205 Jarní vítr Gillian MacBeth-Louthan

[ Ezoterika ] 2020-02-29

Svět není náhodně stvořen vnější energií nebo bytostmi. Žádná z vašich modliteb neopouští aurické pole vaší Matky Země, ale přistávají na místech, které pak vytváří splněné přání, zrealizovaný sen, vyřešený problém, úspěch. Země sama má kvantifikovanou schopnost manifestovat pro a s lidstvem všechny touhy bez ohledu na to, jak náhodně byly stvořeny. Myšlenky, které se objevují ve vašich myslích, ve vašich srdcích a ve vašich každodenních existencích, žádají řešení. Nikoli od vlády, výboru, knihy nebo dialogu s moudrým, ale od vás. Pravdy, moudrost a řešení všech myšlenek a problémů máte ve své sféře existence. Vše můžete vyřešit podle okolností myšlenkou, akcí, vyhláškou!

Když přemýšlíte o nespravedlnostech, probudíte buněčné poznání všech dob existence, že existuje nespravedlnost. V tomto okamžiku probuzení můžete posílit nebo zeslabit nespravedlnost svými myšlenkami. Vaše osobní trápení a vaše neřešení mohou vést ke katastrofě, nebo můžete přijmout svou vlastní sílu a pomáhat při řešení problému.

Ve své podstatě držíte všechny otázky a odpovědi současně. V tomto roce vaše duše žádá přidat své myšlenky k uzdravení nemoci nebo nespravedlnosti. Pokaždé, když přemýšlíte ?proč se něco nevyřeší?, posilujete problém, ne řešení. Vaším osudem je být součástí řešení všeho, co hledáte. Vše, co se vás dotýká, je proto, že jste součástí řešení. Nezáleží na tom, zda je to osobní, planetární nebo soukromé. Pokud to dojde k vám, žádá vás to o pomoc. Máte rozhodující energický hlas. Máte rozhodující kvantovou částici, která posune situaci od problému k řešení. Umíte si představit, kolik síly je zapojeno do těchto znalostí? Myslíte si, že to nezměníte, ale uděláte to. Každá myšlenka, kterou máte, je rozhodujícím hlasem. Každá touha něco napravit, dělat dobro, je rozhodujícím faktorem ve prospěch osvícení, vzestupu a evoluce.

Tato síla se vám může zdát nepatrná, ale všichni sedí v porotě života a smrti v mnoha rolích. Vy rozhodujete, zda budou vaše sny žít nebo zemřou, zda Země bude žít, nebo se změní na prach. Vy rozhodujete, zda bude nemoc přemožena a zda bude existovat lék? Vy rozhodujete. Nenechávejte to na ostatních. Hlasujte ze srdce, řiďte se srdcem. Zaměřte se na to, co chcete vidět. V každém hlasování jste rozhodujícím nebeským faktorem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/02/29/the-spring-winds/

Zpět