133 ČASOVÁ LINIE ZMĚN - ENERGETICKÝ UPDATE Paul Buttler / Pars Kutay

[ Ezoterika ] 2019-09-28

Existuje mnoho dočasných časových os, které vyskakují kolem, ale existuje jedna pevná časová osa, po které v tomto bodě stále postupujeme. Dočasné časové osy jsou ty časové osy změn, které se dějí, ale jejich čas není nastaven. Hlavní časová osa je časová osa změny, díky jejímu nevyhnutelnému TEĎ. Zde se nacházíme a zde se dějí významné změny.

Menší časové osy jsou odnoží větší a stabilnější časové osy změny. Existují informace patřící do menších časových řad, které se mohou během krátké doby změnit. Jinými slovy, existuje proměnná, v níž se plánuje uvolnění různých informací, kterou lze měnit až o několik měsíců.

Stabilní časová osa týkající se změn na Zemi má hodně co do činění s tím, co se děje ve finančních a vládních systémech ... jak víte, jsou hluboce zakořeněné a vzájemně propojené. Mnoho informací o tom, co se skrývá ve finančních a vládních systémech je pro většinu utajených.

S rovnodenností se začne objevovat kolabující časová osa, což znamená, že na planetu přichází plán ... velká dávka světla, který pomáhá s vyhlazením časových os při stabilizaci energií a zároveň s vyprazdňováním stínových polí a stínových energií . Někteří to budou vnímat jako intenzivní čas, jiní jako intenzivní energie. Ti z vás, kteří se zabývali svým stínem, se budou cítit skvěle. Můžete se cítit více energizovaní, cítit více síly. Ti z vás, kteří se svému stínu vyhýbali, mohou cítit určité nepohodlí, protože to bude opravdu velké množství světla.

Funkcí tohoto SVĚTLA je zmírnění chaosu energií časové osy. Drobné časové osy, které vyskakovaly okolo, začnou rezonovat s hlavní časovou osou. Tento výbuch světla je významná vlna, která přichází přímo z Velkého centrálního slunce a mnoha galaktických zdrojů. Je laskavá k přírodě laskavá, je určena sloužit a pomáhat, a zejména je určena k uklidnění chaotických časových os.

Takže v některých úrovních se bude cítit dobře a dokonce zklidníte nervový systém, na jiných úrovních se můžete cítit nervózní, pokud jste vzdorovali řešení něčeho ve svém životě, co je třeba řešit. Věci, které je třeba řešit, vás budou chtít upoutat. Po rovnodennosti nastane období přestavby a opětovné napojení mozku na čas.

Váš nervový systém změní způsob, jak si myslíte ... uvolníte všechny myšlenkové vzorce, které neslouží pro nejvyšší a největší dobro všech. Energie podpoří opětovné sladění s vaší duší a vyšším Já.

Zdroj: https://primedisclosure.com/timeline-of-change/

Zpět