2256 Covid detox Joseph Mercola

[ Ezoterika ] 2022-01-04

Pokud jste měli COVID-19 nebo jste dostali injekci COVID-19, mohou ve vašem těle kolovat nebezpečné bílkoviny typu spike. Spike proteiny mohou po infekci nebo injekci cirkulovat ve vašem těle a způsobovat poškození buněk, tkání a orgánů. Světová rada pro zdraví vydala průvodce detoxikací spike proteinů, který obsahuje jednoduché kroky, které můžete podniknout, abyste potenciálně zmírnili účinky toxických spike proteinů ve svém těle. Mezi inhibitory a neutralizátory spike proteinů patří borové jehličí, ivermektin, neem, N-acetylcystein (NAC) a glutathion. Mezi 10 nejúčinnějších látek pro detoxikaci spike proteinů patří vitamin D, vitamin C, semínka černuchy, kvercetin, zinek, kurkumin, extrakt z ostropestřce mariánského, NAC, ivermektin a hořčík. Bez ohledu na to, zda jste si aplikovali injekci COVID. nebo přirozenou infekci, pravděpodobně máte nebezpečný hrotový protein ve vašich tkáních a orgánech, včetně mozku... Dostali jste injekci COVID-19? Pak ve vašem těle pravděpodobně kolují nebezpečné proteiny spike. Protein spike se sice přirozeně vyskytuje v SARS-CoV-2, bez ohledu na jeho variantu, ale ve vašem těle se vytváří také při injekci COVID-19.

Ve své přirozené formě u SARS-CoV-2 je protein spike zodpovědný za patologické projevy virové infekce. Ve své divoké formě je známo, že otevírá hematoencefalickou bariéru, způsobuje poškození buněk (cytotoxicitu), a jak uvedl Dr. Robert Malone, vynálezce technologie jádra platformy mRNA a DNA vakcíny v komentáři pro News Voice,ʺje aktivní v manipulaci s biologií buněk, které pokrývají vnitřek vašich cév - cévních endoteliálních buněk, částečně prostřednictvím interakce s ACE2, který řídí kontrakci v cévách, krevní tlak a další věci.ʺ Bylo také zjištěno, že spike protein sám o sobě stačí k vyvolání zánětu a poškození cévního systému, a to i nezávisle na viru. Světová rada pro zdraví (World Council for Health, WCH), celosvětová koalice organizací zaměřených na zdraví a skupin občanské společnosti, které usilují o rozšíření znalostí o veřejném zdraví, nyní vydala průvodce detoxikací spike proteinu, který obsahuje jednoduché kroky, které můžete podniknout, abyste potenciálně zmírnili účinky toxického spike proteinu. Proč byste měli zvážit detoxikaci spike proteinu? Spike proteiny mohou po infekci nebo injekci kolovat ve vašem těle a způsobovat poškození buněk, tkání a orgánů.ʺSpike protein je smrtící protein,ʺ říká Dr. Peter McCullough, internista, kardiolog a vystudovaný epidemiolog. Může způsobit zánět a srážení krve v jakékoli tkáni, ve které se nahromadí. Například studie biodistribuce společnosti Pfizer, která sloužila k určení, kde v těle skončí injikované látky, ukázala, že protein COVID spike z injekcí se hromadí vʺpoměrně vysokých koncentracíchʺ ve vaječnících. Dále japonská biodistribuční studie pro injekci společnosti Pfizer zjistila, že částice vakcíny se z místa vpichu přesouvají do krve, načež cirkulující proteiny hrotu mohou volně cestovat po celém těle, včetně vaječníků, jater, neurologických tkání a dalších orgánů. WCH poznamenala:ʺProtein spike viru byl spojován s nežádoucími účinky, jako jsou: krevní sraženiny, mozková mrtvice, zápal plic a zánět myokardu. Je pravděpodobně zodpovědný za mnoho nežádoucích účinků injekce....

I když jste neměli žádné příznaky, nebyli jste pozitivně testováni na Covid-19 nebo se u vás po injekci vyskytly nežádoucí vedlejší účinky, může ve vašem těle spike protein stále přetrvávat. Abyste je po injekci nebo infekci odstranili, doporučují lékaři a holističtí praktici několik jednoduchých opatření. Předpokládá se, že očista těla od spike proteinů... co nejdříve po infekci nebo očkování může ochránit před poškozením způsobeným zbývajícími nebo cirkulujícími spike proteiny.ʺ Inhibitory a neutralizátory spike proteinů Skupina mezinárodních lékařů a holistických praktiků, kteří mají zkušenosti s pomocí lidem při zotavování po COVID-19 a po onemocnění po injekci, sestavila přírodní možnosti, jak pomoci snížit zátěž vašeho těla spike proteiny. Následující přípravky jsou inhibitory spike proteinu, což znamená, že inhibují vazbu spike proteinu na lidské buňky:
Prunella vulgaris borové jehličí, emodin, Neem, extrakt z listů pampelišky, Ivermektin...
Ivermektin se například připojuje k doméně ohybu hrotu receptoru SARS-CoV-2 připojené k ACE2, což může narušit jeho schopnost připojit se k membráně lidské buňky.

Neutralizéry spike proteinu:
N-acetylcysteine (NAC), Glutathione, Fenykl, Anýz, jehličí borovice, vitamín C, listy kostivalu, třezalka, Boswelie, černucha, kurkumin, skořice, resveratrol, pepř, jasmínový čaj, D3 a mnoho dalších léčivých rostlin...

Zdroj: https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_coronavirusvaccine113.htm

Zpět