2158 Kolaps umělé časové osy Ramona Lappin

[ Ezoterika ] 2022-02-25

Všechny umělé reality/časové linie a frekvence byly nyní plně zhrouceny! Je to dokončeno, všechny falešné holografické překryvy, implantáty, vložky, falešné vzpomínky, umělé reality a frekvence se plně rozpouštějí.

SUPER KVANTOVÝ KOLAPS nyní!
Úplné odstranění všech negativních cizinců a jejich spřízněnců, entit, démonů, démonských semen, parazitů, materiálů umělé inteligence, černého slizu, grafenu, reverzí, negativní mimozemské technologie, všech falešných matrixových výtvorů. Jejich příčina a následek jsou vyčištěny, odstraněny, rozpuštěny a neutralizovány. To také velmi souvisí s vyčištěním reverzů, hybridních kódů dna a traumat s tím spojených, stejně jako sexuálního utrpení, traumat a rozdělení/oddělení pohlaví. Všechny vzpomínky a otisky spojené s negativními mimozemskými invazemi a mutací dna a hybridními kódy a programy. Termín vypršel. Každý si vybral. Viděl jsem, že ti, kteří si nevybrali žít podle zákona jednoho, nyní rychle zmizí, budou zatčeni nebo zemřou, všichni budou odstraněni a pohnáni k odpovědnosti a všechny pravdy jsou odhaleny nyní! Uvnitř i vně!

RUŠIVÉ VZORCE & ZVRATY BYLY NYNÍ PLNĚ ROZPUŠTĚNY!
Masivní odstranění entit/negativní energie se rozvinulo na kolektivní úrovni, vše je součástí včerejší ″aktivace vzestupu a diamantové mřížky″, kterou jsem usnadnil. Považujte to za masivní exodus a odstranění entit, za konečný hluboký výmet starých plánů se všemi jejich deformacemi, zvraty a inverzí. To umožnilo další závěrečné masivní stažení duší a multidimenzionální aktivaci DNA - opletení duší a hromadné vzestupy duší/identit vyššího já, pro planetární duše, každého jednotlivce, kolektivní úroveň, vycházející do všech ras a forem života, všeho stvoření. Jedná se o úplné znovuzískání a reaktivaci našich původních zdrojových kódů a božských plánů napříč celým stvořením, s vylepšeními!

Když jsme zahájili aktivaci, objevily se velké hroty Schumannovy rezonance s trochou bílé, pokračovaly několik hodin a ukazují spoustu léčivé zelené srdeční energie! Smaragdové křišťálové srdce je připraveno k plnému zapojení a obnovení 48 vláknové šablony dna. Křišťálové jádro země pulzuje a je připraveno na závěrečné zapálení, stejně jako naše posvátná krystalová srdce, která obdržela a dostávají mnoho léčení z minulých zranění, smutku a zrady. Naše třetí oči přijímají další aktivace šišinky a hypofýzy spolu s našimi křídly, která se uzdravují a jsou připravena se otevřít! Obrovské reality a dějové posuny se bezprostředně rozvinou! Představte si zesílený mandelův efekt, závady matrixu, posuny časové osy, ztrátu paměti / znovupamatování si jiné ″minulosti″! Máme tu velkou skupinu slunečních skvrn, která pomohla sundat 40 satelitů starlink. Největší sluneční erupce, jaká kdy byla pozorována, vystřelila 15. září. Obě erupce jsem cítila velmi silně! Jednu věc vím jistě: jsme teď svobodní!

