1611 Pochybnosti o osobnosti Anna Ger

[ Ezoterika ] 2021-10-23

Nemůžete se dívat na úroveň jiných lidí. Každý si nyní vybírá svoji vlastní cestu. Energii vyvinul pro sebe. Nebo jde na upgrade třetí dimenze a řeší problémy chaosu. Odpovíme na vaši nevyslovenou otázku související s tím, že co vaši známí a přátelé v jiných vývojových systémech. Nyní je čas chaosu a jak bylo upozorněno, koncem prosince se otevírají brány přechodu. Tento přechod přirozeně nebude rychlý. Bude trvat roky.

Není to tak, že v lednu se vzbudíte ve svém lineárním čase a všechno se stalo, ale proces začne. Podle vašeho výpočtu rok 26-27-28, podle toho, jakým směrem se vyberete, se ve vašem prostoru objeví nebo zůstanou lidé a vy podle toho pochopíte, jakou volbu jste udělali, kdo z těch, které znáte nyní bude v kontaktu s tebou a ty s nimi. Bude to osobnější komunikace nebo naopak komunikace na dálku, takže ti bude jasné, kdo má jakou cestu a jakou možnost.

Nyní je příliš brzy mluvit o všem. Nyní je čas volby a testování pro každého člověka a pro jeho Duši a pro všechny systémy. Všechno jsou to vzájemně související momenty. V blízkosti každého člověka jsou Učitelé, Mentoři, Civilizace, zástupci Hierarchie spolutvůrců, Hierarchie času, mnoho, mnoho věcí, takže řekněme, že toto je vítězství nebo zklamání pro velký tým, podle toho, jaký je cíl celého týmu. I když je v týmu neshoda mezi dohlížející civilizací, Duší a mentory z učitelského systému, stále existují smlouvy, dohody a potom, abychom pochopili, zda to byla porážka nebo vítězství, je připojen fragment Duše z vyšší dimenze, aby ji zhodnotil.

Nyní se kontakterům odhaluje informace, že jeden z nich je Tulák, někdo je z Hierarchie rozvoje, někdo z týmu Spolutvůrců, z týmu Karmické rady, Strážci osudů.
Rádi bychom vám zprostředkovali vážnost času, který máte nyní k dispozici. Opět potvrzujeme informaci, že 21. prosince se dle vašeho časového rozlišení stříhají pásky vrat, otevírají se dveře a slavnostně se oznamuje začátek přesunu. Přesun se provádí individuálně. Zbývá málo času k rozhodnutí. Kořenová čakra funguje a po přechodu změní svůj úkol. Jsou rozdíly v systému čaker mezi lidskou a Arkturiánskou civilizací. Toulavé duše.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11759

Zpět