1464 Jak číst auru Aymen Fares

[ Ezoterika ] 2021-10-08

Aura je trojrozměrné energetické pole, které obklopuje těla všech bytostí a věcí. Čím jste zdravější, tím dále se aura rozprostírá od vašeho těla.

Najděte si místo, kde není ostré světlo. Zaměřte se na jednu část svého těla, nejlépe na ruku. Uvolněte se a soustřeďte se na linie své ruky. Pokud jste dostatečně uvolnění, uvidíte určitou barvu. Časem možná budete schopni vidět několik barev. Aury můžete vidět fyzicky nebo je vnímat psychicky. Jedním ze způsobů, jak vidět něčí auru, je nechat dotyčného stát před bílým pozadím. Pokud se na osobu budete chvíli dívat, uvidíte jakési zvlněné linie energií a také možná několik barev aury.

″Postavte se před zrcadlo ve vzdálenosti asi půl metru, s neutrální barevnou stěnou v určité vzdálenosti za vámi. Případně požádejte kamaráda, aby se postavil asi 1 metr od vás a 2 metry od neutrální stěny. (pozn. sakra, to už jsou 3 metry + 2 lidi...to asi nebude vhodné do paneláku). Uvolněte se a zhluboka a rovnoměrně dýchejte. Zaměřte oči na stěnu za hlavou. Jemně pohupujte tělem ze strany na stranu (nebo kamarád). Když se budete dívat za obrys hlavy, měli byste vidět světelný obal - to je aura! Místnost a objekt by měly být osvětleny tlumeným světlem, ale ne ve tmě nebo na přímém slunci. Nebojte se, pokud v této fázi nevidíte barvy, časem je vidět můžete.

Barvy jsou spojeny s vědomým a podvědomým stavem člověka. Barevné spektrum se mění podle fyzického, mentálního, emocionálního a duchovního stavu člověka.

Červená: Barva síly, vášně, impulzivity a vůle.
Oranžová: Barva, která se vyznačuje velkým množstvím barev, jako je např: Oranžová: Barva náklonnosti, laskavosti a tvořivosti. Kalnější odstíny značí marnivost, zatímco zlatavě oranžová představuje sebeovládání. Někdo s oranžovou barvou v auře může trpět potížemi s ledvinami.
Žlutá: Žlutá barva v auře: Duševní aktivita, optimismus, perfekcionismus, zodpovědnost, někdy plachost.
Zelená: Zelená: barva sympatií a spolehlivosti. Tato osoba může být účinným léčitelem. Tmavé odstíny zelené však ukazují na člověka, který je žárlivý nebo váhavý.
Modrá: Modrá: Barva klidu a duchovních i materiálních úspěchů. Někdy může představovat sklon k náladovosti a depresím.
Indigová/fialová: Barvy hledače, který má vrozené psychické a intuitivní schopnosti. Představují ohromující schopnosti při vyřizování praktických záležitostí. Tmavé odstíny mohou ukazovat, že daná osoba je často špatně odhadnuta a pochopena. Mohou naznačovat srdeční nebo žaludeční potíže.
Černá barva: Barva sebeobrany. Osoba umí dobře ″nosit masky″.
Růžová: Barva, která se dá označit jako černá: Soucitná osoba, která má ráda umění. Tmavší odstíny růžové mohou poukazovat na nezralost a nezodpovědnost.
Bílá: Bílá: Čistota a upřímnost. Barva spojovaná s duchovně vyspělými osobami.
Stříbrná: Stříbrná: Osoba může být těhotná nebo se to brzy chystá! Není tomu tak však vždy. Vidět ji může znamenat osobu, která ve svém životě umožňuje velkou kreativitu.

Někdy zažijete působení vnějšího energetického pole na vaši auru. To, že se vám to děje, poznáte podle následujících okolností:
V blízkosti některých lidí se cítíte ″vyčerpaní″ a slabí. (pozn. já to mám po půlnoci)
Máte pocit, že na vás někdo intenzivně hledí.
Někdo, koho jste právě potkali, je okamžitě sympatický nebo nesympatický.
Cítíte něčí přítomnost dříve, než jste tuto osobu spatřili.....

Čakry jsou body velké energie pro auru člověka. Samotné slovo znamená v sanskrtu kolo nebo disk. Podle východoindické filozofie má člověk na svém těle sedm hlavních čaker neboli psychických center. Prostřednictvím čaker vysíláme a přijímáme fyzickou, emocionální a duchovní energii.

Když chcete pracovat na konkrétní čakře, položte na ni drahokam nebo šňůru drahých kamenů a podržte je tam 3-20 minut. Na všechny čakry můžete použít čirý křemen optické kvality. Další kameny, které jiní doporučují na jednotlivé čakry.

Kořenová/základní čakra: černý onyx a obsidián
Pohlavní/pánevní čakra: karneol
Žaludeční čakra/solární plexus: citrín
Srdeční čakra: růženín a rubín
Hrdlová čakra: Indigo (průsvitný sodalit) a fialový duhový fluorit
Čelní čakra/třetí oko: Ametyst / Akvamarín / Lapis Lazuli / Čirý křemen
Korunní čakra: Ametyst a čirý křemen

Pokud se vám kámen někdy zdá nepohodlný, okamžitě ho vyjměte a nahraďte ho kamenem, který vám sedí lépe. (pozn. to taková kachna, ta si ho nosí v žaludku...)

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/10/08/how-to-read-the-aura

Zpět