1890 Kompas ze 3D do 5D Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2021-12-30

Během současné duchovní expanze jsme zaplaveni aktualizacemi a vhledy, je jich tolik, že je těžké si je všechny zapamatovat, ale tento byl pro mě a mé klienty neuvěřitelně užitečný. Každý ví, co je to 3D kompas: jeho jedinou funkcí je pomáhat vám orientovat se na mapě života ve 3D/4D říši. Ukazuje na finanční jistotu, stabilitu, práci/domov/rodinu, vážnost, co tomu řeknou sousedé, prestiž, moc... Poznáváte to, že ano! Kompas 5D je kompasem pracovníků světla. Náš kompas ukazuje na svobodu, sebevyjádření, expanzi, kreativitu, pravdu, integritu, autenticitu, lásku, odpuštění... Také to poznáváte, že ano! Nikdy nemůžete vysvětlit 5D kompas někomu ve 3D/4D, protože jeho kompas je zaměřen na vnější světlo, zatímco váš kompas je zaměřen na vnitřní světlo. To proto, že oni hledají jistotu a bezpečí navenek - ať už prostřednictvím moci, vlivu, peněz, krásy atd. Stále se mají probouzet k poznání, že my sami jsme nejvyšší mocí ve svém životě a způsob, jak se k této moci dostat, je obrátit se dovnitř, následovat energii své pravdy a žít v souladu se svou intuicí a hodnotami.

Desetiletí mi rozhodování připadalo téměř mučivé, ode zdi ke zdi. Teprve když mi byl ukázán tento model, uvědomila jsem si proč: Snažila jsem se určit svůj životní směr pomocí dvou protichůdných modelů kompasu. Teď už vím, která rozhodnutí dělám snadno a s grácií. To neznamená, že je snadné prožít tato rozhodnutí a realizovat je. Mám ale jistotu, že je mohu bez váhání následovat.

Také to neznamená, že když se rozhodneme na základě své intuice, že nebudeme mít všechny 3D prvky, jako je respekt, peníze, domov atd. Jde o to, že k těmto věcem dospějeme tak, že se nejprve vydáme dovnitř, že se nerozhodneme na základě výsledku, který chceme, ale na základě toho, jakým člověkem chceme být. Neznamená to také, že okamžitě víme, kterým kompasem se řídíme. Můžeme zjistit, že děláme některá 3D/4D rozhodnutí a některá 5D rozhodnutí ve vztahu k našemu životu, našim emocím, našim myšlenkám, našemu tělu, naší duchovní praxi. Je to prostě nástroj, který nám někdy může pomoci.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-12-30-5d-3d-compass.php

Zpět