2215 CÍTÍTE VZTEK? Pravděpodobně je na místě Vidya Frazier

[ Ezoterika ] 2022-03-02

Pokud se přistihnete, že v těchto dnech náhle vybuchujete vzteky, vězte, že nejste sami. Ve skutečnosti jste ve svém procesu Vzestupu pravděpodobně na správné cestě. Vzhledem k tomu, co se ve světě děje - a pravděpodobně ještě dlouho dít bude - může být vztek velmi vhodný. Jste-li však svědomitým pracovníkem světla, který se snažil udržet si co nejvíce pozitivní a láskyplný přístup, může být pro vás obtížné přijmout pocit hněvu v sobě. Víte, že zůstat optimističtí a mírumilovní je vždy užitečné pro udržení rovnováhy a pozitivity, když procházíte životem. Je však důležité si uvědomit, že cenzura negativních emocí, které ve vás vznikají, neslouží k udržení vaší rovnováhy a pozitivity. V určitém okamžiku se emoce určitě rozhoří a ovládnou vás - možná vám dokonce způsobí fyzické onemocnění. Je proto důležité naučit se je konstruktivně prožívat a vyjadřovat, nechat energii, aby vámi prošla a uvolnila se.

Je však vztek duchovní?
Možná si říkáte: ʺNo, možná. Ale vztek mi připadá takový neduchovní.ʺ To je pravda.
Vzpomínáte si na Ježíše před chrámem, jak převracel stoly směnárníků? To byl zjevně vztek, který prožíval. Měl toho dost. Teď neříkám, že byste měli chodit a ʺpřevracetʺ lidem ʺstolyʺ, ani si nemyslím, že máte pravděpodobně stejné vnitřní vedení jako Ježíš. A aby bylo jasno, nemluvím o tom, že máte zůstat v hněvu nebo pustošit vše kolem sebe. Je to o tom, že si dovolíte cítit a vyjadřovat vztek, aniž byste ho činili špatným. Doba, ve které se nyní nacházíme, si vztek skutečně zaslouží - možná ještě více než doba, ve které žil Ježíš.

Skutečně se zdá, že vztek je zcela na místě. Pokud jste jako většina lidí, uvědomujete si, že jste byli podvedeni, obelháni, zmanipulováni a ovládáni. Prožíváte smutek kvůli srdcervoucím rozchodům s blízkými a starými přáteli. Zažili jste, nebo znáte lidi, kteří byli velmi nemocní a možná i zemřeli. Snášeli jste šílené mandáty, které neměly nic společného se skutečnou vědou. Pravděpodobně jste empat a kromě zármutku, který jste zažili ve svém osobním životě, jste také museli žít s prožíváním bolesti všech ostatních lidí žijících kolem vás. Chodíte kolem sebe jako citlivá anténa, která neustále přijímá živou potravu z utrpení lidstva. Není divu, že ve vás vyvěrá vztek spolu s obrovským a zdrcujícím pocitem smutku. Ve skutečnosti, pokud kvůli tomu všemu čas od času neprožíváte vztek, může to být něco, co by vás mělo znepokojovat.

Další energie k uvolnění
Máte pravděpodobně i další důvody, proč prožíváte vztek. Protože ve vás stále rychleji probíhá Vzestup, pravděpodobně také zažíváte vynořování všech problémů, které ve vašem životě nebyly nikdy vyřešeny - a to nejen z tohoto života, ale i z minulých životů. Tyto ʺ3D troskyʺ s vámi nemohou přejít do Páté dimenze. A pokud jste jako většina pracovníků světla, pravděpodobně se ve vás také vynořuje veškerá karma z rodinných linií, kterou jste na sebe vzali v tomto čase, abyste ji viděli, vyřešili a uvolnili. Většina z nás na sebe vzala nevyřešené utrpení svých předků, které má v této době uvolnit; a je skutečně možné, že tyto předky kolem sebe cítíte, jak vás energeticky zatěžují, protože skrze vás čekají na svou vlastní svobodu.

Kdo jste, se rychle mění
Občas pociťujete přetížení, zoufalství, depresi a úzkost. Ale vztek? Možná si stále myslíte: ʺTohle nejsem já! Obvykle nikdy necítím vztek. Zaměřuji se na harmonii, mír, lásku a porozumění. Snažím se zůstat pozitivní.ʺ Pravděpodobně jste se celý život pokoušeli reagovat na smutek a neštěstí touto pozitivní optikou. Možná vás takto naprogramovaly reagovat autority v dřívějších letech a později možná i duchovní učitelé. Ale pokud v těchto chvílích prožíváte vztek, jste to nové Já. Ve skutečnosti je to pravděpodobně ještě hlubší, skutečnější Já - část vás samých, která v sobě drží ještě vyšší vědomí, jež se nyní projevuje. Ve stejné době, kdy stále více vzestupujete do svého Vyššího Já, toto Já nyní také sestupuje do vaší fyzické podoby. Oběma těmito způsoby se spojujete se svým Vyšším Já. A tento vyšší aspekt vašeho já se nyní může snažit vyjádřit se skrze vás - dokonce i prostřednictvím vyjadřování vzteku.