Naše organická časová osa byla plně obnovena a všechny ostatní se hroutí! Ještě se toho hodně odvíjí, teprve začínáme, začíná ta pravá zábava! Stále do nás a skrze nás proudí spousta světelných a plazmových vln vyšších frekvencí do nyní úplně osvobozené a zpevněné systémové sítě! Mřížkami volně proudí duhové diamantové plazmové vlny!!! Aktivace je velmi aktivní po dobu 72 hodin (až do 23:22 25.2). Jde o kolektivní aktivace týkající se všech. Naše těla plně aktivují naše pravé, původní transdukční záznamy zrození a božské plány jsou zcela vyčištěny a uvolněny. Naše pravé já se nyní plně připojuje! Všechny pečetě a membrány a implantáty jsou nyní plně odstraněny a rozpuštěny! Všechny staré umělé otisky matrixu, zbývající zkreslení, zvraty a nižší kódování v DNA a šablonách se plně uvolňují z našich těl! Opětovné zrození trochu bolí to také znamená, že naše vzpomínky, dary a schopnosti se nyní úplně připojují spolu s DNA a plazmovým světelným tělem! Opět platí, že každý je v jiné fázi své cesty, ale toto je nyní k dispozici a kvantitativní posuny jsou možné teď, pokud věříte! Plná aktivace 12-15 vláken DNA a více (24-48 vláken). To vše se právě teď odemyká! Vlákna 13-15 se stávají fyzicky aktivními. Vyšší identita RISHI, předhmotné/antihmotné já se spojuje s naší hmotnou formou a zhmotňuje se/projevuje ve formě.

Splýváme s hmotou a antihmotou.
Duch a forma
Staré již není a čistí se z našich těl, stejně jako se aktivuje nová DNA, což může způsobit bolesti těla/energetickou kocovinu spolu s masivním kolektivním odstraňováním negativních entit a vymazáváním starého plánu. Hluboce čistíme vše staré, takže péče o sebe zůstává nejvyšší prioritou. Solné koupele, země/příroda, esenciální oleje, energetické léčení, masáže/ práce s tělem, pomoc při očistě prostřednictvím půstu atd., stejně jako dostatek zásadité vody a doplňků stravy. Stačí se zeptat těla, a naslouchat. Zůstaňte vděční za tuto transformaci ze staré do všech nových realit & nového pravého Já. Velmi brzy mnozí začnou pociťovat, že mají mnohem více energie. Všechny interference se teď úplně odstraňují!!! Ukotvení frekvence a aktivace DNA vyžaduje hodně energie a trpělivosti. Mám celkově více energie a cítím se méně vyčerpaná, jsem celkově mnohem klidnější a uvolněnější a vrací se mi pocit radosti. Jsme teprve na začátku. Nová zvuková a světelná pole se teď začnou zviditelňovat, protože se vracejí opravená. Budete ještě víc slyšet i vidět! Naše oči v posledních dnech dostávají vylepšení, přičemž se občas rozmazává vidění, přizpůsobují se tomu, aby mohly vidět vyšší dimenzionální reality. Zatím jsme byli schopni vidět jen méně než 1 % plného světelného spektra, což je důležitý prvek, který si musíme znovu zapamatovat! Také zvuk a světlo je to, co vytváří hmotu, a s tím bylo manipulováno, a to je to, co se nyní napravuje, a jak se to děje, naše realita začíná znít a vypadat také jinak!!! Srdeční aktivace se dál rozvíjejí, jak bylo řečeno, stále se toho hodně děje a bude dít!
https://vedator.org/2022/02/vedci-premenili-kmenove-bunky-na-kostni-tkan-pomoci-zvuku/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=VJ1dZDd1o9G-202202252032&dop_id=15577153

DRŽTE SE FREKVENCE/VIZE/ČASOVÉ OSY/REALIT, KTERÉ SI PŘEJETE VIDĚT!
Nechte staré rozpustit super extra rychlou kvantovou boží rychlostí tím, že budete vše držet v božské neutralitě, zatímco budete vědět, co to je, tím, že uvidíte skrze iluze a závoje, protože tak to všechno zrušíme! Vše se nejprve zhroutí a spoluvytvoří energeticky, zevnitř. To, co je venku, je jen odraz. Znovu si uvědomte, jak mocným spolutvůrcem jste, a používejte své síly, každou svou myšlenku, slovo, přesvědčení, pocit a čin zodpovědně!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/02/25/artificial-timelines-have-been-collapsed/

Zpět