226 Nová rovnováha Espavo / Merlia

[ Ezoterika ] 0020-02-18

Pohybujete se teď neuvěřitelně rychle. Téměř jako by na Zemi byla přijata nová časová osa. To, co se děje, je ohromující. Víme, že to vidíte jinak, většinou jako výzvy, obtíže, překážky. Ale budujete energii, abyste otevřeli nové dveře, o kterých vám už nějakou dobu říkáme. Zajímavé je, že energie na druhé straně těchto dveří začíná růst sama o sobě, jako by se na vás také připravovala. Začínáte s novými způsoby, jak udržet energii ve svém srdci a přizpůsobit ji svým vlastním činnostem. To, co říkáte, a to, čemu věříte, se stává neuvěřitelně důležité. Nesete světlo z domova. Nezapomeňte na to, bez ohledu na potíže. Jste na planetě Zemi a to je to, na co jste se zaregistrovali. Všichni zažijete výzvy. Můžete je snadno projít. Na okamžik se ohlédněte za svým životem a znovu si vzpomeňte na vaše obtíže. Téměř všechny z nich vám přinesly výzvy. Čas na planetě Zemi se nyní trochu usazuje a lidská srdce stoupají novým způsobem. Místo následování vůdců lidé začínají otvírat oči jiným způsobem. Hodně se změní, včetně vašeho vztahu k planetě Zemi.

Užijte si cestu, drazí. Je na čase, aby všichni společně vytvořili nový svět a něco velmi magického právě tady a teď. Chovejte se k sobě navzájem s úctou a laskavostí. Buďte spolu zadobře. ESPAVO!

______________________________

Zdravím, jsem Merlia.

Vidíme druhou stranu vaší existence z místa, které nazýváme domovem, podstatou všeho. Vidíme, jak se tvoří obrovská energie, protože dochází k významnému přechodu na několika různých úrovních na planetě Zemi. Objevily se výzvy spojené s přírodními katastrofami na celém světě a ztráty mnoha životů a devastace se dotkla struktur vesmírné energie. V této chvíli dochází k poklesu energie kvůli obrovskému počtu zvířat, rostlin a všeho, co v tak krátké době přešlo. Vážení, tento obtížný čas je dočasný a včas se vyřeší.

Jedním z krásných aspektů planety Země je bohatství života rostlin a zvířat. Pokud jste v lese, zastavte se a jednoduše pozorujete vše, co se snaží upoutat vaši pozornost. Stromy se s vámi pokoušejí promluvit, ptáci létají a krásná energie neustále se měnícího ekosystému se bude snažit upoutat vaši pozornost. Dlouho předtím, než si sami něčeho všimnete, les a všichni jeho obyvatelé si vás velmi dobře uvědomují, protože jsou propojeni způsobem, na který lidé zapomněli. Toto jsou divy lesa.

Stejně jako váš vlastní duch, nejsou vidět ani duchové. Ale zář ve vašem úsměvu a způsob, jakým se vaše oči rozzáří, to je váš duch prosvítající tělem. Totéž platí pro zvířata a lesní divy, kteří jsou v podstatě vyšší já stromů a rostlin. Zvířata mají samozřejmě ducha jako vy. Popravdě, vše má ducha, i když nižší vibrace omezují vidění.

Nový pohled na zvířata

Začínáte vidět nové vyjádření struktur vesmírné energie. Mnoho rozhovorů na planetě Zemi bude o zvířatech, protože podstata přirozené rovnováhy vesmíru k nim přitahuje kolektivní pozornost. A tak to má být, protože toto jsou časy mistrovství. Tento dar poskytuje každému člověku novou příležitost, jak ovládnout srdeční spojení mezi zvířecími a lidskými duchy. I když nejste typický milovník zvířat, věnujte tomu zvýšenou pozornost. Koneckonců, lidé jsou definováni jako součást zvířecího království. Ano, fyzická část. Lidský duch spojující se s duchem zvířat. Zvládnutí tohoto spojení vede k mnohem hlubšímu pochopení vesmíru kolem vás.

Stezky světla

Na několika úrovních se právě teď scházejí velká shromáždění. Dalo by se říci, že se jedná o týmy na druhé straně závoje, které se shromažďují, aby pomohly . Mnozí budou brzy povoláni domů, aby se na druhé straně stali součástí tohoto velmi důležitého týmu. Děje se tak na mnoha úrovních, a to i v celém zvířecím království.

Žádáme vás, abyste ctili rostliny a zvířata svou láskou, protože dali vše. Když slyšíte o tragédii, kdy je mnoho lidí staženo domů, uvědomte si, že to také zanechává otvor v univerzální energii pro ostatní, aby našli cestu domů. Hrdinové jsou první, včetně některých neuvěřitelně statečných lékařů. Všichni lidé by jim měli tleskat. Děkujte také všem v živočišném království, kteří se vrátili domů, protože zanechali stopu světla, aby ji mohli následovat ostatní. Mnozí se scházejí, aby pomohli z druhé strany. Je to pro ně znovuzrození. Přichází radost, kterou vám sotva můžeme popsat, protože se nevejde do vašeho světa. Magie je tady a je v plném proudu.

V současné době je možné dosáhnout jednoty se zvířaty snadněji než s jinými úrovněmi života, i když i ty brzy přijdou. Na planetě Zemi je obrovský posun. Máte perfektní místo na pozorování. Časem zjistíte, že jste tam, abyste to vedli. Znovu se připojíte ke každému kroku, protože jste na Zemi přišli s těmito informacemi. Je to jen otázka upamatování si, kým skutečně jste.

Největší radosti přicházejí rychle, protože jste již splnili ty nejobtížnější aspekty. Shromážděte se a stanovte svůj záměr kolektivně zaměřit na okamžik své světlo na jedinou oblast. Nyní to má větší účinek než kdy předtím.

Nová rovnováha

Pojďme mluvit o sloučení časové osy, ke které došlo před několika měsíci. Dobře se daří uzemnění ženské energie. Tím se mění vše a pohne se kupředu. Již to učinilo obrovský posun. Ano, spousta věcí se musí dohnat. Lidé, kteří si myslí, že ovládají moc, se snadno nevzdají. Ačkoli se věci nezmění přes noc, směr se začal posouvat. Mějte oči otevřené, dávejte pozor a děkujte. Světlo žen nyní v mnoha ohledech roste. Je to tichá síla, ale je zpět. Důležité je, že probíhá přirozené vyvážení.

Jsme rádi, že vás všechny vidíme při práci. Každý z vás má svou vlastní část skládačky, která je zcela jedinečná, a ctíme vás, že jste ji nesli. Ctíme vás za to, že si to pamatujete, a jste ochotni vystoupit a měnit svět. Nastal čas. Zvládli jste to. Hru jste již vyhráli, takže to mějte na paměti.

Budeme s vámi sdílet stále více. Ženská energie se mísí tak, aby prospívala všem a všude, což se nikdy předtím nestalo. Chovejte se k sobě navzájem s úctou, navzájem se o sebe starejte a vycházejte spolu dobře v této nové hře.

Zdroj: http://www.espavo.org/

Zpět