1972 Žít v okamžiku Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2022-01-21

Drazí, jsme tu dnes s vámi, abychom vás povzbudili, abyste se soustředili na svou vlastní cestu do nádherné nové budoucnosti. Tato nedávná doba pro vás byla náročná a mnozí z vás měli problémy a záležitosti, které jste museli překonat. Dlouho a tvrdě jste pracovali, abyste sebe i ostatní přivedli k tomuto současnému okamžiku, ale všichni se můžete těšit na budoucnost, která bude velmi odlišná od minulosti. Jak mnozí z vás mohou vidět, kolem vás se objevují záblesky naděje, které vám ukazují, že toto období pandemie se chýlí ke konci a vy se budete dostávat do normálního stavu. Nový svět se však nebude podobat ničemu, co jste dosud poznali. Mnozí obyvatelé světa si mohou myslet, že se vrátí do světa, který znali v minulosti, ale jak možná víte, nebude tomu tak. Jako ukazatelé cesty se ujmete vedení v Novém světě, ale nyní je čas, abyste se posadili, zhodnotili situaci a zamysleli se nad tím, jaký by tento Nový svět mohl být. Je čas, abyste tento Nový svět manifestovali, ale je na vás všech, abyste tento svět učinili lepším místem, než jakým byl po tisíciletí vašeho času. Všichni jste prošli tichou, ale smrtící válkou a téměř jste dosáhli jejího konce. Je na čase, abyste si oddechli s jistotou, že válka byla vyhrána.

Velká část vaší energie byla spotřebována na boj v této válce, a proto je nyní čas, abyste si odpočinuli a zotavili se. Nyní je čas, abyste šli do svého nitra a konečně se uzdravili, abyste mohli jako první vstoupit do Nového nebe na Zemi. Mnozí z vás se tak soustředili na boj, že ani nepřemýšlíte o tom, jaké by to mohlo být, až bitva skončí. Jste takříkajíc v neustálém bojovém režimu. Proto je pro vás všechny tak důležité odpočívat, jít do svého nitra, léčit se, rozjímat a projevovat vše, co si tolik přejete. Mnozí z vás byli zapojeni do bitvy tak dlouho, že jste možná zapomněli, za co jste bojovali. Nyní však nastal čas to zjistit. Nyní nastal čas, abyste šli do svého nitra, zavolali své vyšší já a zjistili, po čem v této nové době, která pro vás všechny přichází, skutečně toužíte. Někteří z vás si mohou zvolit vedoucí úlohu v Nových společenstvích, která se dostávají do popředí, jiní si mohou zvolit jednodušší život. Je to opravdu jen na vás. Bude toho hodně, co je třeba udělat, a mnoho lidí, které je třeba uzdravit, až se ostatní probudí a uvědomí si, co se v poslední době dělo. Dojde k mnoha šokům, protože ti, kteří si mysleli, že jejich životy jsou na dobré cestě, se budou muset smířit s tím, co se dělo a o čem nic nevěděli. Každý se bude muset vyrovnat s tím, co udělal, a ti z vás, kteří byli v minulosti za své názory odsuzováni, budou konečně očištěni.

Ti z vás, kteří neúnavně pracovali pro Světlo, budou oceněni za svou trpělivost a statečnost. Mnozí z vás žili v jakési chudobě, ale ve skutečnosti vám byla velká část světových financí ukradena a v budoucnu budete moci tyto finance získat zpět a budete moci projevit vše, po čem tak toužíte. A tak, drazí, je čas zamyslet se nad tím, co všichni chcete nebo potřebujete, abyste mohli žít v dokonalém světě. Peníze pro vás nebudou žádným problémem, protože všichni budete mít vše, co si budete přát. Bude to, jako byste začínali úplně od začátku. Nový svět se nebude podobat ničemu, co jste dosud poznali. Neomezujte se, všechny vaše zdravotní stavy a finanční situace mohou být vyřešeny. (pozn. beru to tak, že i vakcíny). Nová budoucnost je vám nyní na dosah, ale abyste jí dosáhli, musíte žít v přítomnosti. (pozn. chtěla bych vidět toho, kdo se nemusí v přítomnosti postarat o teplo a potravu... někdy je lepší přítomnost vytěsnit).

Buďte v jednotě sami se sebou v přítomnosti, abyste mohli snít o svém novém světě. Jako vždy se na nás obracejte ve svých snech a meditacích, protože my všichni jsme byli tam, kde jste nyní vy.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-01-21-sirius.php

Zpět