132 IVO z VEGY - pozemšťan je superčlověk Sharon Steward

[ UFO ] 2019-09-30

DNA pozemšťana byla ve starověku tak fenomenální, že byl nejvyšší bytostí ze všech bytostí. Byl tu super svět vytvořený superbytostmi. To vše bylo vymazáno z našich myslí a DNA. ET přispěli tím nejlepším z jejich DNA k lidské formě, aby vytvořili super bytost. Snaží se obnovit lidstvo na Zemi k jeho prvorozenství.

Toho se temnota obává. Máte DNA nahrazenou negativními rasami, které by chtěly být vašimi veliteli. Neexistuje na Zemi člověk, který by neměl plazí nebo annunaki DNA. Všichni ji do určité míry osíte. A to je DNA, která musí být ve vašich systémech vymýcena. Děláte to tím, že děláte svou stínovou práci, protože tato DNA udržuje stín.

Celá vina ale nelpí jen na Annunaki a archonech. Jste závislí na Slunci. To prochází vysokými a nízkými obdobími a způsobuje výšky a minima ve vašem vývoji jako druhu.

Návrat pozemšťanů do galaxie je vítán, ale v galaxii nepotřebujeme bojující druh. Máte jich několik, a také je nevítáte. Máte nejlepší DNA všech lidských druhů, kteří jsou již stvořeni k obrazu prvotního tvůrce, váš důraz na oblékání jsou poslední pozůstatky bohatosti vaší dřívější existence.

Chybí vám vaše historie, bez ní je vaše DNA spící. Vaši manipulátoři věděli a pracovali na tom, aby z vás učinili ubohé tvory, kterými jste nyní ? neznalé toho, kdo jste, nechápající, že jste mistři. A to nejhorší, stali jste se negativními bytostmi nenávisti. To je základní pozemšťan plný DNA vašich negativních kontrolérů!

Kvůli cyklům vašeho slunce prošli vaši lidé obdobími ničení a znovuzrození. Vaše slunce nepodporuje váš růst v dlouhodobém horizontu, a proto odcházíte z planety na lépe vyhovující s lepším sluncem, jako jsme to dělali před vámi. Ale pozemšťan byl vždy mistrovskou bytostí. Nikdy předtím se nedostal tak blízko ke zničení jako nyní.

Pro parazitické archony bylo snazší objevit se v nízkém bodě slunečního cyklu a přestavět vás. Znovu vytvořte svou bytost ke svému vlastnímu obrazu. Součástí procesu bytí Pracovníkem Světla je spíše příprava na cestu domů a identifikace sebe samého jako pozemšťana, nabytí vlastního vědomí je obrovským kamenem úrazu. Musíte se znovu ztotožnit s vaší rasou. Dříve jste měli zařízení, které kompenzovalo cykly se slunečními minimy. Archoni zmizí jako krysy.ASHTAR SHERAN ? Nové sítě 19.9.2019

12 ras, které zasely svá semínka na Zemi obklopily planetu frekvenční mřížkou, která odpovídá vibracím Gaii. Neprobuzení budou denně vystaveni těmto sítím, což by mělo urychlit jejich probuzení a transformaci DNA. Rovněž budou mír vibrace z mřížky větší integritu a ovlivňovat negativní chování lidí. Tato interference je povolena. Jde o vaši ochranu před vámi. Pracovníci světla (Světelníci) vyčistili krevní linie a historii předků a nyní musí být do kolektivního DNA vloženo zpět původní programování. Kapacita těla musí být obnovena zpět na původní plný potenciál, jako ve starověku. Nejsilnější jste, když jste v klidu a míru.ATHENA - Peníze

27.9.2019

Přežíváte - neprosperujete. Na Zemi jste vyvinuli mentalitu přežití, která vám říká, že jste méně, než skutečně jste. Tato podmínka musí být změněna. Peníze jste povýšili nad sebe. Začněte je považovat za nástroj. Skrze vyšší říše k vám přichází hodnota jídla, které pěstujete, ptáků v zahradě, slunečního svitu a vzduchu ? bez peněz.

Nevkládejte nikoho před sebe. Uctívej Zemi za vše, co ti dává, cti sebe jako boha, kterými jste. Nevkládejte před sebe žádného člověka. Nedávejte nic před sebe. Žijete ve falešném světě s falešnými hodnotami. To musíte odložit, aby bylo vidět pravdu o tom, kdo jste.

Platíte složenky, je to pro vás důležité, protože můžete přijít o střechu nad hlavou. Ucťete každý den, kdy nic neplatíte. Vložte energii do dnů, kdy se nevydělávají žádné peníze. Oceňte svou práci, ať už je placená či nikoli, jako sebevyjádření, jako vaše tvoření, nikoli jako prostředek k dosažení cíle. Podnikněte kroky k ocenění této planety. Zapojte se do úklidu, hromadných meditací, přestaňte používat chemikálie, detergenty. Dejte Gaii svou energii a ona vám požehná bohatou zahradou. Naučte se milovat přírodu, ta je domovem fyzického člověka, který vám Bůh poskytl, nikoli to, co jste tak špatně vytvořili.

Zdroj: http://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět