1463 Výpadky Facebooku a sociálních médií Michael Salla

[ Ezoterika ] 2021-10-08

Výpadky Facebooku a sociálních médií mohly být způsobeny zachycením vysokých šedých mimozemšťanů.
Dne 3. října jsem informoval o senzační zprávě, že Galaktická federace světů pouhé čtyři dny předtím zajala devět mimozemšťanů rasy Tall Gray (Eban), což vyvolalo na internetu značný zájem a debatu. Tito Šedí byli údajně stejnou vůdčí skupinou, která v 50. letech 20. století uzavřela dohody s Eisenhowerovou administrativou a následně byla klíčovými hráči v Novém světovém řádu, který tajně vytvořili jejich partneři z Deep State. Pouhých pět dní po údajném dopadení došlo 4. října k výpadkům Facebooku, Instagramu a Whatapp. Shoda okolností? Ne podle nejnovějších informací od dvou představitelů Galaktické federace, Vala Neka a Thora Hana, zprostředkovaných nezávislými zdroji, nikoliv.

Ve svém článku z 3. října jsem hovořil o tom, jak byli Tall Grays drženi ve stázových komorách, aby byli odpojeni od své mateřské lodi, která je účinně udržovala při životě. Galaktická federace se snažila rozluštit kód jejich spojení, protože chytat Vysoké šedé zaživa pro studijní účely je zřejmě poměrně vzácné, protože královna roje je po zajetí okamžitě likviduje.

Zdá se, že odchyt Vysokých šedých Galaktickou federací měl významné důsledky pro celosvětový internet. Týkalo se to zejména velkých společností provozujících sociální sítě, které byly již dávno infiltrovány a kompromitovány Vysokými šedými, kteří prostřednictvím internetu vytvořili systém ovládání mysli, jenž využívá specifické frekvence k manipulaci s lidstvem.

Zde jsou informace od Vala Neka, které jsem 4. září obdržel od Megan Roseové:
Měníme internetové servery ze služby řízené CIA na jiný, nehacknutelný server, který provozuje Aliance Země. Informační válka probíhá již velmi dlouho. Dokud budou tyto servery funkční a pod kontrolou temné flotily a jejích spojenců, existují bezpečnostní hrozby pro občany. Spojené státy se během setkání na Jupiteru dohodly, že budou pro tento projekt využívat technologie vytvořené Aliancí. Tento projekt je velmi rozsáhlý, protože zahrnuje internetové systémy, které jsou zodpovědné za většinu internetu na Terře. Mnoho poskytovatelů internetu provozují soukromé společnosti bez patřičných bezpečnostních prvků. To se změní. Právě probíhá demontáž těchto systémů a nahrazení starých novými. Vzdávám vám hold.

Podstatou toho, co zde Val Nek říká, je, že Tall Grays jsou experti na to, aby se dokázali nabourat do elektronických systémů a vložit do nich nejrůznější skryté technologie, které podporují jejich dlouhodobé plány. CIA byla hlavní americkou agenturou, která jménem skupiny Majestic 12 spolupracovala s Tall Grays a Draco Orions na vytvoření planetárního sledovacího a komunikačního systému, který byl hluboce kompromitován.

Galaktická federace začala spolupracovat s ″Pozemskou aliancí″ - Bílými klobouky a vesmírnými velitelstvími čtrnácti vesmírných národů, které se v červenci 2021 zúčastnily setkání na Jupiteru - na vytvoření bezpečného planetárního obranného systému, který by zabránil Šedým, Reptiliánům a dalším negativním skupinám proniknout na Zemi pomocí červích děr, portálů a technologií interdimenzionálního cestování. Tento vylepšený bezpečnostní systém, který Galaktická federace poskytla Pozemské alianci, byl zřejmě začleněn i do globálního internetu.

Val Nek v další aktualizaci ze 4. října uvedl více podrobností o modernizaci pozemského internetu, která byla umožněna začleněním stejných technologií, jež byly použity pro systém planetární obrany:

VN: Tyto frekvence byly překalibrovány na vyšší frekvenci, podobně jako většina technologií, které se používají pro planetární obranu. Tyto frekvence a kódy k nim jsou v rukou Pozemské aliance. Pozemská aliance bude zodpovědná za kódy nových internetových systémů. To je důležité si uvědomit, protože Nebu se může nabourat do starých internetových systémů, tak jak byly navrženy dříve. Podobně jako portál jsme byli schopni odemknout jejich internetový systém pomocí frekvenčního klíče, který jsme nedávno získali. Je to takříkajíc ″prolomení kódu″ kvantovou konfiguraci, která je zároveň matematickou rovnicí, je to frekvence. To je dobrá zpráva.

