204 Mike Quinsey 28.2.20 Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2020-02-28

Vyšší Já

Pokroky v mnoha různých průmyslových odvětvích jsou takové, že je nebude možné udržet v tajnosti. Volná energie a voda patří mezi ty, které jsou na prvním místě seznamu. Například již nějakou dobu je známo, jak levně přeměnit mořskou vodu na pitnou, a zveřejnění takových informací by zajistilo její dostatek. Bezplatná energie by zajistila, že lidé by mohli být samostatní a vidět svou cestu extrémními změnami klimatu. Pokud přidáte replikátory potravin, stanou se lidé téměř zcela soběstačními. Tyto změny již přicházejí a otázkou je, zda přijdou dostatečně rychle, abychom se vyhnuli důsledkům extrémnějších klimatických změn.

Armáda nechce, aby byla technologie dostupná těm, které považují za své nepřátele. Temní jsou v úpadku, ale stále mohou zasahovat do práce těch, kteří mají pozitivní úmysly. Ale Aliance je již příliš mocná na to, aby byla zastavena od svých cílů osvobodit svět od jejich vlády. Vaši mimozemští přátelé jsou připraveni vám pomoci, ale podléhají zákonům, které zakazují zasahování do věcí jiných, pokud to okolnosti neumožňují. Očekávají však, že nebude trvat příliš dlouho, než budou moci s vámi navázat úplný kontakt. Ujistěte se, že každý z vás je v tomto konkrétním čase na správném místě, kde duše mohou dosáhnout co největšího pokroku ve vývoji. Pro některé existuje ještě stará karma, kterou je třeba vyčistit. Ve vaší současné době může být nová karma okamžitá, protože ji již nemůžete přenášet dopředu. Karma je prostě způsob, jak se poučit ze svých chyb. Účinky nových energií přinášejí uvolněnější a mírumilovnější energii. Bude to pokračovat tak dlouho, dokud se absolutní mírová úroveň nestane běžnou. V tom okamžiku nastane vzestup prostřednictvím obrovského záblesku světla od Slunce. Mnozí z vás v tu chvíli vystoupají a ocitnou se na nové Zemi. Vše, co potřebujete, bude poskytnuto. Spolu se svým vyšším já se stanete vyšší verzí sebe sama a budete mít všechny atributy vyšší duše.

Budete svědky a součástí události, která nastane až na konci úplného slunečního cyklu. Vzestoupení bude jedinečné, protože budete stoupat se svým současným tělem. Vaše vibrace se samozřejmě před akcí zdvihnou, takže budete dobře připraveni. Když se stanete Galaktickou bytostí se všemi atributy asociovanými s touto vyšší úrovní bytí, ze starých způsobů budete používat jen málo, nebo vůbec nic. Pochopíte, proč je se vzestupem spojeno tolik důležitých věcí. Abyste dosáhli vyšších úrovní, je nutná tvrdá práce.

Váš zbývající čas v současných úrovních bude krátký, ale testování, protože existují energie, které musí být ještě vyjasněny, vás může odvrátit od vašeho cíle. Buďte si toho vědomi a nedovolte jim zasahovat do vašeho životního plánu. Nezapojujte se do nich, pokud nemáte karmickou odpovědnost. Není čeho se bát, protože jste již přešli značku a prokázali, že jste připraveni vystoupit. Ještě je tu cesta, než se událost odehraje a Plejáďané jsou připraveni vám pomoci, považují vás za svou rodinu.

Jak čas postupuje, zavedení užitečných vynálezů se zrychlí. Opustíte zastaralé metody a způsoby a začnete zkoumat celou galaxii a setkávat se s různými typy bytostí. Někteří již se Zemí obchodovali. Zatím omezení kolem vaší Země brání přímé interakci. Já i každá duše má stejné vnitřní spojení s Bohem.

Zdroj: https://sananda.website/mike-quinsey-channels-his-higher-self-february-28th-2020/

Zpět