1971 Aktivace DNA hvězdných semínek Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-01-10

Cesta aktivace DNA Hvězdného semínka je dlouhý a nepřetržitý proces. Vyžaduje trpělivost, vytrvalost a houževnatost, ale konečná odměna za to stojí. Přece jenom zpětné inženýrství naší vlastní DNA vyžaduje čas! Hvězdná semínka se nacházejí ve stavu transformace. Vyvíjíme se ve vyšší bytosti, takže se to neobejde bez výzev. Všechny naše staré vzorce a karmické problémy se musí vyřešit, než se budeme moci posunout do další fáze duchovního vývoje. Po přečtení tohoto článku budete lépe informováni o tom, kdo nebo co jste a co se děje ve vašem těle. Neváhejte se o tento článek podělit s ostatními hvězdnými semínky, kterým by mohl být prospěšný. Vibrační frekvence Země stoupají do souladu s hvězdami. Tomu se říká Kosmické vědomí a je čas, abychom se všichni pozvedli a naplnili svůj potenciál. Prastará duchovní praxe Kundaliní jógy se snaží probudit dřímající hadí sílu v základně páteře, aktivovat naši spící DNA a zvýšit naše vibrace. Když zvýšíme své vibrace, budeme se cítit šťastnější, zdravější, soucitnější a v souladu se Zemí a lidmi kolem nás. Probuzení Kundaliní může být vyvoláno řadou faktorů, např: pobyt v přírodě. Meditace. Hluboká náklonnost k sobě samému i k druhým. Theta mozkové vlny.

U hvězdných semínek se tyto příznaky probuzení kundaliní často objevují, když začínají aktivovat svou spící DNA. Jak budou postupovat procesem, pravděpodobně zjistí, že se tyto příznaky zmírňují nebo zcela vymizí. Hlavním příznakem procesu kundaliní je aktivace vaší éterické a srdeční čakry. Éterické čakry se nacházejí těsně nad vaším fyzickým tělem, asi 36 palců od vaší kůže. Obvykle jsou pro každého neviditelné, kromě těch, kteří jsou extrémně jasnovidní nebo senzibilní. Mnoho fyzických příznaků pochází ze zesílených smyslů. Hvězdné bytosti mohou mít zesílený zrak a sluch, více čichu než obvykle atd. Některá hvězdná semínka dokonce uvádějí, že se jim změnila chuť! Pocit hyperaktivity je běžný i pro hvězdná semínka procházející probuzením Kundaliní. Může být vyvoláno duchovními zážitky, jako je channeling a mimotělní zážitky (OOBE). Pocit hyperaktivity obvykle po několika dnech nebo týdnech odezní. Mnohé z těchto příznaků může vyvolat i meditace. Když hvězdná semínka meditují, komunikují se svým vyšším já a/nebo průvodci, což může být někdy ohromující, pokud na to nejsou náležitě připravena nebo tomu nerozumí. Jednou z výzev v mém životě je, že vidím, slyším a cítím věci, které ostatní nevidí. Byla to výzva, protože jsem nechápala, proč mám tak zostřené smysly a co se se mnou děje. Zjistila jsem, že když je člověk citlivější, je těžké se zařadit do společnosti, protože ne každý si tak uvědomuje své okolí.

Protože jsem vždycky byla přecitlivělá, snažila jsem se tlačit na to, abych byla ″normálnější″ a mohla se začlenit do společnosti. To však vedlo k tomu, že jsem ignorovala svou vlastní intuici, ale díky tomu, že jsem si začala více uvědomovat své schopnosti a naučila se je využívat k dobru. Nyní jsem schopna spojit se s přírodou, snadno číst lidi a situace, a dokonce předvídat budoucí události, ale nebylo to pro mě snadné. Během probouzení Kundaliní můžete zaznamenat několik dalších příznaků, jako jsou zvláštní myšlenky a pocity, podivné sny, slyšení hlasů v hlavě, probuzení pádem z postele uprostřed noci a zážitky mimo tělo. Můžete mít pocit, že k vám někdo mluví, že slyšíte hlas svých průvodců nebo že jsou kolem vás jiné entity. Můžete mít podivné impulzy někam jít, ale když tam dorazíte, nic se neděje. Všechny tyto věci jsou normálními příznaky probuzení Kundaliní u Hvězdného semínka, které se posouvá do vyššího vědomí. Mravenčení v páteři je dalším příznakem. Mohou se vám otevřít čakry, což způsobuje velké nepohodlí, ale později to bude stát za to, až se začnou správně točit a vy se začnete spojovat se svými průvodci. Možná začnete vidět duchy nebo je uslyšíte, jak k vám mluví. K fyzickým příznakům probuzení Kundaliní patří pocit beztíže a sladká chuť v ústech. To vše je zcela normální, pokud prožíváte příznaky Probuzení Kundaliní, a po nějaké době odezní, jak se vaše tělo přizpůsobí nové frekvenci.

Probuzení hvězdných semen může být pro hvězdná semena matoucím obdobím. Koneckonců, proč by se měla měnit vaše DNA? Hvězdná semínka byla probuzena ke svému skutečnému původu a poslání zde na Zemi, aby pomohla zvýšit frekvenci této planety. Mnozí z nás jsou zde proto, aby to dělali ve fyzické sféře, zatímco jiní to dělají ze svého astrálního domova. Jako Starseed se můžete cítit přitahováni k tomu, abyste se o své dary podělili s ostatními, a zároveň se cítíte velmi zmateni tím, co se s vámi děje a proč. U mnoha hvězdných semen může probuzení začít již v raném věku, ale u některých začíná až ve střední nebo pozdní dospělosti.

Někteří lidé mohou prožít pouze jedno probuzení Kundaliní, zatímco jiní jich mohou mít v průběhu života několik. Mnozí z nás se probouzejí do své pravé božské podstaty a vzpomínají na své poslání zde na Zemi, kterým je uzdravení planety. Je běžné, že ti, kdo se probudí, zažívají mnoho fyzických, mentálních, emocionálních a duchovních symptomů a často se ptají: ″Co se děje?″ nebo ″Proč se mi dějí tyto věci?″ nebo dokonce ″Je to normální?″. Pokud tedy zažíváte některý z těchto příznaků, pak je možné, že prožíváte probuzení Kundaliní. Pokud nevíte, co to je, znamená to, že prožíváte duchovní probuzení. Prožíváte novou úroveň vědomí. Účelem Probuzení Kundaliní je otevřít vaši srdeční čakru a aktivovat vaši DNA. Srdeční čakra a DNA jsou nejdůležitějšími částmi našeho těla, protože právě ony nás spojují se Stvořitelem a umožňují nám prožívat duchovní sféry. Když se tak stane, zábrany a strachy ztratí nad naším životem kontrolu. Začneme si lépe uvědomovat věci, jako je duchovní láska a jiné dimenze, a začneme pociťovat mír ve všech aspektech svého života. Trvá nějakou dobu, než energie Kundaliní (duchovní energie) začne proudit celým naším tělem. Někdy může být silnější, ale obvykle je poměrně jemná. Když je méně intenzivní, dává nám to šanci zvyknout si na nové energie, které prožíváme.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-05aa

Zpět