213 Znalosti jsou iluze, existuje buněčná paměť Soznaniex

[ Ezoterika ] 2020-02-28

Lidé sledují znalosti a sdílejí je. Proč se to děje? Protože jakákoli znalost je frekvence určité dimenze. Ve vesmíru je vše na svém místě. Každý matematik, vědec, duchovní vůdce vidí život svým vlastním způsobem. Avšak jakákoli znalost je v DNA buněk jen určitou prahovou hodnotou. A kdo si myslí, že ví všechno, nic neví. Vesmír je v neustálém pohybu, jakmile víte - je čas se to znovu naučit. Veškeré znalosti jsou proto iluzorní.

Existuje paměť buněk. Berete informace z té paměti buněk, která je synchronní s vaší frekvencí vědomí. Říká, že vše je pravda, protože vše existuje ve stanovené frekvenci vědomí. Jako nekonečně vysoký dort, kde každá vrstva má svůj vlastní krém, s vlastní frekvencí elektrických charakteristik, přítomnosti ducha a prožívání.

Jak zastavit všechny spory, všechny neshody a dosáhnout jednoty? Je nutné se dostat do všech dimenzí vědomí a stát se pozorovatelem scénářů. Ve vědomí je nutné zůstat na první mřížce paměti, kde je vše známo, kde jsou položeny základy celé paměti. Odtud si můžete vzít jakoukoli informaci, zatímco zůstanete křišťálově průhlednou bytostí nesoucí frekvence pravé lásky pro ty, kteří nevstoupí do her lidské mysli a jednají ve shodě s jejich individuální duší. Individuální duše nese vlastnosti karmických scénářů a je v souladu s kolektivní světovou duší. Světová duše je vaše původní přirozenost, která působí v souladu s božskými souřadnicemi zkušenosti v aktuálním těle.

Tyto souřadnice jsou perfektní záznamy ve vašich kódech, kde jste absolutně šťastní, zdraví a v dostatku. To je rozměr vašeho pobytu v tomto těle, za kterým jste přišli, a začali tento život promítat.

Zapomněli jste, že život je proces lásky ve spojenectví se všemi přírodními silami, a kde vaše první prapůvodní já s absolutní lehkostí vždy zůstává v hojném životě. Jediné, co musíte udělat, je dosáhnout toho ve vědomí, cesta je v paměti buněk.

Živé znalosti jsou vědomým pobytem na určité frekvenci, při určité dimenzionalitě vědomí a stavu energie (frekvenci elektřiny), která je vložená do těchto souřadnic, paměti buněk. Jsou přístupné osvobozenému vědomí. Všechny vzpomínky, odkud můžete získat jakékoli informace. To je fenomén živé přítomnosti.

Zdroj: https://absolutera.ru/article8282-znaniy-net-est-pamyat-kletok-i-ih-chastota-probuzhdenie-soznaniya

Zpět