1891 Můžeme zintenzivnit rostoucí energii Gaii Kenneth Schmitt

[ Ezoterika ] 2021-12-30

Duch Země má převládající rezonanční energetickou frekvenci 7,83 cyklů za sekundu. Ve srovnání s frekvencemi našich technologických komunikací je to velmi pomalé, ale je to frekvence života na této planetě. Všichni jsme se s touto frekvencí sladili, abychom zde mohli žít. V důsledku vnějších injekcí kosmického záření a také změn ve vědomí Gaii nyní vykazují její rezonanční frekvence rostoucí úroveň energetické kvality v několika oktávách výše. Tomuto vývoji se musíme všichni přizpůsobit a duchovně se vyvíjet. Země prochází fyzickou a duchovní metamorfózou.

Dopad tohoto vývoje na lidstvo se stává dramatickým. Je stále zřejmější, že negativní, nízkovibrační zlo vystupuje ze stínů, a ti, kdo jsou s ním spojeni, se zde začínají cítit nepohodlně. Ti, kteří byli nejvíce negativní, se stali natolik nestabilními, že již odešli. Ti, kteří zůstali, se stali dezorientovanými a blouznivými. To se týká i většiny politiků a představitelů společností. Stoupající frekvence se dostávají do užšího souladu s vědomými projevy Stvořitele. Tato situace ovlivňuje všechny vědomé bytosti.

Ve vědomí probíhají cykly na velmi dlouhých vlnových délkách. Některé jsou delší, než dokážeme změřit nebo vypočítat. Byli jsme na dně cyklu trvajícího 25 920l let a nyní jsme na cestě vzhůru. Rozhodnutí vědomí lidstva jako rasy bytostí prohloubit naše chápání a zkušenosti v rámci konceptuálního rozsahu frekvencí, které by nás jinak nikdy nelákaly, aby se jimi zabývalo, rozdělilo naše vědomí v rámci negativní polarity, frekvencí založených na strachu. Pokud dokážeme změnit svou polaritu a zvýšit své vibrace, můžeme se posunout do většího souladu s vyšším vědomím a přejít do vibračního spektra lásky a s ní kompatibilních frekvenčních vzorců.

Změnit polaritu znamená žít převážně s pozitivními emocemi a myšlenkami podporujícími život. To může být zastrašující změna. Proměňuje naši osobnost. Můžeme změnit přátele a dokonce i partnery, kteří s námi již nejsou v souladu. Můžeme změnit téměř všechny aspekty svého života. Náš proces je jako grafický návrh MC Eschera, v němž se vše, co je fraktálem Celku, matematicky mění (v tomto případě my) nepřetržitě v naprosté synchronizaci s Jediným univerzálním vědomím.

Z negativního pohledu je to vše nepředstavitelné jako životaschopný životní styl. Občas musí dojít k zázračným posunům, aby se věci správně propojily. Jak k tomu může dojít? Je to proto, že vědomí je tvůrcem každé situace a kvalita každé situace pro nás závisí na naší vlastní rezonanční frekvenci ve srovnání s Gaiou. Naše sladění přidává naši vlastní vědomou životní sílu k energiím vzestupu naší planety.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/12/30/we-can-intensify-the-rising-energetics-of-gaia/

Zpět