209 Rovnodennost a nové časové osy Země

[ Ezoterika ] 2020-02-16

Zdroj/ Jenji a kmen bílých vlků

Přicházíme s mnoha novinkami. Máme s vámi mnoho společného a víme, že je naší společnou největší touhou planetární odhalení v roce 2020. Je toho tolik, že bylo udržováno v tajnosti. Mnoho technologií od mimozemských bratrů a sester je již na Zemi k dispozici, ale byly skryty a měla k nim mít přístup pouze privilegovaná elita, nicméně, vše se mění a tzv. Bílé klobouky jsou nyní plně pod kontrolou.

V současnosti probíhá v zákulisí mnoho událostí týkajících se zatčení extrémně významných osobností a politiků, kteří se snažili lidstvo neustále zneužívat. Přibližně v době březnové rovnodennosti bude zveřejněno, že dochází k těmto zatčením. Když se lidstvo přesvědčí o tom, kteří lidé budou zatčeni, a jejich skutečně ohavných zločinech, kterých se dopustili, vytvoří to v kolektivu obrovské rázové vlny. Zejména u těch, kteří stále duchovně spí. Lidé, o nichž hovoříme, jsou převážně politici a hollywoodské celebrity. Těm z vás, kteří čtete tato slova, doporučujeme se seznámit s více než 100 000 zapečetěnými obviněními, která čekají na otevření.

Čím více pozemšťanů je připraveno na to, co se chystá, tím lépe. Existuje mnoho bratrů a sester, které se dostanou do extrémně hlubokého šoku, jakmile si uvědomí rozsah zvěrstev, které na lidstvu prováděli agoničtí plazi. Chceme vás informovat, že tato časová osa je nyní kompletní. Dokonalou analogií toho, co se v současné době děje, je archetyp věže v tarotu.

Někteří z vás postřehli, že jsme detailněji nemluvili o kolabujících archontích časových osách. Mnohem více se zaměřujeme na posílení nové časové osy Země 5D. Náš božský kanál je veden galaktickým týmem, aby sdílel tyto zprávy, a posílil 144 000 lidí v pozemní posádce. Show začíná.

Stále je nezbytné, aby pozemní posádka zůstala vždy ostražitá, kam soustředí svou pozornost a úmysly. Je důležité, aby všichni čtoucí tato slova implicitně věřili ve vyšší plán, jak se v současnosti vyvíjí. Země je nyní pod kontrolou tzv. Bílých klobouků, kteří jsou složeni z extrémně vysokých frakcí armády, zejména námořnictva, z některých extrémně vysokých politiků, a mimo planetu z Plejádských duší, jejichž jediným programem je vidět lidstvo osvobozené a s volným vzestupem do páté hustoty. Jsou tu skutečně nejúžasnější časy, v nichž mohl kdokoli z nás žít. Jste opravdu ti, na které jsme všichni čekali, a všichni se modlili. Jste naplněním našich nejhlubších snů a skutečně plody semen, které byly vysazeny v době Atlantidy a Lemurie.

Pomohlo by, kdybyste si vzpomněli, kdo jsi - božské dítě, držící plán a DNA stvořitele vesmíru. A jako jeho potomci jste obdarováni příznivými silami a požehnáním našeho věčného tvůrce. Všichni z vás, kteří čtete tato slova, jste vůdci a průkopníci nového paradigmatu a bylo by vám i všem vašim bratřím a sestrám užitečné připomenout si důležitost lásky k sobě. Je vaší prací být ostražitý a chránit energii, kterou uvolníte do svého posvátného prostoru. Je absolutně vhodné, abyste řekli ne jakékoli energii, která není laskavá nebo milující.

Vědomí si omezení je supersíla v 5D vědomí. Berte to jako znamení z vesmíru, že je čas nyní zvýšit úroveň a nikdy už nikdy nedovolit nikomu, aby vás zneužíval, nerespektoval, nebyl k vám laskavý a nemiloval vás na jakékoli úrovni. Je vaším úkolem být ochráncem svého vlastního vnitřního dítěte a zajistit, aby bylo v bezpečí.

Energie se nyní připravuje k datu aktivace portálu Krista 3.3. V tento den je zvýšena podpora k práci s potenciálními numerologickými energiemi 3.3., což je číslo Mistrů. Koreluje s energií božské Trojice, což je Svatá matka, Svatý otec a božské dítě Kristus / Sofie. V tomto konkrétním datu portálu 3.března bychom měli plně aktivovat Kristovu pečeť, která je uložena v oblasti claustrum v lidském mozku.

33 je představitelem 33 obratlů, které vedou od základny páteře k vrcholu. Vzestup vědomí je složitě spojen s číslem 33 a zvyšováním vlastní energie kundalini ze základny páteře, skrze všechny čakry a energetické systémy tak, aby dosáhl šišinky a claustrum, kde je uchován posvátný Kristův olej a čeká na duší předurčené spouštěče, které aktivují úplné uvolnění tohoto posvátného oleje.

Jedná se o mimořádně vysokou duchovní práci. Všichni, kdo se zúčastní tohoto přenosu, dostanou maximální pomoc, pokud jde o plnou stabilizaci jejich vlastních frekvencí avatara. Při spojení se staršími plejádskými bratry a sestrami budou pomáhat saturovat osobní a kolektivní učení novým uvolněním Kristova oleje pro další evoluční trajektorii. Pozvání k účasti na ceremoniálu tohoto kalibru je výjimečné, toto pozvání osloví pouze ty, kteří mají extrémně vysoké vibrace a jsou ochotni a schopni jít na další úroveň. Při tomto přenosu získáte zápis Plejádské DNA k podpoře transformace DNA pozemšťanů, která mutuje nebývalou rychlostí směrem k plně aktivovanému potenciálu 12- vláknové DNA. Plejádská DNA bude osobně a kolektivně podporovat stabilizaci reverzních kódů v lidské DNA, což je základní požadavek pro kolektivní Vzestup do páté hustoty. Spojením v této konkrétní vibraci, s těmito konkrétními úmysly, lze dosáhnout

nepředstavitelných výsledků. Čas velkého přechodu je na lidech. Jde to dobře.

Zdroj: http://intothelight.news/files/2020-02-19-twin-soul-ascension-report.php

Zpět