2016 Energetická aktualizace: Upgrade vzestupu David Alexander Lightfoot

[ Ezoterika ] 2022-01-24

Mnoho strachu v kolektivu, Pochopení strachu. Přestaňte se bát strachu. Dnes jsem pocítila mnoho kolektivních energií strachu a musela jsem udělat mnoho očistné práce jak na sobě, tak na naší planetě. Globální vzestup se zrychluje a v minulém týdnu jsme obdrželi mnoho vylepšení, která pomáhají lidstvu vymanit se z 3D matrice strachu. Kolektivní energie strachu je dnes velmi přítomná, takže si buďte vědomi, že pokud ji cítíte a pobízí vás, abyste provedli očistnou práci, naslouchejte volání. Pamatujte, že většina není vaše, ale energie, myšlenky a pocity, které přebíráte od ostatních lidí, vás mohou stále spouštět, když máte v systému energie strachu. Strach čistíme během dne, ale také ve snech. Představuje nám to příležitost, jak nejen pomoci očistit svět od strachu, ale také se zbavit veškeré energie strachu, kterou stále držíme ve své, DNA, těle, mysli a energetickém poli. Strach snižuje naši energii a může se zdát ohromující, nicméně je to iluze, která nás má udržet malé a ovládané, může vás znechutit.

STRACH NEMÁ ŽÁDNOU SKUTEČNOU MOC, TU MÁ POUZE LÁSKA!

Pročištění, meditace na uvolnění strachu znamená více svobody, silnější energii a silnější kořeny do 5D roviny. Strach přichází ve všech podobách, dokonce máme strach ze strachu a bojíme se o něm mluvit. V minulosti jsme se museli vypořádat s mnoha strachy, včetně minulých životů, za to, že jsme vyzařovali své světlo, které bylo stíháno, a mnoho z těchto starých stínových energií jsme již vyčistili. Nyní však při práci na splnění našich nejhlubších přání pociťujeme nové druhy strachu a pochybností o přijetí požehnání a nového. Jsem toho hoden, Je to opravdu pravda, Opravdu vzestupuji nebo zůstávám zaseknutý, Může se božský partner opravdu objevit a být milující, laskavý, podporující ? To v nás vyvolává úzkost. Osobně jsem vždy bojovala s tím, proč proces vzestupu trvá tak dlouho. Existuje božské načasování správně a být trpělivý nepatří k mým nejlepším vlastnostem, jsem člověk činu a chci věci změnit okamžitě, ale bohužel to tak nefunguje. To může také vyvolat strach, bojíte se, že děláte věci špatně, že vám něco uniká. Při hře na strach máme nekonečně mnoho způsobů, jak si vymýšlet příběhy o strachu, máme strach ze všeho, dokonce i strach ze života a strach z lásky. Nestyďte se cítit strach, protože strach není špatný, učí nás, že je třeba se něco naučit o lásce, uzdravit se, pustit se, osvítit se a objevit více své skutečné božské síly, příležitost k růstu. Nezapomínejte na pozitivní strach, který nás varuje, když je něco nebezpečné nebo špatné, nebo nám pomáhá být v bezpečí a chrání nás.

Strach nás udržuje paralyzované, takže musíme jednat a čelit svému strachu, abychom nezůstali zaseknutí v negativním 3D matrixu strachu. Věřte, že jsme si všichni tak zvykli být ve strachu, že nyní máme strach žít bez něj. Skvělým cvičením, které nám/vám pomůže zbavit se strachu, je napsat si na papír všechny své strachy z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Například se bojím, že se mi něco stane, že přijdu o práci, že ztratím milovanou osobu, že onemocním, že nenajdu lásku. Nebo se bojím o božského partnera, protože by mě mohl opustit nebo mi zemřít a zanechat mě opět samotného. Věnujte čas tomu, abyste si skutečně zapsali vše, čeho se bojíte, a pokud je to možné, napište si také všechny výčitky, které máte vůči druhým, nebo věci, které jste přesvědčeni, že jste v minulosti měli udělat jinak. Až budete hotovi, roztrhejte papír na mnoho kousků a spalte je (venku). To vám pomůže odevzdat všechny své strachy božství a andělům. Péče o sebe a sebeláska jsou naší prioritou číslo jedna. Přiložila jsem tuto afirmaci/modlitbu, která vám pomůže uvolnit zbytky energií strachu. Prosím svůj božský podpůrný tým Vyšší lásky a světla, Vzestoupené mistry a archanděly. Aby ze mě odstranili veškeré programování založené na strachu. které stále běží v mé mysli, fyzickém a energetickém těle. Aby odstranili všechny implantované myšlenky a energie. které jsem vstřebal od druhých. Zablokovat veškerý strach, který se na mě promítá. Aby mé srdce mohlo svobodně přijímat vedení pravé lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/01/24/energy-update-ascension-upgrades/

Zpět