172 Přímo od srdce +

[ Ezoterika ] 2019-10-02

2. srpna Apollo vydal tuto zprávu: "Mnohokrát jsem řekl, že čas temných končí. Jednoho dne na obloze nebude mrak, který není přirozený. Chemtrails jsou potírány různými prostředky. Toto je operace Clean Up pro odstranění toho, co vám neslouží, a vytvoření vašeho nového světa.

4. července došlo v Ridgecrestu v Kalifornii k velkému zemětřesení (6.4 stupňů richtera) a 5. července k druhému (7.1). Jeden z mých přátel byl v té době v Las Vegas (asi 100 mil daleko) a řekl mi, že ?necítil zemětřesení. Bylo to spíš jako výbuch. Podle jednoho mého galaktického spojení bylo zemětřesení součástí galaktického projektu vyvážení škodlivých energií podzemní námořní letecké základny na námořní stanici China Lake v Ridgecrest. Toto je pouze začátek transformace naší nové reality. Je to důvod k oslavě všech členů galaxie, kteří se zúčastnili. Po těchto dvou ?zemětřeseních? jsme měli modrou oblohu, jako když jsem byl dítě. Další týden byly mraky, které vypadaly jako chemtrails. Podle informací to jsou užitečné druhy chemtrails, které odstraňují ty špatné.

http://tamar102a.blogspot.com/2019/10/wojna-bogow-8302019-zrodo-zota.html

https://www.facebook.com/ZlotaSwiadomosc/

Złota Świadomość

Situační zpráva č. 1 ? Orbitální válka

29. srpna 2019 došlo k velké bitvě mezi temnými mimozemskými silami a světelnými silami. Bojovalo se přímo o Zemi. 100 000 lidí a 250 milionů pozitivních světelných sil bojovalo proti 1,5 miliardě zástupců negativních cizinců. Trvala 4 hodiny. Tito negativní mimozemšťané se skládali ze tří civilizací: Anunnaki, Vyšších Vampírů a Fenoloidů. Síly světla zvítězily. Během bitvy bylo z úkrytů vytaženo několik mimozemských skupin. Bylo zničeno několik portálů, jiné byly vyčištěny. Jeden z portálů, který byl zničen, byl portál umístěný mezi Černou dírou uprostřed naší galaxie a Zemí, u Siriusu B, nedaleko Vegy. Na okraji galaxie byla objevena planeta, která sloužila negativním mimozemšťanům jako stanice. Prostřednictvím portálu, který sloužil jako energetické stínící pole, se před námi skrývala. Odtud zaútočily na Zemi tři negativní civilizace. Kromě toho bylo zapojeno několik malých civilizací, především jedna z frakcí, která je velmi negativní. Na planetě, která je spíš kosmickou stanicí, byli paraziti a mnoho negativních bytostí, které jsou nám zcela neznámé. Tato planeta byla převzata pozitivními silami a stínící pole bylo deaktivováno. Planeta je 30krát větší než Země. Její obyvatelé jsou nyní ve vazbě v několika dimenzích. Dva další systémy v naší galaxii byly také vyčištěny a osvobozeny od temných sil. Na vyšších úrovních došlo také k masivní demontáži a vyčištění blízkého vesmíru a mezigalaktického prostoru, který ovlivnil 403 galaxií.

Vše proběhlo 29. srpna, protože Země o dva dny později prošla portálem, který očistil Zemi a přenesl ji do nového energetického pole a zvýšil vibrace Země a lidstva. Negativní síly tomu samozřejmě chtěly zabránit.

Byl to velmi obtížný boj, pravděpodobně největší bitva na Zemi. Ale ne všechny negativní síly vyšly ze svého úkrytu. Byly výrazně redukovány, ale ještě zcela nezmizely. Stále může chvíli trvat, než úplně zmizí. Bitva skončí, až úplně zmizí ze Země. Tři civilizace s pomocí menších civilizací v minulosti umístily kolem Země matrici, která měla emocionálně negativní dopad a zablokovala svobodu. Byla spojena s parazitickým vědomím vládce Země (Marduk), který je nyní v panice, protože musí opustit Zemi. Toto parazitní vědomí ovlivnilo nejen lidi. Stará matrice byla neutralizována a rozebrána, což je pro nás lidi osvobození. Pozitivní síly nyní začínají vytvářet pátou matrici 3. hustoty pro Zemi, která sahá až do 8. dimenze. Infrastruktura negativních mimozemšťanů v naší galaxii byla zničena. Toto se odkládalo již dlouho, protože nyní končí 50 miliard let trvající vesmírný cyklus Země. Země je velmi důležitá, protože odtud se má vytvářet nová kosmická civilizace, která má fungovat jako nárazník pro negativní civilizace. Země proto musí být nezávislá a lidé svobodní.

