2043 Komu věřit Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2022-02-04

Arkturiánská rada 9D

Celou dobu nasloucháme rétorice, která se tam na Zemi předává, a chceme, abyste všichni věděli, že ať už se vám dostává pohledu od někoho, kdo je moderátorem na zpravodajském kanálu mainstreamových médií, nebo se vám dostává pohledu od někoho na sociálních sítích či YouTube, dostává se vám pouze jeho pohledu. Získáte úhel pohledu jednoho člověka na věc a můžete ho přijmout jako fakt, jako pravdu, pokud chcete, ale nemusíte přijmout jen jeden názor, jeden úhel pohledu. Můžete se od celé situace odtrhnout a podívat se na ni ze všech úhlů, abyste měli na jakékoli téma pohled z větší ptačí perspektivy.

Nemusíte odevzdávat veškerou svou moc jednomu člověku nebo jedné skupině, protože o něčem přesvědčivě argumentují a samozřejmě budou mít touhu vás přesvědčit, že mají z nějakého důvodu pravdu. Někdy někdo chce, abyste věřili tomu, co říká, protože pokud mu věříte, potvrzujete jeho a jeho pohled na věc, a to skutečně potřebuje. Někdy se vás někdo bude snažit o něčem přesvědčit, protože touží po popularitě, slávě, bohatství, a někdy se za tím, co vám někdo podsouvá, skrývá politická agenda.

Někdy je pro vás těžké rozeznat, co je něčí agenda, zejména když se vám líbí jiné věci, které v průběhu let k různým tématům říkal. Možná je tento člověk skvělým učitelem toho, jak manifestovat realitu, po které toužíte, ale pak se také poměrně hluboko ponoří do konspiračních teorií, a když se na tato videa díváte, cítíte, jak se vám obrací žaludek. To pro vás může být docela náročné, abyste věděli, který kanál naladit, abyste získali informace.

Řekneme vám, že ve skutečnosti nepotřebujete ani tak informace, jako spíše učení. Potřebujete bytosti, ať už v lidské, nebo mimozemské podobě, které vás povedou k sobě samým, k vaší vlastní pravdě. To, co opravdu chcete vědět, je, jak se cítíte, a pokud vám někdo říká, abyste naslouchali jemu místo svým pocitům, je to červený praporek. Chcete také vědět, co dělat se svými pocity, když se objeví, a jak se přimět k tomu, abyste fungovali na vyšších vibracích.

Co nechcete, je naladit se na nějakou informaci, která vás zbavuje síly. Nepotřebujete, aby vám lidé říkali, že tak to prostě je a že s tím nemůžete nic dělat. Vždy s tím můžete něco udělat, ať už se jedná o jakékoliv téma. Bez ohledu na to, o jaký problém se jedná, existuje způsob, jak vibrovat v souladu s realitou, kterou byste nejraději prožívali.

Neexistuje jedna budoucnost, kterou je vám všem souzeno prožít; záleží jen na vás, s čím budete vibrovat v harmonii. A vy máte možnost se kdykoli naladit na to, co vibrujete, a posunout to na vyšší frekvenci, a to je opravdu vše, co potřebujete vědět. Záleží nám na vás a záleží nám na vašich vibracích, protože nám záleží na tom, jak se cítíte. A tak když vidíme, že se všichni ladíte na rétoriku, která vás nechává cítit se hůře, víme, že jste zmatení, a víme, že potřebujete opustit mentální zpracování, abyste mohli jít dělat nějaké emocionální zpracování. A také víme, že jakmile vyčistíte to, co se ve vás právě spustilo, můžete se cíleně rozvibrovat a vytvořit mnohem lépe se cítící realitu pro vás i pro všechny ostatní na planetě Zemi.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-02-04-9d-arcturian-council.php

Zpět