1591 Buddha: Pocit z toho, co se děje Ojlit

[ Ezoterika ] 2021-10-13

Vidíme, jak se mění životy lidí. Pro některé je projev událostí v životě bouřlivý, někdy vypadne z obvyklého rytmu života. Jiní mají povědomí, pochopení procesů. . . Koncepci a přijetí sebe sama. Toto všechno nyní vidíme. Nikdo nezůstane mimo transformačních procesů, které začínají probíhat! Čas nadešel. Vibrace Země se zvyšují, což znamená, že život podle starých vzorců, se starými postoji je nyní nemožný! Nyní vše závisí na vás. Jak tyto procesy přijímáte, uvědomujete si, prožíváte.

Samozřejmě poskytujeme veškerou potřebnou pomoc a podporu. Ale proces transformace je procesem lidí, všech těch duší, které jsou nyní v tělech na planetě. Průběh těchto procesů, jejich intenzita a rychlost závisí jen na vás. Podívejte se, které oblasti tvého života se v poslední době změnily, kde přesně probíhají procesy, které nejsou pro duši ani tělo příliš příjemné. Těchto sfér může být více. Napětí, které se začne ″vynořovat″, je signálem a ukazuje vám směry práce na sobě. Nezapomeňte na princip ″zrcadla″. Všechno, co vám nevyhovuje v té či oné oblasti, je váš odraz! Vztahy v práci nebo v rodině či ″příležitostné″ situace na veřejných místech. Napjaté vztahy, otravné chování? Teď si představte, že v odrazu nevidíte tuto nepříjemnou osobu, ale sebe. Co vidíte: hněv, podráždění nebo odpor v této osobě? Tak tohle je všechno ve vás, jinak byste to prostě nikdy neviděli. Dokázali jste to zaznamenat jen proto, že vibrace vašich emocí se shodovaly s vibracemi této osoby. Podobné přitahuje podobné!

″Odraz″ se změní jen tehdy, když se změníte vy. Jak to udělat:
1. Přijmout to (tohle všechno je ve vás). To je začátkem práce na sobě.
2. Zkuste v sobě vystopovat vlastnosti, které vás na člověku rozčilují. Máte-li odvahu přiznat si to sami, bude to skvělé!
3. Manifest - Vyjádřete svůj záměr nahlas: Akceptuji, že emoce, které mě otravují, jsou ve mně. Vyjadřuji svůj úmysl pracovat prostřednictvím nich.

V tomto bodě se proces spustí. Práce určitě začne, pochopíte, jak s tím pracovat, dokážete to až poté, kdy to v sobě naplno přijmete! Samozřejmě, že jeden takový ″postup″ situaci nezmění, ale nyní se procesy zrychlily natolik, že výsledek práce na sobě bude velmi brzy patrný. Tento člověk zmizí z vašeho prostředí, nebo vás v něm prostě nic nebude rozčilovat. Zvýšíte své vibrace a podle toho se odraz v zrcadle změní a začne vás těšit. Budete cítit lehkost a svobodu!

Hovoříme o rychlosti procesů, které vyplývají i ze skutečnosti, že pokud na sobě nepracujete, i tento výsledek uvidíte velmi rychle: jen tento obraz bude těžký, jako váš život.

Děkujeme vám všem! Milujeme vás a jsme připraveni poskytnout potřebnou pomoc a podporu!

Zdroj: https://absolutera.ru/article11853

Zpět