Přímo od srdce zpráva z 5. září 2019

3. září vydal Apollo další zprávu ? Od minulého měsíce to vypadá, jako by se vše ještě více urychlovalo. Někteří měli pocit nadčasovosti. Když si lidstvo začne uvědomovat, že věci nejsou stejné, může mít pocit úzkosti. Spánek byl pro některé náročný, citlivost se zvýšila. Někteří jsou zcela znudění třetí dimenzí, citliví na sluneční aktivitu (např. 2. září, s geomagnetickou bouří).

Jsme mezi dvěma světy. Stále v této fyzické formě musíme platit účty a dělat to, co je nezbytné pro udržení sebe v hmotném světě 3D. My, pozemská posádka, jsme právě teď ve vyšších čtvrtých dimenzích, páté a vyšší. Někdy se to může zdát již neudržitelné, začínáme realizovat nové manifestující schopnosti z páté dimenze. My jsme ti, na které musíme čekat. Může to vypadat, jako by se svět zešílel, protože už nic nedává smysl. Temné síly ztrácí svou moc a využívají každý trik ve snaze zabránit zániku jejich dědictví. Mistr El Morya řekl, že znovu vytvářejí nové části nových směrnic a změn pro Zemi. Všichni budou odpovědní. Navrhl nezabývat se maličkostmi. Jeho činností je ochrana duchovních ohnisek považovaných za světová centra srdečních center, ochrana jakýchkoli konkrétních myšlenek prospěšných pro lidskou rasu k urychlení vývoje, primárně pomáhá magnetizovat, udržovat a vyzařovat pozitivní vědomí Boží vůle do atmosféry Země a působí proti negativnímu přijímání každého zkreslení vytvořeného lidskou myslí.

Mira z Plejádské nejvyšší rady prostřednictvím Valerie Donner, 2. října 2019

Zdravím, jsem Mira.

Jak vidíte, aktivně pomáháme Zemi. Rada Země, jejíž jsem účastníkem na plný úvazek, je plně zapojena do rozhodování a volby pro budoucnost vaší milované planety. Jsme nadšení a potěšeni pokrokem. Za planetu jsme dokončili některé důležité projekty. Možná jste si všimli nepřítomnosti chemtrails ve vašem okolí. Bylo také odstraněno velké množství temných. Vaše planeta klesla příliš nízko, aby sama dosáhla osvobození od temnoty, která vás udržovala zotročením a zneužíváním. Jsme kolem vás a na planetě, abychom vás ujistili o oprávněném místě ve sluneční soustavě a mezi vašimi galaktickými protějšky. Dalším znakem měnících se energií je otevření tajemství a vyjevení pravdy - probuzení lidstva, časy radosti (5D), snazší manifestace, zvýšená sluneční aktivita, více lodí na obloze, vnitřní tlak na uvolnění zbytečných problémů, rostoucí Schumannova rezonance, energie ovlivňující fyzické tělo, noví stejně sýšlející přátelé a odchod již nerezonujících.

Chápeme, že mnozí z vás mají neuspokojené potřeby finančně a jinými způsoby. Jedním z návrhů je použít 5D energie k projevení toho, co potřebujete. O tom je 5D. Pusťte boj, strach a obavy. Vědomě se udržujte v poznání, že se o vás postará a vše, co potřebujete, dostanete. Pokud máte něco navíc, rozdělte se s otevřeným srdcem. To je způsob, jak začít žít ve vyšším vědomí. Nebude to trvat dlouho, než budete trvale ve Zlatém věku.

Jsme vděční vám, pozemské posádce, za vše, co děláte. Bez vás bychom nemohli dosáhnout toho, co je nezbytné pro proces vzestupu.

https://www.facebook.com/ZlotaSwiadomosc/

Złota Świadomość příspěvek 12. října

Velmi důležité informace -

Arkturiánští vojáci jsou již rozmístěni na Zemi, ale jsou zde také Elohim, Andromeďané, Plejáďané, Tau Ceta a různé další pozitivní civilizace, které nás všechny chrání. Nad námi létá spousta lodí pozitivních civilizací. Země je očištěna a chráněna z vesmíru i povrchu. Všechny zlé síly jsou oslabovány a likvidovány. Zevnitř Země a z úkrytů na Zemi jsou vytahovány a odstraňovány ze Zemského pole instalace a všechny negativní bytosti. V tuto chvíli také probíhá velmi tvrdá energetická bitva o Zemi. Počet Světelných sil na Zemi již překročil 2,5 miliardy. Na samém konci uvolnění naší planety se negativní síly rozhodly velmi silně zaútočit na Zemi a jejich pozitivní obyvatele. Těchto útoků bylo tolik typů a metod, že je nelze vyjmenovat. Použili zřejmě vše, co šlo. V tomto okamžiku jsou obyvatelé Země po těchto útocích masivně očištěni.

