171 Žádné další zpoždění při zveřejňování galaktických informací

[ Ezoterika ] 2019-10-16

Rok 2020 bude pro celý svět velmi vzrušujícím rokem. První Stvořitel již vydal signál Galaktické Federaci Světla, aby se začaly objevovat na obloze ve velkém počtu. Nyní je jim dovoleno otevřeně komunikovat s lidmi světa. Ano, nazývá se to Galaktické odhalení. Už nebudou čekat na vlády světa, aby zveřejnily informace, protože to udělají samy.

Celý svět bude moci vidět gigantické obrazovky/monitory na bocích těchto mateřských/světelných lodí, které budou vysílat některé zprávy do celého světa, podobně jako dnes vidíme na našich televizních kanálech. Někteří lidé na světě budou pozváni na paluby lodí, aby se osobně setkali s Galaktiky. Nemocným bude poskytnuta léčba zdarma. Počínaje červencem 2020 a dále již není Galaktické zveřejňování zpožděno. To znamená, že konec je blízko!

? To neznamená, že Země je odsouzena k zániku

? To neznamená, že veškerý život, jak víme, přestane existovat

? To neznamená, že bude velké kataklyzma

Spíše je to konec experimentu, který byl proveden na Zemi. A konec povoleného času vlády Annunaků a Reptiliánů. Konec měl proběhnout již v roce 2012. Duchovní hierarchie se však rozhodla poskytnout čas přípravám pro lidi tohoto světa a umožnila tajným kontrolorům tohoto světa vzdát se. Tato doba konečně příští rok skončí. Hlavní Stvořitel i Duchovní Hierarchie se již rozhodli pokročit kupředu a umožnit Galaktikům přímou interakci s lidmi tohoto světa.

Znamená to také, že každá lidská bytost na Zemi dostane šanci dozvědět se, odkud přesně ve vesmíru přišli, pokud jde o Galaktický původ. Na každé lidské DNA je zabudovaný kód, který identifikuje skutečné dědictví každé lidské bytosti. Buď jsme přišli z Plejád, Atlantie, Siria, Lemuru, Andromedy, Alphy Centauri, Arcturu, Mushaba atd. Důraz je kladen na lidské bytosti, ale platí také zvláště pro zvířata. Když bude globálně prováděno úplné galaktické odhalení, dojde k nové orientaci a reedukaci lidí tohoto světa o jejich skutečné historii.

Také to znamená, že bude umožněno galaktické cestování. Budeme mít příležitost cestovat a navštívit domovskou planetu nebo hvězdný systém, odkud jsme původně přišli.

Zdroj: https://lovehaswon.org/no-more-delays-for-galactic-disclosure/

Zpět