1973 Královna An-Ra Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-01-18

Jsem královna An-Ra, Velká rada Rady Nové Země, a jsem také vedoucí radou Planetární mezigalaktické koalice. Tato nová aliance se neustále rozšiřuje a v tuto chvíli zahrnuje více než 200 různých civilizací, které chtějí žít v mírovém prostředí. Aštar se ve svém posledním poselství zmínil, že Hvězdné války nejsou sci-fi a je to pravda. Mnoho civilizací bylo po dlouhou dobu napadáno Temnými silami a jejich planety byly zničeny nebo poškozeny. Milují války a ničí vyspělé a mírumilovné světy. Jak vidíte, máme v naší realitě vlastní výzvy.

Matka Země se stane svobodnou a nezávislou planetou. Vysoké energie se rozlévají a pozvedají náladu všech a probouzejí mnohé z dlouhého spánku. Temnota už se ztratila a každým okamžikem jejich holografická realita praská jako led na kusy. Pozoruji Matku Zemi od své poslední návštěvy před tisíci lety a mohu vám říci, že tyto Zkažené duše už nevládnou, i když to tak vypadá. Když jsem byla v té době na vaší planetě, lidstvo nebylo připraveno přijmout naši pomoc při rozšiřování expanze a růstu tím, že se naučí používat naše bezpečné a neškodné technologie. Prosím, nezapomínejte, že žijete ve vzrušujících časech, přestože na povrchu vše vypadá jako chaos. Vlády se snaží všechny ovládat, ale jejich strategie již nefungují. Lidé se globálně vzmáhají se svými snahami svrhnout své vůdce a založit svobodné společnosti.

Temné entity nedokážou zastavit sílící bouři, lidé dosahují svých limitů, kdy jsou tlačeni a mají jen minimum na přežití. Okrádají lidstvo o biliony a léčí je drakonickým zdravotním systémem. Jsem velmi šťastná, že se váš Matrix hroutí a lidstvo se přesouvá na Novou Zemi. Toto osvobození už dávno mělo přijít.

Na vaší planetě žije moje dcera, o níž jsem se již dříve zmiňovala ve svých poselstvích. Její poslání jí bylo oznámeno již před časem. Bude zastupovat Galaktickou federaci světla a planetární Mezigalaktickou koalici jako velvyslankyně. Oznámení jejího jména přijde v Božském načasování, kdy se na Světlo vynoří většina skrytých pravd.

Lidstvo potřebuje získat pohodlí, aby mohlo zůstat ve vyšších energiích, a opustit negativní 3D emoce. Po tak dlouhém životě v nízkých vibracích bude nějakou dobu trvat, než se přizpůsobí novým vibracím. Právě teď je Matka Země v dokonalém Božském souladu s kosmickými energiemi, aby mohla projít planetární transformací.

Jsem ráda, že mohu být jedním z mnoha dalších, kteří sledují váš proces Vzestupu. Posílám Světlo a Lásku. Děkuji vám, Vesmírný kanálem. Buďte bdělí a důvěřujte svým instinktům.

Zdroj: https://greattruth2014.blogspot.com/2022/01/queen-ra-via-erena-velazquez-january-18.html

Zpět