1970 Galaktická federace Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-01-17

Drazí pozemšťané,
My z Galaktické federace jsme tu, abychom vám a vaší planetě Zemi pomohli, jak nejlépe umíme. Jsme si vědomi toho, že mnozí z vás jsou stále v šoku z toho, co se kolem vás děje, ale jakmile všichni uvidíte, že jsme skuteční, pomůžeme vám, jak jen to bude možné. Mnohým z vás se zdají sny o podivných letadlech, světlech na obloze a podobně. Jsou to naše plavidla a neublíží vám. Jsou zde, aby pomáhala lidem, kteří potřebují pomoc. Již nějakou dobu pracujeme na vaší DNA a ve vašem těle dochází k mnoha změnám. Všimnete si nedostatku únavy, mnohem větší síly a vytrvalosti než dříve a také jasnějšího myšlení. Pro mnohé z vás je to jen začátek zcela nové existence na této planetě Zemi. Vaše společnost se v příštích několika měsících drasticky změní a my vás žádáme, abyste se snažili pochopit, že tyto změny byly z našeho pohledu nezbytné. Vaše sluneční soustava je pod intenzivním útokem a manipulací temných sil, které ji ovládaly příliš dlouho. Světelné síly jsou nyní v pozici, kdy mohou převzít zpět kontrolu nad vaší sluneční soustavou. V nadcházejících měsících budete svědky řady významných událostí, které budou počátečními kroky k osvobození. Tyto události mohou zahrnovat některá velmi překvapivá a šokující odhalení o lidech, kteří byli dlouhou dobu u moci, a také velké a nečekané změny ve vaší společnosti. Den odhalení naší existence se rychle blíží.

V tomto okamžiku bude odhaleno, že Zemi navštěvují různé mimozemské rasy. Některé z nich spolupracují se Spojenými státy a mnoha dalšími zeměmi a pomáhají jim rozvíjet jejich vesmírné programy. Veřejnost se dozví, že přítomnost mimozemšťanů je zde již dlouho, velmi dlouho. Vaše fyzická realita má projít masivním očistným procesem, aby se na povrch vaší planety mohlo vrátit světlo. Tento očistný proces již začal a bude pokračovat po celý rok 2022. Vstupujete do poslední fáze epické bitvy mezi Světlem a Temnotou. Výsledek této bitvy bude utvářet vaši budoucnost po velmi dlouhou dobu. Vaše volby na této planetě jsou nyní důležitější než kdykoli předtím. Je to poprvé za téměř 26 000 let, co vaši sluneční soustavu zasáhlo tak vysoké množství galaktického kosmického záření (GCR). Vaše planeta dostává denně průměrnou dávku GCR 60 grejů. Jedná se o nejvyšší dávku záření, jaká kdy byla v historii vaší planety zaznamenána. Další důležitou věcí, kterou bychom rádi zmínili, je, že jste nyní vlastníky všech svých slunečních soustav. Společně s Galaktickou federací řídíte a spravujete svůj sluneční systém.

Dostali jsme jasné instrukce, abychom z planet vaší sluneční soustavy odstranili všechny zbývající temné síly, protože ve vaší soustavě již nemají žádnou autoritu. Ve vaší sluneční soustavě pracují speciální jednotky Galaktické federace. Vytvářejí kolem vaší planety bariéru, aby zabránily temným silám v úniku. Tato bariéra není fyzická, ale jedná se o vysokofrekvenční energetické pole, kterým temné síly nemohou proniknout. Od této chvíle jste zodpovědní za vše, co se ve vaší sluneční soustavě děje. Jsme připraveni vám v případě potřeby pomoci. Dovolte, abychom si to objasnili jiným způsobem, neboť je to velmi důležité. Nemluvíme o konci světa, ani vám nechceme vnuknout myšlenku, že svět zítra skončí, ale chceme vám pomoci pochopit, co se ve vašem světě děje dnes a co se bude dít v budoucnu. Není nic nového pod sluncem a nic nebude schopno otřást vaší zemí, protože si nyní uvědomujete to, co prožili všichni ostatní na vaší planetě. Přecházíte do nové fáze vědomí a s tím přichází i velká zodpovědnost. Nastává čas velké očisty, která vám přinese obrovské urychlení vašeho evolučního procesu. Tato velká očista může být někdy doprovázena mnoha nepříjemnými zážitky. V těchto chvílích si uvědomte, že jste jedni z prvních, kteří toto zrychlení a očistný proces zažívají. Jste průkopníky, kteří se před příchodem do tohoto života dohodli se svou duší, že prožijí velmi intenzivní zkušenosti, aby svým příkladem pomohli ostatním. Pokud zůstanete klidní a budete těmto situacím statečně čelit, budete dávat příklad těm, kteří vás budou následovat v dalších cyklech vývoje.″

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-07aa

Zpět