Opuštění starých duchovních představ
Možná bude nutné opustit staré duchovní představy o tom, co je ʺduchovníʺ a co ne. Mnoho duchovních učení bylo v průběhu staletí infiltrováno temnými silami, které se zaměřují na to, aby nás oslabily a učinily poddajnějšími. Bohužel sem patří i mnoho učení new age za posledních 60 let. Zejména hněv a vztek jsou považovány za ʺnegativníʺ emoce. Samozřejmě je lze využít negativním způsobem. Ale všechny emoce v nás jako lidech mají důležité místo v našem projevu. Proto může být moudré umožnit novému Já, aby se vyjádřilo prostřednictvím hněvu, pokud se objeví. Vyjádření vzteku vám může pomoci při uvolňování temných energií, které prožíváte - jak vašich vlastních, tak těch, které jste absorbovali od druhých.

Upozornění - je důležité, jak to vyjádříte
Je velmi důležité se rozhodnout, jak ho budete vyjadřovat. Může být pro druhé zničující, pokud ho vyjádříte přímo na ně, spolu s obviňováním a výbuchy nenávisti. To neznamená, že nemusíte mít dobrý důvod být na druhého člověka naštvaní. Jde jen o to, abyste jasně viděli, zda daná osoba skutečně může za vaše trápení. Obvykle je to, co dělá nebo říká, jen výrazem jeho vlastního trápení; prochází svými vlastními výzvami a pocitem zahlcení. A kromě toho, pokud si na někom vybijete vztek, určitě to bude mít následky, se kterými se budete muset vypořádat. Buď vám vztek vrátí, nebo udělají něco jiného, čím budete trpět. A nakonec si budete muset uvědomit, že za vaše emoce stejně není zodpovědný nikdo jiný, ale vy. Vy jste ten, kdo musí jejich projevy zvládat.

Rozdíl mezi emocí a jejím projevem
Existuje rozdíl mezi emocí vzteku - a jejím vyjádřením. Vztek jako emoce může být ve skutečnosti zdravý. Dodá vám energii - je v něm velká živost a pocit moci. Jako emoce vibruje na vyšší frekvenci než například strach, deprese nebo bezmoc. Pokud však není vyjádřen bezpečně, může být vztek velmi zraňující. Musíte najít způsob, jak ho vybíjet způsobem, který vám neublíží - například vyjadřovat ho, když jste sami. Obvykle ho můžete bezpečně vyjádřit, když budete jen křičet a bouchat do nábytku nebo do zdi, případně do volantu v autě. Stačí ho důkladně vypudit - třeba se slzami - a pak ho pustit. Pokud se nepříjemné energie tlačí skrze vás ven, může to být krátký a očistný zážitek. A poté, jakmile se vyjádří, můžete začít zjišťovat, co po vás vztek chce, abyste udělali, pokud vůbec něco. Často je v tom cítit poselství typu ʺUdělej něco!ʺ. Zjistěte, zda existuje něco, čemu byste měli říci Ne. Nebo jestli existuje něco, co můžete změnit nebo ovlivnit nějakou akcí, kterou můžete podniknout. Když se nad tím zamyslíte, váš hněv je pravděpodobně nejlépe zaměřen na hráče Deep State, kteří jsou zodpovědní za všechny šílenosti, k nimž na planetě dochází, včetně ještě temnějších sil, které se za nimi skrývají. Možná s ničím z toho nemůžete moc udělat - kromě toho, že když můžete, řeknete Ne a zůstanete ve své integritě - ale alespoň je váš hněv správně nasměrován.

Deep state nyní skutečně prohrává
Jakkoli to může být obtížné vidět, temné síly nyní ztrácejí moc. Dochází jim čas. Bytosti na jejich frekvenční úrovni nemohou se Zemí přejít do páté dimenze a v tuto chvíli bojují zuby nehty. Prohrávají. Je to jen otázka času. Pokud se nyní všichni dokážeme povznést v plné míře své síly jako bojovníci světla - i kdyby to mělo být jen na úrovni Vědomí - můžeme způsobit, že temnota bude ustupovat rychleji a o to dříve dosáhneme Páté dimenze. Než k tomu dojde, budeme pravděpodobně svědky ještě většího kolapsu, rozvratu a většího rozpadu společnosti. Buďte na to připraveni, je to nezbytné. Staré zkorumpované struktury a systémy s námi nemohou. Snažte se zatím soustředit na svou bezprostřední realitu a nenechte se příliš vtáhnout do všech probíhajících diskusí nebo spekulací o tom, co se děje na místech, která jsou vám vzdálená. Neexistuje způsob, jak s jistotou zjistit, co se skutečně děje. Ve svém vlastním bezprostředním okolí však máte velkou moc udržet si zdravý rozum. Zůstaňte co nejpozitivnější - ale v případě potřeby využijte také sílu svého hněvu k vytvoření změny tam, kde je to potřeba.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-03-04-feeling-rage.php

Zpět