2159 Biolaboratoře a Ukrajina Adan Salazar

[ Ezoterika ] 2022-02-24

Je ruská ″speciální vojenská operace″ ve skutečnosti kouřovou clonou, jejímž cílem jsou americké biolaboratoře na Ukrajině? Spekulace na sociálních sítích naznačují, že ruské údery na ukrajinská vojenská zařízení by mohly zahrnovat i americké biolaboratoře v regionu, neboť ruská vláda již léta obviňuje USA z vývoje biologických zbraní v blízkosti svých hranic. S teorií skrytého motivu přišel ve čtvrtek uživatel Twitteru @WarClandestine, jehož účet byl brzy poté pozastaven.
twitter.com/Serendipityy45/status/1496864609948430337
Na Ukrajině se zjevně nachází několik amerických biolaboratoří pod záštitou Programu snižování biologických hrozeb amerického ministerstva zahraničí, což je iniciativa, v rámci které USA spolupracují s dalšími zeměmi ″s cílem čelit hrozbě vypuknutí (úmyslném, náhodném nebo přirozeném) nejnebezpečnějších infekčních chorob na světě″. ″Prioritami Programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině jsou konsolidace a zabezpečení patogenů a toxinů, které jsou předmětem bezpečnostního zájmu, a další zajištění toho, aby Ukrajina mohla odhalit a nahlásit ohniska způsobená nebezpečnými patogeny dříve, než začnou představovat bezpečnostní nebo stabilizační hrozbu,″ uvádí se na internetových stránkách ukrajinského velvyslanectví USA.

Myslím, že jsem zjistil, proč se tak zajímáte o Ukrajinu. Což kdyby se tam někde poblíž nacházela laboratoř na výrobu biologických zbraní, natož aby jich bylo 8? twitter.com/FestusMcgilicu1/status/1496703415551995907

- Další šílená tragédie (@FestusMcgilicu1) 24. února 2022
V rámci programu vznikly v roce 2019 také dvě biolaboratoře v Kyjevě a Oděse, tedy v oblastech, které byly nedávno napadeny Ruskem. Podle mapy, která koluje na internetu, se biolaboratoře podporované USA nacházejí také ve Vinnystii, Užhorodu, Lvově, Chersonu, Ternopilu a v blízkosti Krymu a Luhansku. Jiná mapa ukazuje oblasti údajně nedávno napadené Ruskem, přičemž v mnoha z nich se nacházejí města, kde pravděpodobně působí americké biolaboratoře. Rusko mezitím již několik let vyjadřuje obavy z toho, že USA vyvíjejí biologické zbraně podél jeho hranic, přičemž tajemník Rady bezpečnosti Ruské federace Nikolaj Patrušev loni prohlásil, že existují jasné známky toho, že by nebezpečné patogeny v laboratořích mohly být použity pro vojenské, případně politické účely.

Zdroj: https://www.infowars.com/posts/russian-strikes-targeting-us-run-bio-labs-in-ukraine/

Zpět