension Update!!!
Severní Amerika brzy uslyší velké bum, načasování události masivního posunu pólů vyžaduje zásah ET.

Zdroj: https://tinyurl.com/yckdz9z3

Zpět