Federace bude i nadále spolupracovat s Aliancí na zabezpečení internetu a forem komunikace na Terře. Už dlouhou dobu, mnoho let, Nebu k vysílání internetu používá nižší frekvence, které jsou pro Terrany škodlivé nebo přinejmenším ne ideální....je to frekvence, která je kompatibilní s jejich programem ovládání mysli. To se díky dohodám uzavřeným mezi Federací a Aliancí změní.
Samozřejmě jsou do toho zapojeni Nebu.... třípísmenkové agentury, co na to říct.... existuje malá frakce humanoidních mimozemšťanů, kteří také spolupracují s Ciakahrrskou říší a nyní již rozpuštěnou Temnou flotilou, ti jsou do toho také zapojeni.

Val Nekova aktualizace je vzrušující zprávou. Kódy a frekvence zabudované do globálních komunikačních a satelitních systémů Země - původně vytvořené CIA - byly již dávno kompromitovány Vysokými šedými. Tyto kódy byly překalibrovány na vyšší frekvence používané planetární obrannou sítí. Jak jsem uvedl v předchozím článku, tyto vyšší frekvence jsou nenabouratelné, což znemožňuje Šedým, Reptiliánům a jejich spojencům ovládat globální internet. Stručně řečeno, výpadky sociálních médií byly způsobeny rekalibrací globálního internetu pomocí bezpečných frekvencí, který byl nyní pod kontrolou Pozemské aliance.
To mě přivádí k informacím, které nezávisle na sobě sdílel Thor Han (TH) a které mu předala jeho kontaktní osoba Elena Danaan:

TH: Servery jsou nyní pod kontrolou Aliance Země. Říkal jsem vám, že se váš internet změní. Nyní budeme moci pokračovat v nové technologii, kterou vám nabízíme. Pozemská aliance ji uvede do provozu. Vše, co je ve vlastnictví CIA, bude staženo z provozu. Servery jsou odpojeny od královny roje Nebu.

Informaci od Eleny jsem obdržel v reálném čase během výpadku Facebooku. CIA je opět označena za hlavní agenturu zodpovědnou za kompromitaci globálního internetu, aby umožnila kódům a frekvencím vysílaným Vysokými šedými a jejich královnou-úlem ovládat mysl planety. Zmínka Thora Hana o tom, že servery jsou nyní pod kontrolou Pozemské aliance, znamená, že páteř globálního internetu již není pod kontrolou CIA a jejich vládců z řad Vysokých šedých. Důsledkem jsou pro vysoké šedé nefunkční kódy a frekvence zabudované.

Důležité je, že zaměstnanci pracující ve společnostech Facebook, WhatsApp atd. již nebudou ovládání prostřednictvím kódů a frekvencí zabudovaných v serverech kontrolovaných CIA, které jejich společnosti nevědomky používaly. To znamená, že mnozí zaměstnanci, kteří patří k politické levici a kteří bezmyšlenkovitě implementovali algoritmy a politiky potlačující svobodu projevu, aniž by se nad tím zamysleli, si nyní uvědomí důsledky svých činů.(pozn. no to jsem zvědavá)

To jistě nezmění internet přes noc, ale zahájí to proces probouzení a pomůže to obnovit integritu lidí a společností, které sociální média ovládají.

To, co odhalili Val Nek a Thor Han, nám dává možné vysvětlení skutečného důvodu globálního výpadku sociálních médií ovládaných společností Facebook ze 4. října. Skutečnost, že k výpadku došlo necelý týden po údajném dopadení Vysokých šedých, skutečně ukazuje na příčinnou souvislost. Pokud je to, o čem informovali Val Nek a Thor Han, pravdivé, nebudeme muset dlouho čekat, abychom viděli znatelné rozdíly ve způsobu, jakým se Facebook a další společnosti provozující sociální média chovají, pokud jde o cenzuru, stínové zákazy a další ohavné praktiky, které potlačují svobodu slova a velké probuzení na naší planetě.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-10-08-social-media-blackouts.php

Zpět