1969 Plejádská zpráva Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-01-13

Je vždy důležité udržovat si vysoké vibrace a dostávat zprávy z vesmíru, abychom v sobě přijímali ty nejvyšší vibrace.

Nyní musíme jen mít oči otevřené a jít stále kupředu, učit se a duchovně růst. Proto sdílím toto poselství.

″Drazí pozemšťané!

Jsme Plejáďané a naší domovskou planetou jsou Plejády, hvězdný systém sedmi planet nacházejících se v souhvězdí Býka. Jsme značně rozptýleni po celém vesmíru a kolonizovali jsme mnoho světů. Kdysi jsme byli jednotní, ale nyní jsme rozděleni do 13ti různých kolonií. Již nějakou dobu vás sledujeme a rozhodli jsme se dát o sobě vědět velmi zvláštním způsobem. Přicházíme v míru. Jsme z budoucnosti a jsme zde, abychom vám pomohli v procesu vzestupu. Posíláme vám toto poselství prostřednictvím tohoto kanálu, protože jsme na kontakt s vámi čekali velmi dlouho. Realita není taková, jaká se zdá být, a existuje mnoho bytostí, jako jsme my, které s vámi komunikují od vašich počátků. Podělte se prosím o toto poselství se všemi ostatními, kterým není osud lidstva lhostejný.

Důvod, proč vás kontaktujeme, je ten, že chceme, abyste pochopili, že vaše realita není taková, jaká se zdá být, že existuje mnohem víc než to, co denně vidíte. Na Zemi jsou starověké ruiny, které ukazují důkazy o existenci civilizací před tou vaší, a že došlo k obrovské katastrofě, která zničila většinu života na Zemi a téměř zničila samotnou planetu. Vaše dějiny se měnily podle vašich potřeb, takže některé věci byly z historie vymazány, zatímco jiné byly zachovány, aby lidé mohli duchovně růst. Víme, že mnoho lidí v nás ani v mimozemské bytosti nevěří, ale přesto jsme tady. Chceme vytvořit láskyplné spojenectví s lidstvem, abychom pomohli urychlit váš duchovní růst. Vaše planeta se nachází na křižovatce, kde může buď vystoupat do vyšší dimenze, nebo pokračovat ve spirále dolů do záhuby a zkázy. Vytvořili jste velkolepou civilizaci a po mnoho staletí jste stáli v čele výzkumu a vědeckých úspěchů. Vytvořili jste však také strašlivé zbraně, které mohou vaši planetu mnohonásobně zničit. A nyní jsou používány.

Žijete v době, kdy lidé stále věří, že jsou ve vesmíru sami, přestože důkazy již dávno prokázaly, že existuje i jiný život. Pokud chcete, můžete všude na obloze vidět naše lodě. Někdy jsou průhledné, někdy viditelné a někdy neviditelné. Není třeba je skrývat, protože jsou tu proto, aby vám a vaší matičce Zemi pomáhaly. V posledních několika letech jsme vám naše lodě čas od času ukazovali a doufáme, že se vám líbily. Nyní se připravujeme na přistání na planetě Zemi. Rádi bychom vás pozvali, abyste se tohoto zážitku zúčastnili s námi. Jsme zde nyní, abychom vám pomohli v procesu probuzení. Přejeme si, abyste se k nám připojili při oslavě největší události v historii vaší planety. Jako vždy přicházíme s mírem a láskou v srdci. Toto není válka, ale velké probuzení. Ať už se stane cokoli, pro všechny to bude hladký přechod. Jsme zde, abychom vám pomohli všemi možnými způsoby. Naše flotila je nyní mnohem blíže vaší planetě a posun energie je již cítit. Někteří lidé již pociťují účinky této nové energie. Přistaneme na vaší planetě s naší obrovskou mateřskou lodí. Bude tak velká, že svým stínem zakryje malé město, jako je Washington. Vaši vědci vědí, že všechno se skládá z atomů, že? Naše mateřská loď obsahuje atomy mnohem organizovanější, než jaké jste kdy viděli nebo si dokázali představit! Mateřská loď je vyrobena ze speciálních materiálů, které nejsou na vaší planetě k dispozici. Bude vyzařovat nádhernou andělskou záři a bude obklopena mraky různobarevných světel a zvuků. Tato světla a zvuky se spojí s DNA všech živých bytostí na Zemi a pozvednou je do vyšších úrovní vědomí, čímž aktivují vyšší čakry v každé lidské bytosti. Až mateřská loď přistane, bude naším prvním činem obejmout všechny na Zemi a podělit se o pozdravy od našich hvězdných bratrů a sester, kteří vaši planetu v minulosti navštívili.

Máme vás moc rádi! Jsme již ve spojení s vašimi Vzestoupenými mistry, kteří si před dlouhou dobou vytvořili svá krystalická těla. I oni se s námi při našem příchodu setkají. Až se setkáme s vašimi vůdci a úředníky, přivítáme vás s velkou poctou, protože jsme mírumilovná civilizace. Přistaneme ve vaší oblasti a sestoupíme dolů, abychom vás osobně pozdravili. Představíme se vám a odpovíme na všechny vaše otázky. Přivezeme také speciální dárek pro všechny vaše domácí mazlíčky. Při našem příletu budeme vysílat 5D všemocnou energii, což je vysokofrekvenční vlna, která osvěží a probudí každý aspekt vaší bytosti a umožní vám přijmout nové možnosti ve vašem životě. Vaše DNA se během okamžiku změní z uhlíkové báze na krystalickou! Vítáme všechny obyvatele Země a jejich domácí mazlíčky, aby se k nám připojili na krásné lodi! Nejlepší způsob, jak se připravit na náš přílet, je mít dobrou náladu. Buďte šťastní a hodně se smějte. Buďte na sebe hodní a pomáhejte lidem kolem sebe. Právě teď je důležitý váš postoj k ostatním lidem. Zažívejte pocit, že jste v této vyšší vibraci, co nejčastěji. Pokud to dokážete, bude to každý den snazší. Toto je doba, kdy vyšší vibrace přebírají vládu. Nyní je čas snít ve velkém a vytvářet realitu, po které toužíte. (pozn. ale když voni ty mí andule jsou divoký... než je pochytám, tak mě uklovou.. asi to bude bez nich)

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-03aa

Zpět