Je velmi důležité, abychom otevřeli svá srdce pozitivním silám. To je naprosto zásadní. Někteří jsou citliví a na tomto rozhraní reality cítí všechno do té míry, že mají problémy se spánkem, poklesem energie atd. Toto osvobození je solí v oku negativních sil a nemohou se přenést přes skutečnost, že už prohrály. Odstranění účinků jejich útoků a očištění lidí a Země bude chvíli trvat. Mnozí z nás prochází velmi silným léčebným procesem využívajícím léčivou technologii pozitivních mimozemských civilizací. Rozsah zranění způsobených lidem v důsledku těchto útoků je bohužel tak velký, že neexistuje žádný jiný způsob. Nižší úrovně Země upadly do pasti, kterou vytvořili Drako / Anunnaki / Reptiliáni, a to vyžaduje čas na plnou regeneraci těchto úrovní. Brzy bychom měli vidět více a více světelných a pozitivních bytostí v našem okolí. Zveřejnění proběhne brzy.

Sebastian Minor Situační zpráva č. 2 jako komentářV chronologii naší doby bereme datum 21.06.2019 jako vypršení platnosti starých smluv umožňujících používat naši planetu jako experimentální a šlechtitelskou farmu, kde bylo lidstvo rukojmím pro výrobu hormonálně-genetického koktejlu (viz film Jupiter vychází). 1. srpna došlo k masivnímu útoku temných sil na energetické instalace, místa a duchovní konstrukce (světelná města) ve vyšších dimenzích, což mělo za následek pád Armády světla na Zemi, kde se jejich mysli spojily s morfickým polem lidstva, což významně zahřálo atmosféru.

Výsledkem bylo rozhodnutí lídrů Temných sil rozbít karanténní kordon kolem Země, což vyústilo v orbitální bitvu za Zemi 29. srpna 2019, která skončila naprostým vítězstvím Galaktické federace, tj. Světelných bytostí a našich spojenců. V současné době probíhá bombardování nejtěžšími emocemi a myšlenkami strachu s beznadějí, které mají vést k vlně sebevražd, k mezinárodním válkám (viz turecký útok na Sýrii a Kurdy). Konflikty ještě více posiluje úplněk.

Spolupráce s Antariány vyústila ve vznik zcela nové ?zbraně? - strukturálně jsou to lodě vybavené nejlepší technologií každé rasy z Federace - používané k odstranění zbytků programů temných sil jako kódů, které řídí kolektivní vědomí lidstva. V doslovném smyslu - současná bitva o Zemi je bitva o naši mysl - o svobodu a nezávislost myšlení, o přístup k pravdě a spolehlivé informace založené na naší vlastní zkušenosti. Na duchovní úrovni bojujeme, abychom se zbavili životních vzorců strachu a strachu ze smrti, hříchu, viny a pekelných trestů navěky. Na materiální úrovni se bude bojovat o právo na zajištění kontinuity fyzické existence pro každou pozemskou bytost, včetně práva na přístřeší, práva na zdravé jídlo a nepřítomnost nucených daní, zadlužení v parazitních institucích, které využívají lidské utrpení.

Praktické informace: pokud chcete v tomto boji pomoci, využívejte energetickou kamufláž (nejlépe prostřednictvím neustálého kontaktu s přírodou). Meditujte - udržujte svou mysl pod kontrolou - vyhýbejte se negativním myšlenkám a bojujte proti nim - protože nejsou vaše - jsou implantovanými mentálními toxiny s vysokou mírou infekčnosti. Relaxujte a buďte v klidu, který může mít pozitivní vliv na ostatní. Řekněte lidem, že je máte rádi a že jsou pro vás důležití - tak často, jak je to možné. Vytvářením pozitivních vztahů s ostatními se stáváme nezničitelnými. Dělejte práci, tvůrčí činnost, která vás fascinuje a má pro vás hluboký význam - nejlépe nesobecky nebo s altruistickými úmysly, pro největší výhody celého světa.

Pamatujte: nejsme sami. Jsme silní a stále silnější. Čím dříve se sjednotíme, tím dříve vyhrajeme. Tento boj trvá velmi dlouhou dobu, ale naše generace je ta, která ho ukončí a sjednotí všechny rasy v míru a věčném štěstí, kde už nebude utrpět v masivním měřítku - které lidstvo už zná příliš dobře. Vytrvat. Čas na dokončení invaze je 11/11/2019. Čas na dokončení operace očištění Země od zbytků síly temných sil je 2022, ale příští rok 2020 bude pro nás a Zemi klíčovým, rozhodujícím a průlomovým.

Zdroj: https://www.thegroundcrew.com/category/straight-from-the-heart-2/

Zpět