211 Poselství Plejáďanů Suzanne Lie

[ Ezoterika ] 2020-01-18

Vážení současní lidé na planetě Gaia,

My Arkturiáni, Plejáďané, Venušané a Antariáni, kteří jsme se starali o drahou Gaiu déle, než si člověk dokáže představit, jsme tu s vámi, abyste vám znovu a znovu připomínali, že nejste sami. Rádi bychom vám také připomněli, že:

VY si tvoříte svou realitu a vaše realita se musí realizovat v tomto Teď. Z našich dlouholetých setkávání s našimi ?uzemněnými?, což znamená členy naší galaktické rodiny, kteří se statečně inkarnovali na Zemi, ale víme, že někdy můžete mít pocit, že jste vytvořili něco, co jste nechtěli.

Jakmile se toto tvoření plně projeví, je to vaše stvoření. Díky tvoření vlastního života získáváte dar sebeúcty. ?Sebeúctou? je i uznat, že život na Zemi je lekcí kolektivního tvoření určitých vzorců a frekvencí neviditelných energetických polí. Jakmile rozšíříte své vědomí na vyšší frekvenci, uchycení nových energetických polí do vašeho osobního vědomí nebude možné ignorovat.

Někdy vaše osobní vědomí zahrnuje to, co lidé nazývají ?depresí?. My, naše Galaktická rodina, bychom nazvali vaši depresi procesem ?zapomenout si pamatovat?, že NEJSTE sami a že jste jedním z naší Galaktické rodiny. Všichni z vás, drazí lidé, jste byli bytostmi páté dimenze, než jste se rozhodli vzít pozemské tělo, abyste lépe porozuměli a pomohli drahé planetě Gaii, která je ve svém Teď na Zemi.

Proto je pro vás důležité se zastavit, dívat se a naslouchat tomu, čemu jste se příliš často snažili vyhnout. Proč se snažíte vyhnout tomu, co jste se rozhodli udělat, než jste začali tuto inkarnaci. My, vaše Galaktická rodina, stejně jako většina z vás, si tuto otázku často klademe. Jednou z věcí, které se mnoho lidí v tomto těžkém TEĎ na Gaii snaží vyhnout, je Deprese. Mnozí z vás mohou odolávat docela dlouho, aniž by do vědomí pustili depresi. A poté si mnozí z vás, naší pozemské posádky, která se ujala velkého úkolu zachránit drahou Gaiu z velkého poškození sobeckými lidmi, pomalu nebo rychle vzpomenete, že jste členem našeho pozemního štábu. Deprese je jako otevření dveří, které byly bezpečně zamčené.

Myšlenky a deprese fungují jako tým. Pokud nedovolíte svému já vidět pravdu, co se kolem vás děje, budete se cítit trochu ztraceni nejen ve vašem vlastním životě, ale i v životě drahé Gaii. Teď je čas vidět, co se vlastně děje s drahou planetou, která vám dala život ve třetí dimenzi. Pokud by šlo jen o věci 3D života, bylo by snadné neuvažovat, co mohu udělat, abych změnil, co se děje?

Přemýšlení o tom, co se děje vám můžete změnit na uvažování: ?Co mohu udělat, abych změnil to, co se děje milované Gaii?? A vzpomenete si, že jste se dobrovolně rozhodl vzít na sebe pozemské tělo v inkarnaci v tomto nejobtížnějším období, kdy příliš mnoho vůdců má zájem jen o sebe, namísto planety, na které žijí.

My, Arkturiáni, Plejáďané, Venušané, Antariáni a další galaktické bytosti, žádáme všechny naše velmi statečné uzemněné, kteří se dobrovolně rozhodli opustit své vyšší dimenzionální reality, aby pomohli v posunu drahé Planety Gaia v těchto dobách velké planetární výzvy. Jak často jste přemýšleli o tom, co můžete udělat, abyste pomohli Gaii a chránili ji před velkým poškozením, které příliš mnoho lidí, zejména lidí u moci, způsobilo jejímu planetárnímu tělu? Chceme plně ocenit a poděkovat za to, co někteří lidé dělali, aby zachránili mateřskou planetu Gaia. Více lidí se probouzí v otázce situace na planetě, kterou lidé u moci ignorovali.

My, Arkturiáni, Plejáďané, Venušané a Antariáni, se starali o drahou Gaiu déle, než si člověk dokáže představit. Znovu a znovu připomínáme, že nejste sami. Vzpomeňte si, co jste slíbili udělat pro Gaiu, když jste se odebrali na Zemi.

Uvědomujeme si, že život na planetě Zemi může být velmi obtížný, což vás může odvrátit od mise, kterou jste si vybrali. Ptejte se svého Vyššího Já, co jste se rozhodli udělat, než jste vzali tuto inkarnaci. My, Arkturiáni, Plejáďané a Antariáni, kteří se starali o drahou Gaiu déle, než si člověk dokázal představit, jsme tu s vámi, nejste sami. Jste důležití a Gaia, i když je nyní silná.

POTŘEBUJE POMOC.

Lidé jsou vyčerpaní ze všeho, čím prošli. Někteří jsou zmatení, protože si začínají vzpomínat. Ale je tu mnohem více lidí, kteří opravdu žijí v lásce a světle. Je nutné se směrovat k dobrým zprávám. Lidé již nechtějí špatné zprávy. Naše těla musí být ve stejné frekvenci, jako planeta. Vše má energetické pole, které protéká skrze všechny reality. Pokud budete smutní a naštvaní, budete mít velmi smutné a naštvané pole. Pokud se zesynchonizujete s někým se šťastným polem, pocítíte lásku k sobě i k druhým. Někdy stačí smutným a naštvaným lidem jen říci: ? Ahoj!? a ví, že nejsou sami.

1. Vzpomínáte si, že my, Galaktici, jsme zde, abychom vám pomáhali?

2. Co od nás potřebujete a jak vám můžeme pomoci?

3. Pamatujete si, že jste opustili pátou dimenzi, abyste vzali pozemské tělo?

4. Pamatujete si, jak transformovat svou pozemskou karmu?

5. Pamatujete si, jak se vrátit ke svému 5D Já?

6. Jak vaše 5D Já ovlivňuje vaše 3D volby a akce?

7. Vzpomněli jste si a vykročili na svou cestu?

8. Rozumíte Jednotě odlišnosti?

9. Jak se připravujete na první kontakt?

10. Synchronizujete zprávy s ostatními?

11. Jak rozšiřujete své pole vnímání?

12. Vstupuje 5D realita, kterou vnímáte, do vaší 3D reality? 13. Vnímáte a komunikujete se svým 5D Já? 14. Pamatujete si, jak se vrátit ke svému 5D Já? 15. Jsme připraveni na přistání! Jste Vy?

Zdroj: http://suzanneliephd.blogspot.com/

Zpět