2214 Vyšší Já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2022-03-04

Problémy na Zemi se zdají být nekonečné, včetně nevyprovokovaného útoku Ruska na své sousedy na Ukrajině. Někteří lidé se pochopitelně ptají, proč naši mimozemští přátelé stojí stranou a nechají to běžet. Odpověď je stále stejná - musíme vám umožnit uplatnit vaši svobodnou vůli, ale uděláme tlustou čáru, pokud dojde k pokusu o použití jaderných zbraní. Jedním úderem bychom je mohli všechny zneškodnit, kdybychom si to přáli.

Z problémů, které jste si sami vytvořili, si musíte najít cestu sami. Snažíme se na vás působit, abyste se rozhodovali správně. Koneckonců jste nyní na nové časové linii, která nemá v úmyslu umožnit žít tak, jak jste žili dříve. Nový věk přinese na Zemi mír a dobrou vůli a tato energie potlačí nižší energie, které nemají ve vaší budoucnosti místo. Zasloužili jste si povznesení do vyšších vibrací a ti, kteří se v nich špatně cítí, se v pravý čas ocitnou na odpovídající úrovni. Jediné, co nemůžete udělat, je zůstat na úrovni, která pro vás vibruje příliš vysoko, protože by vám to bylo velmi nepříjemné.

Vyhlídka na další světovou válku je zcela vyloučena a stále většímu počtu vašich obyvatel je stále zřejmější, že ʺzabíjením a ničenímʺ se vůbec ničeho nedosáhne. Když se velké národy postaví proti sobě, není to nic jiného než napínání svalů. Určitě by se mělo dbát na zachování klidu a nalezení východiska, které uspokojí obě strany. Základním důvodem, který země sdílejí, je strach, ale co takhle využít této příležitosti ke zprostředkování trvalého míru. Možná nepřijde ze dne na den, ale všechno musí jednou začít. Lidé už mají válek plné zuby a je nejvyšší čas, aby vedoucí představitelé zaujali mírový pohled na problémy, kterým čelí.

Dostali byste obrovský šok, kdybyste věděli, kolik peněz bylo od druhé světové války vynaloženo na zbrojení. Není třeba velké představivosti, abychom si uvědomili, že v mírové situaci byste se všichni měli dobře a užívali si života. Toho můžete dosáhnout i dnes, ale muselo by dojít k dramatickým změnám ve světě. Kde jsou vůdci, kteří by se s takovou výzvou dokázali vypořádat - jsou nyní mezi vámi, ale ještě nejsou připraveni se projevit. Máme se na co těšit, takže si buďte jisti, že se rýsuje nádherná budoucnost.

Konflikty, které mají za následek ztráty na životech, jsou nanejvýš deprimující, ale můžete si být jisti, že se na nich podílí karma, a jakkoli se to zdá nepravděpodobné, jejich osud byl vepsán do jejich životního plánu. Je pochopitelné, že je pro vás těžké tomu uvěřit, ale to, co se ve vašem životě děje, má vždy nějaký smysl. Je však pravda, že některé duše mohou vést svůj život tak, že části jejich plánované karmy jsou zbytečné. Buďte si jisti, že existují vyšší síly, které dohlížejí na vaše životy a mohou vaši karmu odpovídajícím způsobem změnit. Často se říká, že vám nic neprojde, a je to pravda, protože pokud vás vaše činy nebo skutky nedohoní během pobytu na Zemi, mohou být odloženy na vhodnou dobu v jiném životě. Je to systém, který znamená, že vám nic neprojde a nakonec se za to budete jednou zodpovídat. Nemůže být spravedlivější a znamená, že se nemusíte obávat spravedlnosti, protože ta nakonec přijde na všechny duše. Po celý život se učíte lekce a tyto znalosti si přenášíte do dalšího života.

Podívejte se na další aspekt toho, jak jsou věci řízeny, abyste dosáhli co nejlepších výsledků, například rodina, se kterou žijete, je zapojena do životních plánů ostatních a mohli byste to rozšířit i na své pracoviště. Zní to příliš angažovaně, než aby to byla pravda, a přesto to je a byl jeden z hlavních faktorů, které zajišťují, že váš život bude produktivní, pokud jde o vaše zkušenosti. Pokud sejdete z cesty a vypadá to, že se dostanete do obtížné situace, která není vaším životním plánem, Duch použije své schopnosti, aby se pokusil situaci zvrátit a vrátit vás zpět na správnou cestu.

Často se říká ʺdávejte si pozor, co si přejeteʺ, protože vaše myšlenky k vám přitahují věci, které mohou splnit vaše přání. To je v pořádku, pokud jsou pozitivní, ale zvažte, co se vám může stát, pokud jsou negativní. Stačí se totiž na takové věci zaměřit a možná k sobě přitahujete nesprávný typ situace. Poselstvím tedy je, abyste otevřeli oči pro možnost, že k sobě můžete přitahovat negativní záležitosti. Buďte v životě pozitivní a přejte druhým to nejlepší, a tím si totéž přitáhnete i pro sebe.

Skvělé na tomto období je, že jak se vibrace zvedají, přinášejí lidem uvolněnější pocit, který bude stále více přinášet štěstí všem. Nakonec současná negativita na Zemi ustoupí harmonii a negativní vibrace již nebudou moci existovat. Tyto změny se samozřejmě neodehrají ze dne na den, ale pomalu, ale jistě zaznamenáte úbytek negativity. Každá duše může přispět k tomu, aby se změny uskutečnily co nejdříve, a to pouze pozitivními myšlenkami.

Lidstvo se stále musí učit a o to se postarají ti, kteří dohlížejí na vaše aktivity. Skutečnost, že mnozí z vás cítí přitažlivost k životu, který se liší od vašeho současného, jasně naznačuje, že jde o vzpomínku, kterou si nesete z předchozího života. Říká vám to, že jste kromě svého současného života měli i jiné životy a tato vzpomínka ve vás stále přetrvává. Podle svých potřeb budete čas od času přecházet do různých zemí. Tyto zkušenosti si nesete s sebou a mají určitý vliv na váš postoj v současném životě. Dívejte se do budoucnosti a zjistíte, že pozitivní změny se již blíží a čekají na nejvhodnější okamžik, kdy je představit. Jako individuální duše promítáte svá přání a energie se spojuje s podobnou energií a poskytuje mocnou sílu ke změně.

Opouštím vás s láskou a požehnáním a nechť Světlo rozjasní vaše dny a cestu k dokončení. Toto poselství přichází skrze mé Vyšší Já, mé Boží Já, a každá duše má stejné spojení s Bohem.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-03-04-mike-quinsey.php

Zpět