201 Součásí posunu Daniel Scranton

[ UFO ] 2019-10-07

Arkturiánská rada

Jak jsme se dozvěděli, že jste součástí posunu Jsme velmi spokojeni s pokrokem, který na Zemi děláte. Přesto budeme i nadále nabízet naši pomoc. Nabízíme vám naši pomoc ne proto, že si myslíme, že ji potřebujete. Nabízíme naši pomoc, protože se nám líbí být součástí něčeho tak velkého, jako je posun, který děláte. Také děláme posun, ale náš posun je mnohem méně intenzivní a významný než posun z třetího dimenzionálního frekvenčního rozsahu do pátého. Děláte obrovský skok vpřed a rozšiřování vašeho vědomí je něco, co stojí za to vidět. A proto se na tom rádi podílíme, ne protože chceme získat jakoukoli zásluhu, ale protože nás těží být užiteční.

Víme, že vy všichni budete mít prospěch z naší perspektivy a zkušeností, je to velmi potěšitelné. Víme, že ti z vás, kteří přijímají tento přenos, mohou čerpat z toho, co říkáme. Patříte k těm, kteří jsou rádi prospěšní. Máte radost z úspěchů jiných. Jste součástí posunu a vpřed cesty druhých. Z vašich slov, jednání, vašich myšlenek a otázek, na které se nás ptáte víme, že to je pravda Touha těch z vás, kteří jsou vzhůru, aby mohli sloužit, je jedním z důvodů, proč jsme velmi spokojeni s vaším pokrokem. Ukazuje, že jste se vyvinuli nad rámec přežití vás, nebo blízkých. Vyvinuli jste se za hranici pouhé snahy získat co nejvíce, žít v luxusu a pohodlí. To nám ukazuje, jak daleko jste se dostali. Stále existuje řada z vás, kteří nemáte pocit, že děláte dost. Chtěli byste přesně vědět, co máte dělat.

Vám chceme říci, abyste se jen dál zaměřovali na rozšíření vašeho vědomí. Chceme vám říci, že děláte hodně tím, že posíláte světlo a lásku na místa, kde víte, že je to nejvíce potřeba. Chceme vám říci, že větší část práce, kterou děláte pro ostatní, je teprve před vámi. Vaši spoluobyvatelé budou přicházet pro vaši laskavou radu, léčení, uklidňující slova a objetí.

Díky vám máme důvěru v cestu zbytku lidstva. Když budou procházet příznaky vzestupu, mohou se spolehnout na ty z vás, kteří jsou již probuzení, nebo mají zkušenosti, které lze jen obtížně vysvětlit. A proto vás vidíme jako rozšíření nás, jako pozemní posádku, která je schopna převést do slov a činů, co vám chceme předat. Vidíme, že stále více a více vás chce pomáhat každý den. Nic nám nepřináší větší radost, než být toho součástí.Dostat se do transu 6.10.2019

Velmi pečlivě jsme poslouchali vaše žádosti o pomoc a v noci jsme se spojili s mnoha z vás, když jste opustili svá těla a přišli k nám na astrální úroveň. Víme, co chcete, a chápeme, co potřebujete. Spojíme se s ostatními bytostmi, které vypracují nejlepší možné způsoby, jak vám předat to, co jste požadovali, v prostoru, kde to můžete přijmout.

Nelišíme se od žádné jiné síly v tomto vesmíru, nemůžeme porušit zákony tohoto vesmíru., Zákony říkají, že nemůžete dostat něco, čemu neodpovídá vaše vibrační úroveň. Takže naším hlavním cílem je dostat vás do vyššího vibračního stavu bytí, abyste mohli dostat to, co jste požadovali a co jsme připravili spolu s harmonickými bytostmi.

Jak vám můžeme pomoci dostat se do vyššího vibračního stavu? Děláme to pomocí těchto přenosů. Přenášíme vysokou vibrační frekvenci prostřednictvím tohoto kanálu a energie je určena pro vás všechny. Víme, že se s námi chcete setkat. Tomu pomůže zvýšení vibrací. Abyste se dostali do harmonie s touto energií, posíláme vibrace, které mohou být absorbovány kdykoli, i v jiném kanálu. Sdělujeme vám to, protože chceme zvýšit vaše očekávání přijetí toho, co jste požadovali energeticky. To by vám mělo pomoci dostat se do stavu vyšší frekvence. Zda dostanete to, co jste požadovali, spočívá na vašich bedrech.

Stojíme za vámi a snažíme se vás uvést do stavu tranzu, abyste si mohli odpočinout a uvolnit tíhu, kterou často nesete. Je mnoho způsobů, jak přijmout to, co my a ostatní nabízíme. Také máte své vlastní techniky pro zvýšení vibrace. Jsme jedním ze způsobů, jak dosáhnout vyššího vibračního stavu. Pokud jste k němu přirozeně přitahováni, vaše vibrace přirozeně vzrostou. A tehdy můžeme k energiím připojit to, o čem víme, že potřebujete. Budeme v tom pokračovat, ať už budete tyto přenosy přijímat vědomě, nebo ne. Jedná se o naši dohodu s lidstvem. Jsme tu, abychom vám pomohli zvýšit vaše vědomí, jsme zde, abychom vám pomohli stát se duchovními mistry. Vy děláte veškerou těžkou práci ve velmi polarizovaném fyzickém prostředí. Vážíme si vás, že hrajete svou roli. Jsme v týmu lidstva a Země.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=QkU8_rUZZco

Zpět