215 Vyslanec mimozemšťanů Matvej Ložkin

[ Ezoterika ] 2020-02-28

Channeling Erik ? Interview s Annunaki ?Máte na planetě něco, co nás zajímá. Dali jsme to tam již při vzniku planety.?-

Po odvysílání 3 zpráv od koalice mimozemských civilizací od roku 1996 byla zachycena další zpráva po celém světě v pásmu 75 metrů. Stejně jako předchozí byla zpráva odvysílána v angličtině, ruštině, španělštině a čínštině. Později americká komise pro komunikaci jakékoli informace popřela.

Zpráva mluvila o možnosti vstupu pozemšťanů do kosmické koalice a zbavení se zásahů parazitických civilizací, které využívají planetu ke svým skrytým cílům.

Naše planeta byla po dlouhou dobu v zájmu mimozemských civilizací, ať už přátelských, nebo nepřátelských. Čtvrtá zpráva naznačuje, že NWO je opsaný z Orionu, který je znám jako milovník řádu a organizovanosti. Alternativní kosmická koalice tvořená civilizacemi Arkturu, Síria a Plejád doufá, že se Země součástí Orionské říše a drakoniánské federace nestane. Vzhledem k vysokému obsahu vody a centrálnímu počítači, umístěnému hluboko v nitru naší planety by raději viděli Zemi jako součást jejich prostoru.

Počítač byl umístěn do střev Země strážci z Orionu ve starověku, když měli nad Zemí kontrolu. Nyní chtějí počítač restartovat a využít planetu pro své vlastní účely. Existují i další civilizace, které si dělají nárok na planetu Zemi, ale během válek ztratili nad Zemí kontrolu. Orioňané si nárokují vlastnictví počítače, který jsou schopni zásobovat energií prostřednictvím speciální energetické sítě.

Díky ekonomickému a vojenskému pokroku jsou Orioňané v lepší pozici, která jim umožňuje ovládat jiné mimozemské civilizace. Jejich spřízněnci, drakoniánci, jsou schopni samostatně kolonizovat planety vojenskou silou, ale spolupracují s Orioňany v politicko-ekonomickém řízení.

Lidstvo nevěnuje pozornost manipulacím a je vedeno neracionálním instinktem, plně nerozumí cílům přítomnosti mimozemšťanů. Neuvědomuje si pomalé zotročování počínaje zdravím a konče závislostí na technologiích, což umožňuje nepřátelským civilizacím volně rozšiřovat sféru vlivu. Vesmírná koalice má plány, schopnosti a ozbrojené síly na pomoc lidstvu, ale čeká na okamžik, kdy si lidé uvědomí nebezpečí a požádají o pomoc.

Orioňanům se povedlo na Zemi zavést jejich měnový systém, a tato forma kontroly má nad lidstvem velký vliv. Mnoho z těch, kteří pracují pro útočníky, mlčí jen z obav o svou práci. Systém na bázi peněz používají pouze civilizace podřízené Orionu. Ostatní civilizace potřebovali trochu času, aby pochopily, proč pozemšťané nejsou schopni se zbavit ponižujícího útlaku a otroctví.

Nyní je nutné ukončit fungování počítače uvnitř planety, který nutí lidské vědomí zaměřit se na pocity ohrožení, nebezpečí a konfliktů. Důsledkem činnosti počítače je paranoia, chamtivost, závist, úzkost, hádky a stres. Někteří pozemští vojenští vůdci vytvořili v posledních 2 desetiletích speciální týmy, které v podzemních tunelech a jeskyních zničily mnoho křišťálových terminálů, což vedlo k narušení centralizované činnosti počítačové sítě v těchto zemích. Aktivity těchto týmů byly ukončeny, ale síť zničena nebyla.

Mnoho lidí nyní pracuje na její obnově, aniž jsou si vědomi toho, že pokyny dostávají od agentů Orionu. Nedávno byla zorganizovaná tajná schůzka zástupců iluminátů s představitelem plazí civilizace, která provádí na Zemi výzkum, jehož cílem je pomoci připravit lidstvo na vstup do říše Orionu prostřednictvím politické regulace a měnového systému.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=qPSaxIlS52I

Zpět