1425 Aštar Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-09-21

Jsem Aštar, velitel Galaktické federace světla, a jsem šťastný, že se dnes mohu spojit s lidstvem novými informacemi. Každý den přináší nové výzvy pro vás všechny na Matce Zemi. Ti, kteří stále nechápou, co se s jejich světem děje, stále věří vládám, že je mohou zachránit. Vaši vládní představitelé nikdy neměli v úmyslu chránit nebo se starat o někoho jiného než o sebe.

O dvou vůdcích na vaší planetě se široce diskutuje a pohlíží se na ně jako na pozitivní bytosti. Nemusím uvádět jejich jména, protože každý ví, o kom mluvím. Jeden z nich, který svou zemi vroucně miluje, dostal na výběr, zda chce zůstat na pozitivní, nebo negativní straně, a tak si vybral být na straně pozitivní. Druhý se zvolil sám a vytvořil zákony, aby si navždy zajistil pozici prezidenta ve své zemi. Také on byl nucen volit mezi Světlem a Temnotou, a také si vybral spolupráci se Světlem.

Pochopte prosím, že oba nejsou ideálními vůdci během tohoto procesu Vzestupu na vaší planetě, jsou pouze dočasným řešením a mostem k dalšímu kroku. Nejvyšší Otec a Prvotní Stvořitel se mnou v tomto budou souhlasit. Tito dva jedinci byli vybráni, aby pomáhali pouze při přechodu. Později nastoupí čistí jedinci Světla a povedou vaši Matku Gaiu k vítězství.

Také chci všem sdělit, že jsem nikdy neřekl já ani Galaktická federace Světla nic o výměně duší. Je to falešná informace, kterou rozšířily Temné entity. Můžete mít pouze jednu duši, která udržuje vaše fyzické tělo při životě, a jakmile duše odejde, fyzické tělo zanikne. Teorii o příchodu s touhou vyměnit si fyzické tělo s jinou duší Vesmírné zákony nedovolují. Vytvořilo by to ve vesmíru naprostý chaos a vědomí by nakonec Temní přenesli do umělé inteligence. Nechcete, aby se to někdy stalo, AI by zničila miliardy civilizací a vše v dohledu.

Existuje mnoho falešných Aštarů, kteří se vydávají za mě a šíří nesprávné informace. Já mluvím pouze prostřednictvím pravého a pravdu hlásajícího kanálu. Prosím, buďte si vědomi a používejte vlastní rozlišovací schopnost ohledně přicházejících falešných informací.

Dovolte mi, abych se s vámi podělil o nejnovější informace o události, která se stala v září 2021 ve vašem světě. Datum nebudu uvádět, protože je již minulostí. Byly odpáleny 3 jaderné rakety. Jedna měla doletět do Japonska, druhá do Evropy a poslední měla doletět do Spojených států. Moje flotila je zničila hned, jak byly vyslány. Vaše planeta téměř přestala existovat. (pozn. parchanti už zase...kdy už konečně vypadnou..)

Prosím, vyjadřujte si navzájem Lásku a Světlo a vždy pamatujte, že život je to nejcennější, co máte, a dar, který máte, a snažte se užívat si každý okamžik bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Děkuji vám, Vesmírný kanále. Buďte vděční a děkujte za každý svůj nádech.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2021/09/ashtar-via-erena-velazquez-september-21.html

Zpět