2257 Andromeda: Vítejte v budoucí realitě Krista

[ Ezoterika ] 2022-03-10

Nyní je čas vás přivítat na novém začátku. Dnešek je novým začátkem. Říkáme to proto, že ve svých srdcích rostete každým dnem a každý den začínáte znovu. Nenávist, které jste svědky ve zprávách, můžete smazat tím, že začnete den znovu. Každý den má své možnosti. Přejedli jste se nezdravým jídlem a cítíte to, tak zítra nezdravé jídlo nejezte. Každý den se můžete rozhodovat k lepšímu. Každý den po probuzení si řekněte: Mám čistý talíř, co na něm chci mít? Chci si na talíř dát věci, které nechci, nebo si chci naplnit talíř krásnými věcmi? Každý si nedopřeje čas začít každý den znovu. Probudíte se a děláte totéž co včera. Pokud se vám něco nelíbí, druhý den to nedělejte. Máte moc se změnit. Máte možnost říct:ʺDnes si hledám novou práci. Můžete si říct, že dnes půjdu po schodech. Dnes si vyzkouším nové oblečení. Dnes si uklidím ve skříni. Dnes budu zkoumat, co chci změnit. A pak už jen každý den něco málo dělejte. Něco si prohlédněte. Vyčistěte spíž a nahraďte ji lákavými potravinami. Nemusíte to udělat ze dne na den, ale pokaždé, když půjdete do obchodu, kupte si jednu nebo dvě zdravější věci. Lidé si myslí, že se musí něco stát, aby došlo ke změně. Musím se rozvést, přestěhovat se jinam, prodat auto. Dobře, možná to budete chtít udělat, ale proč nevytvoříte zárodky hned? Můžete auto vyčistit a připravit k prodeji? Můžete si promluvit se zprostředkovatelem? Vydejte se správným směrem. Nečekejte, až vám někdo něco vnutí... Já jsem se o auto nikdy nestaral a teď jsem bez auta.

Doporučujeme vám provést následující kroky. Během dneška se projděte po svém domě. Co byste chtěli změnit? Napište seznam. Stanovte priority seznamu. Každý den pak tento seznam doplňujte. Najmout někoho na praní koberce? Koupit nové povlečení? Pak se podívejte na své osobní finance. Co mohu omezit a ušetřit. Co mohu koupit nového a co mohu prodat. Doporučujeme vám, abyste využili svůj rozpočet. Nemusíte kupovat značkové oblečení. Možná vám bude stačit, když si něco vyměníte s kamarádem. Pokud jde o největší životní otázky, nezáleží na tom, zda se stěhujete nebo se rozvádíte. Stejným způsobem postupujte i vy. Udělejte si seznam a stanovte si priority, které jsou pro vás důležité. Poté seznam zpracujte. Pokud se chcete rozvést, obraťte se na právníka. Chceme, abyste se dostali do stavu, kdy budete šťastní, spokojení s věcmi ve svém životě a překonáte svá břemena. Celý den s sebou nosíte zavazadla. Nezapomeňte začít každý den znovu. Vyčistil jsem si tašku? Umyl jsem nádobí? Nedělejte den co den to samé s myšlenkou, že to nějak půjde. Vy jste tvůrcem své reality. Vytvořte si, co chcete.

Zatížená mysl se s námi nemůže energeticky spojit. Toužíme po větším spojení s jednotlivci na Zemi. Když je vaše mysl zatížená, jste matní. Chceme, aby se mnoho lidí zbavilo zátěže a otevřelo se možnostem komunikace s ET. Jsme tu, abychom vám pomohli, ale nejdříve se musíte stát lepší verzí. Představte si, co by vaše srdce řeklo, kdybyste mohli obdržet jasné vedení. Představte si, kolik dveří by se vám otevřelo, kdybyste od nás mohli získat jasnou komunikaci. Žádáme vás, abyste vylepšili svůj životní styl, abychom s vámi mohli mluvit. Z našeho pohledu existuje mnoho možností, jak dosáhnout výsledků. Skutečné vztahy začínají, když jste šťastní. Skutečné duchovní spojení může nastat, když sundáte břemeno ze svých ramen. Neexistuje žádný důvod, proč bychom se my dva nemohli spojit v mé vesmírné lodi. Každý člověk má dar, že se narodil, aby dokázal komunikovat. Měli bychom být schopni s každým z vás mluvit, poradit vám a posvítit vám na cestu. Podnikněte všechny kroky, které jsou nezbytné k odstranění břemen. Otevřete oči a uvidíte, že jsme vaši přátelé. Provázíme vás tímto obdobím. Až budete potřebovat pomoc, vraťte se k seznamu. Co jste chtěli změnit? Jaké kroky podnikáte ke změně? Mizí břemena? Jsme tu, až budete připraveni. Těšíme se na rozhovor, až přijde čas. Svět pro vás bude jednodušší, když si vytvoříte seznam a pustíte se do něj.

Mír a láska, Andromedáni. Mnoho požehnání pro vás, jsme vašimi spojenci a brzy si s vámi promluvíme. Mnoho lásky vám všem!

Zdroj: https://www.st-germain.se/andromedanerna-via-krista-10-mars-2022/

Zpět