1625 Mistrovství Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2021-03-23

Nikdo není zodpovědný za vaše emoční reakce kromě vás. Jiní mohou říkat a dělat cokoli, co se jim líbí, ale to, co se děje uvnitř vás, je pouze výsledkem toho, co si myslíte a cítíte. Nudíte se, jste doma izolováni, vidíte pouze zprávy od vaší vlády. Vsadím se, že v minulém týdnu při dopravních nehodách zemřelo více lidí. Zůstáváte doma v bezpečí před jakýmikoli falešnými pokusy ze strany kabaly. Jsou teď docela naštvaní, protože všichni jejich klíčoví hráči jsou v poutech!

Lidé se doma nudí a šíří informace vlády. Přidávají se k hysterii. Co je to smrt? V našem životě máme 5 výstupních bodů, které jsou naplánovány před narozením. V kterémkoli z těchto výstupních bodů může duše prohlásit: ″Mám hotovo a je čas jít.″ Pro lidi, kteří zůstali, je to smutné. Ale když jste telepat, nikdy nejste sami a vaše rodina je s vámi a sleduje váš každodenní život. Mluví s vámi. Nic není odděleno. Tělo nám říká, že žijeme v odloučení, abyste se soustředili na svůj intelekt. Protože se obáváte virů a připojíte k hysterii, nemůžete mluvit se svými odešlými členy rodiny. Protože dovolujete ostatním snižovat vibrace a soustředíte se na svůj intelekt. Když pomocí meditace přepnete na pravou mozkovou dominanci, stanete se telepatičtí a jste klidnější, protože jste aktivovali parasympatický nervový systém, který je uklidňující částí nervového systému.

Lidé si vybírají, kdy zemřou. Máme 5 výstupních bodů, abychom zvážili, kdy je nejlepší opustit tento život, podle toho, zda jsme dosáhli cílů naší duše nebo ne. Smrt není náhodná, je navržená. Život je úmyslný. Všichni tady na Zemi právě teď hrají roli v dramatu. Člověk neví, ale jejich duše si jsou určitě vědomy. Právě teď je na této Zemi mnoho lidí z důvodu přechodu do věku Vodnáře. A každý v tom hraje roli. Toto je doba, kterou můžete použít k získání vědomí nad emocemi. Stěžujete si na svou práci, ale bez ní se doma nudíte. To nedává smysl. Je tolik věcí, které můžete dělat. První věc je vypnout počítač, vypnout televizor a začít přemýšlet co udělat pro sebe, svou rodinu a ostatní.

Všichni mají na výběr, ať si užijí přestávku, nebo se bojí viru. Ve své dualitě máte kdykoli k dispozici nepřeberné množství emocionálních stavů. Vaše emoce jsou vaše volba. Můžete si vybrat pozitivně nebo negativně. Jste jen otrokem svých emocí, když nerozumíte tomu, co je vyvolává. Pochopte, že ve svém životě vytváříte vše a vaše emoce jsou ukazatelem vaší frekvence. A možná více tolerance k tomu, že lidé občas cítí ohromující strach. Člověk musí neustále pracovat na doplňování svého energetického stavu, zvláště nyní, pokud přeměňuje kolektiv. Člověk mění své emoční stavy změnou systému víry. Například smrt není smutná událost, jde o volbu duše. Neexistuje nic jako nehoda. Když člověk zemře na virus, je to proto, že se rozhodl. Vaše těla nejsou tak slabá, že vyprší bez souhlasu vaší duše. Druhou věcí je manipulace médii. Pokud jejich příspěvky šíříte, stanete se součástí mediálního systému, a tím usnadníte jejich agendu strachu. Co potřebují o viru pochopit lidé, kteří se nenachází v zónách, jako je Čína? Přesto skrze hlavní média dostáváte strach. Když se bojíte, zůstanete pod jejich kontrolou.

Zaměřte se na ekonomický kolaps a iniciaci nové měny v rámci kvantového finančního systému a uvolnění fondů Sv. Germaina k odstranění chudoby. Také na představu Země obklopené fialovými paprsky při každé zmínce o koronaviru... pozn. (sakra, ta bude jak kráva milka).

Lidé jsou zvyklí na represe a mají sklon odpovídajícím způsobem reagovat. Využijte je jako příležitost k posílení vaší vůle. Jste pánem vlastní mysli a vlastní nižší mysli. Myšlenky jsou vaše. Vy rozhodujete, jak má vaše mysl myslet, jestli se má nechat manipulovat. Uvědomte si agendu kontrolérů a manipulátorů a ignorujte je. Když je nepodporujete, nemohou vás zbavit moci.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět